O2 Tarif FREE+ Modrý

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Víťa1 18. 8. 2021 10:02

Zdravím
Moje známa má smlouvu na dva roky platila 499 Kč neomezené volaní a SMS do všech sítí nevím do jistě jak se jmenoval ten tarif ,a teď tam má tarif FREE+ Modrý a platí o 50 Kč víc je to možné aby to jednostranně zdražili a tím pádem převedli na tento tarif? díky
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 18. 8. 2021 10:44

Staci se podivat na vyuctovani 2 mesice pred zdrazenim, tam byla o chystanem kroku informovana. I o tom, co musi AKTIVNE podniknout, aby k tomu nedoslo.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 18. 8. 2021 10:51

Ať přejde k T-Mobile. Pro nové zákazníky mají neomezenku +1 GB za 304 Kč.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Ondrej1 18. 8. 2021 11:36

Nárok na to mají, na květnovém výpise na to bylo upozorněno. Nicméně doporučuji nenechat si kálet na hlavu a přejít k T-Mobile, kde je ekvivalent (neomezeně volání a SMS plus 1GB dat) za 304,- (musí se aktivovat do konce prázdnin). Manželka to udělala a nemůže si vynachválit.
Ondrej1
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2021 16:44

Známá pohrozila odchodem k T-mobile v podobné situaci, a dostala prý neomezenku plus 4 GB.
"Prý" píšu proto, že jsem neviděl vyúčtování a o2 v tomhle vúbec nevěřím. Taky teda od nich má VDSL internet..
anonymni

Odeslat příspěvekod Ondrej1 19. 8. 2021 08:09

@nnnokiaE25: pokud jí za těch 549 Kč dali 4GB místo 2GB, to je sleva 100 korun, tomu bych celkem věřil (a i u O2 se dá dostat níž), ale na cenu veřejnou akční cenu T-mobilu se nechytají ani s retencí ani s O2 Family.

Moje zkušenost je tady.
Ondrej1
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2021 09:59

Za 300 kč 4 GB a neomezenka, ale jak jsem psal, vyučtování jsem neviděl, takže bez záruky..
anonymni

Odeslat příspěvekod Víťa1 19. 8. 2021 15:14

Ondrej1 píše:@nnnokiaE25: pokud jí za těch 549 Kč dali 4GB místo 2GB, to je sleva 100 korun, tomu bych celkem věřil (a i u O2 se dá dostat níž), ale na cenu veřejnou akční cenu T-mobilu se nechytají ani s retencí ani s O2 Family.


Ona ten internet nevyužije protože má mobil Nokia 225 4G teď nový asi měsíc ona má přes 60 let ona sním zápasí neumí vypnou slovník T9 při psaní SMS ,prostě se ji ten starý pokazil a šupaj do prodejny O2 tam to stoji kolen 1400 Kč ji by stačil důchodcovský za 600 Kč
Promiňte mi. takové triviální otázky ale jsem samouk a androidí embryo Mám WIN8.1(prožívám v osobním životě velmi špatné období)
Víťa1
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků