Honor 10 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 15. 6. 2020 15:47

Píší, že lepší zabezpečení a detekce simkarty. To asi nepoznáme. Možná nižší spotřebou.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inzaghi 21. 6. 2020 05:12

Tak mi dorazil nejakej patch01 na kompatibilitu s aplikacemi tretich stran, ale android 10 nikde. Zajimavy...

-- 29. 6. 2020 10:04 --

Tak jsem si pres hicare taky stahnul android 10. Prijemne graficke zlepseni ala xiaomi. System mi prijde rychlejsi a zere cca o 500MB min pameti. Jinak beze zmen. Zabezpeceni porad z dubna...
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fyluta84 20. 7. 2020 09:06

nemáte nikdo problémy se stabilitou ?

mně posledních 14 dní cca

při focení, nebo při google zprávách se sám hodí na hlavní obrazovku..
u foceni to se celý display posune doleva a zpět a až pak můžu fotit..

dokonce jsem si dal práci a celý telefon hard reset.. ale přetrvává
fyluta84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eltuto 20. 7. 2020 20:33

Taky mi to blbne a hlavně u focení mi to vadí... Ví někdo, jak to odstranit? Díky
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod Rebkos 21. 7. 2020 22:04

fyluta84 píše:nemáte nikdo problémy se stabilitou ?

mně posledních 14 dní cca

při focení, nebo při google zprávách se sám hodí na hlavní obrazovku..
u foceni to se celý display posune doleva a zpět a až pak můžu fotit..

dokonce jsem si dal práci a celý telefon hard reset.. ale přetrvává

eltuto píše:Taky mi to blbne a hlavně u focení mi to vadí... Ví někdo, jak to odstranit? Díky


A máte pak mezi recent apps Ok Google, Ok Google enrolment nebo X Google enrolment? Já to tam měl a také mi to takhle padalo.

Pomohlo vypnout poslouchání OK Google a vypnout vše okolo toho. Dále:

Nastavení -> Aplikace -> Aplikace -> Zobrazit systémové procesy -> vyhledat "Ok Google enrolment" a "X Google enrolment", oboje ukončit a vypnout.
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eltuto 23. 7. 2020 07:38

No paráda, zda se ze to funguje. Děkuji moc za radu!
eltuto
Junior

Odeslat příspěvekod flashka 2. 8. 2020 21:01

Ahoj, řeším teď problém, kdy telefonu začal blikat displej, až zcela zhasl. Netušíte někdo co by mohlo být příčinou, případně zda je displej na výměnu?
flashka
Junior

Odeslat příspěvekod caspian13 22. 10. 2020 09:22

Nevie niekto či bude ešte nejaká bezpečnostná záplata? Alebo to už honor nadobro zapichol.
caspian13
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 3. 11. 2020 21:34

Teď přišla 10.0.0.180, oprava stability systému a srpen/august záplata. Potěšilo.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod naxalite_warrior 5. 11. 2020 08:56

Musím říct, že jsem příjemně potěšen, že ještě vůbec nějaký security patch přišel. Mrzí mě, že Huawei/honor kašle na zveřejňování changelogu. Minimálně se mi zdá, že opravili problém s Google feedem, nebo jak se to jmenuje. S fixem, co se tu zmiňoval jsem počkal, jestli to nefixnou...ale nechci to zakriknout, zatím to drží den a půl:)

-- 22. 11. 2020 10:18 --

Takže jsem to zakriknul a všechny chyby se vrací po čase zpět. Ukazuje se, že je čas na nový telefon. Papirově slušný HW zabíjí špatně odladěný SW. Uvidíme, jestli budu jinde spokojený. Bohužel špatná doba na výběr náhrady.
naxalite_warrior
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 23. 8. 2021 15:09

Honor 10 dostane HarmonyOS

2. června, kdy společnost Huawei spustila HarmonyOS a oznámila, že součástí tohoto významného softwarového pokroku je také Honor 10 a Honor V10 víme, že už obě zařízení s EMUI už moc dlouho nebudou.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caspian13 26. 1. 2024 18:10

Kde môžem stiahnuť firmware pre honor 10 col-l29 10.0.0.180(C432E5R1P4)
Neviem ho nikde nájsť.
Môj telefón z ničoho nič začal zamŕzať a následne sa reštartuje. Robí to x - krát za deň. Stačí otvoriť hocijakú aplikáciu a je to. Ráno vstanem a telefón pýta pin kód. Sám sa v noci reštartol. Alebo sám spraví soft restart. Niekedy aj 3x za sebou. Hard reset nepomohol.
Je to síce starší kúsok no nemá ani jeden škrabaček a pol roka dozadu mal menenú batériu. Do servisu sa mi ho nechce dávať lebo sa to určite nevyplatí ak to bude napr. problém z procákom alebo pamäťou. Teraz nemam peniaze na nový lebo minulý rok som toho kúpil až, až. Na jar novy TV , pred mesiacom av receiver a v lete 7.1 repráky. Počítal som síce z kúpou nového mobilu ale tak koncom roka.
caspian13
Junior

Odeslat příspěvekod 1Romes1 20. 2. 2024 13:43

Dobrý den, mám s Honorem 10 stejný problém po asi 5 letech provozu. V servisu jsem byl obeznámen s tím, že jde o vadu základní desky a oprava vyjde cenově od 2 500 Kč více v závislosti na ceně základní desky. Myslím, že v tomto případě je lepší zvážit spíše pořízení nového zařízení.
1Romes1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků