Honor 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cizak 18. 9. 2019 13:40

Jsem na tom stejně. I přes to, že srpnovky mám už schválené. Né, že by mi o ně nějak šlo, ale chtělo by to ještě jednu a asi poslední aktualizaci. :)

-- 25. 10. 2019 09:25 --

Dnes mi telefon vyhodil nějakou aktualizaci nastavení systému. Ale nevím co se změnilo. :D
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod pepe2144 26. 10. 2019 20:27

Aj mne to vyhodilo, ale žiadne info o tom, čo by to malo byt, cez nastavenia neukazuje žiadnu aktualizáciu, len oznámenie na hornej lište...
pepe2144
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 27. 10. 2019 07:43

A já zas klasicky nic, nic mi ještě nevyskočilo :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Romi97 27. 10. 2019 16:36

Taky v noci na pátek na Honoru 10 byla nějaká aktualizace nastavení systému. Vůbec nevim, oč jde. :D
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod Cizak 28. 10. 2019 21:46

Jinak honor 9 má asi konečnou aktualizaci .210 s červencem. Nebo má někdo . 215 se srpnem? :)
Cizak
Junior

Odeslat příspěvekod ice.bc 29. 10. 2019 07:05

Také by mě to zajímalo. Zrovna včera jsem si říkal že vůbec nechodí bezpečnostní altualizace...
ice.bc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 29. 10. 2019 07:46

Podle mě přijde někdy v Listopadu, Prosinci ale jaká to netuším :D ale cítim to v kostech :D nemůžou nás přeci takhle odříznout :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AntiLaska 29. 10. 2019 09:16

Taky mi přes lištu přišla aktualizace nastavení, či co ... když jsem byl venku, odemknu telefon a hlaška, že aktualizace nastavení byla stažena a jestli chci restartovat telefon ... nikde žádné info. Během resetu mi přišlo, že se taky nic neinstalovalo - bylo to strašně rychlý, ale displej jsem celou dobu nesledoval. Když kouknu do nastavení, tak mám stále 210 s červencovou záplatou. Takže vůbec netuším co a jak se mi v telefonu odehrálo :D
AntiLaska
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod premo2 29. 10. 2019 20:33

Mně se na Honoru 20 Pro taky objevila aktualizace nastavení, měla asi jen necelých 200KB, takže se nic neinstalovalo. Taky by mě zajímalo o co šlo.
Honor 20 Pro - Android 10
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 10. 2019 21:27

AntiLaska:
Teď se mi ukázalo na mém telefonu upe to samý! :D fakt!
Dal jsem aktualizovat a pak restartovat telefon a nevidím žadné změny... :D nikde nic.. Nevím co to bylo za haldu..

-- 4. 11. 2019 13:34 --

Jak jsem dneska objevil tento koment tak se asi jen tak nedockame nove aktualizace... :D :/

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod prcoff 6. 11. 2019 14:05

No tak to je v "*****". Od poslednej aktualizácie mám problém s odomykanie obrazovky prostredníctvom skeneru odtlačkov prsta. Niekedy nereaguje vôbec, niekedy úplne bez problémov.
Nezaregistrovali ste podobný problém?
E52 fw052.003 -> HTC wildfires (custom ROM 4.2.2) -> Lumia 925 (DP) -> Lumia 950 (IP) -> Honor 9
prcoff
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ice.bc 6. 11. 2019 22:13

Že nebude Android 10 na Honor 9 je jasné. Ale že ho odstřihnou i od bezp záplat.. Ať už jdou někam. Raději vydávají staré modely v nových obalech. Další můj tel. už jejich logo neponese.
ice.bc
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod levapz 7. 11. 2019 06:31

Ta malá aktualizace byla prý kvůli času:
https://svethuawei.eu/dostali-jste-mini ... o-znamena/
.
levapz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 11. 2019 08:08

ice.bc:
Jj taky si rikam ze muj dalsi telefon nebude Honor ani Huawei :D Uz jsem prehuaweiovanej a preEMUIovan...

Ale hlavne ze dostane EMUI telefon za 4tis. to mi hlava nebere :D :D
Nas je pritom 40x vykonejsi lepsi a nic pff.. :(
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AntiLaska 7. 11. 2019 14:21

Si nevyberete ... všude je to spiš horší (ASUS, SONY) ...
AntiLaska
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků