Honor Watch Magic 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Honor

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tiachia 7. 6. 2020 18:45

kajmik01 píše:Ahoj,

protože jsem se stal majitelem hodinek Honor Magic Watch 2 42 mm, tak jsem začal hledat způsob jak do hodinek dostat custom ciferníky (přípona hwt), například z webu https://amazfitwatchfaces.com/honor-watch-magic/fresh/p/4?compatible=42mm

Na webu existuje několik postupů, ale ty jsou často zastaralé nebo nefunkční, případně zbytečně komplikované (vyžadují například registraci čínského Huawei ID). Naštěstí jsem narazil na funkční postup, který je celkem jednoduchý, ale i ten má svoje drobné problémy, které nejsou rozepsány. Jako výchozí situaci předpokládám, že se jedná o telefon bez rootu, který má nainstalovánu aplikaci Health/Zdraví a služby HMS Core a spárované hodinky. Tak pojďme na to:

1. Je třeba stáhnout a nainstalovat aplikaci exposed TaiChi, která umožňuje spouštění virtualizovaných aplikací a modulů https://www.virtualxposedz.com/tai-chi/




2. Je třeba stáhnout aplikaci MultipleFaces 1 https://drive.google.com/file/d/1EYF4xDlmj0_bVo6wwAhs7l5JCaOlAqLQ/edit

3. Postupujte podle video návodu na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=gvtNy4aXoOs&feature=youtu.be

Poznámka 1: Do hodinek je možné nahrát pouze jeden Custom ciferník

Poznámka 2: Po reinstalaci aplikace Zdraví v TaiChi je třeba pro nové spárování aplikace přímo v hodinkách provést odpojení: Nastavení - Systém - Odpojit

Poznámka 3: Z nějakého důvodu nefunguje nahrávání hwt souboru z uživatelských adresářů jako Download, to se při uploadu objeví chyba "unable to add this watch face. change the file location and try again." V takovém případě se mi osvědčilo soubor hwt nahrát třeba do adresáře huaweisystem, z kterého to fungovalo bez problémů.

Poznámka 4: Podle některých komentářů na webu může být problém u Huawei/Honor telefonů, kde je HMS Core systémovou aplikací a nejde jednoduše odebrat.


Pokud budete mít nějaký dotaz, tak mi dejte vědět.
Tiachia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod azAllL 14. 6. 2020 12:39

Zdravím,

jde vám tento návod i na Android 10? Mám Huawei Mate 10 PRO a Honor Watch Magic 2 a přidával jsem ciferníky přes Virtual Xposed. Bohužel po instalaci A10 mi přestala aplikace zdraví v VX fungovat, a to i po přeinstalaci všeho, jak aplikace, tak mazání dat atp...

Nemá někdo postup pro majitele Huawei (Honor) telefonu s A10 a Virtual Xposed? Díky :-)
azAllL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 6. 2020 20:23

Tak konečně jsou hodinky zase v akci na MP.cz slevový kupon přímo na stránkách za 3992 Kč jdu do nich.

I když před dvěma týdny byli za 3600 v Elektroworldu - akce honor plus slevový kupon 10 %
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 6. 2020 20:54

Taky jsem se dneska stal majitelem, skrze akci v MP.cz, hodinky fungují parádně. I když to byl porod, proklikat se přes 4 aktualizace.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 17. 6. 2020 21:50

Jo a Honor 20 PRO vyjde 9592 Kč - také super cena.

Zítra je budu mít hodinky - tak otestuji

Jak si s nimi spokojený - první den ???

Chci stříbrno hnědé

-- 18. 6. 2020 18:14 --

Ahoj tak já aktualizací po koupi jen jednu.

Když jsem si pároval mobil s hodinkami co měli vystavené - zřejmě nějaká starší šarže

Honor MagicWatch 2 - 8C7

a pak si vyzvednul tedy své nové a ty jsou

Honor MagicWatch 2 - F61

Aktualizace jen jedna a to verze 1.0.7.16 - mělo to tuším 48 MB

Zatím to vypadá dobře, volat přes ně jde, viber sms také jdou, jen na email přes aquamail mi oznámení nepřišlo a to to mám v oznámení zaškrtnuté, aby hodinky upozorňovali. Uvidím zítra otestuji
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 6. 2020 08:17

Honor MagicWatch 2 má dalších 85 sportovních režimů

Honor MagicWatch 2 má dohromady 100 režimů
Konkrétně se uživatelé díky instalačního balíčku dočkali hned 85 nových sportovních režimů. Když se poprvé hodinky začaly prodávat, nabízely pouhých 15 režimů. Pokud tedy přičteme dnešních 85 režimů, celkem jich Honor MagicWatch 2 nabízí 100. Mezi nové sportovní aktivity patří surfování, tryskové lyžování (motorový člun), kanoistika a veslování. Chcete-li novou aktualizaci získat, přejděte do aplikace Huawei Health a po připojení hodinek k telefonu instalační balíček stáhněte.

[zdroj: Dotekomanie.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hbboy 26. 6. 2020 20:18

Můžu se někoho zeptat - nějak jsem to moc nestudoval ale někde jsem četl, že snad kroky sčítá telefon a mobil dohromady ???

Dám 5000 kroků, ale aplikace i hodinky ukazují 10 000 ????

jde nějak udělat, aby se kroky z mobilu a hodinek nesčítali.

Jen se ptám - nějak jsem to neštudoval apod. díky
Nyní Samsung galaxy S21 FE. Předtím Honor 20 PRO, Huawei PSmart 2019, Huawei Nova 3, Samsung S7, S6, S5, S3 NEO, LG G3S, LG G2, Samsung S3, Samsung NOTE 2, Huawei Y300, Huawei G300, Nokia 5230, předtím tlačítkové Nokie od dob paegasu.
hbboy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Han3y 13. 7. 2020 21:06

Přestalo mi fungovat měření tepu hodinky mám od března, spokojenost. Dával sem tovární nastavení aktualizoval skousel zapbou měření v reálném čase i všechny ostatní možnosti ale nemeri a neblika ani zelené diody zezadu dik za info
Han3y
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 12. 2020 21:47

Honor Magic 2 obdržel novou aktualizaci 11.0.0.122 EMUI 11 Magic UI 4
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dackey 16. 1. 2021 14:58

CIFERNIKY !!! Prosim te podle tveho planu jsem vse delal abych mohl nahravat jiné ciferniky, ale po dokonceni se chci dostat k aplikaci pro spárování, ale aplikace zčerná a nic se neděje. Odkud jsi prosím, nejsi náhodou z Prahy...dík
dackey
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků