Svévolné připojování k mobilnímu internetu

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jancsi Ferenc 21. 5. 2020 15:11

Ahoj. Mám iPhone X, vždy aktuální verze iOS, předplacenka od Vodafonu. Dnes jsem si všiml, že se mi mobil sám o půlnoci připojuje k internetu přes mobilní data, za což se mi samozřejmě strhávají peníze. Nevím jak je to možné, protože si ty mobilní data vždy vypínám, na 90 % využívám wifi. Dříve jsem to nějak nepozoroval, tak nevím jak dlouho to trvá, ale podle dostupných výpisů je to minimálně měsíc. Nemáte s tím někdo zkušenost?
Jancsi Ferenc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ludek_II 21. 5. 2020 18:02

Jak říkal Jobs: to není chyba, to je vlastnost.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 21. 5. 2020 20:18

Něco podobného se mi stalo před x x lety když vycházel HTC Desire a já jsem si ho hned běžel koupit! :D
Pořešil jsem to tak že jsem si pak koupil jiný telefon :D :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 21. 5. 2020 21:24

Změn si v nastavení AP (Access Point) a mobil se nebude mít kam připojit...tak jsem to dělal někdy naposledy před 8 lety, když jsem ještě neměl tarif obsahující nějaká ta data :)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 22. 5. 2020 08:38

Jistejsi je ten net vypnout u Vodafonu, pak ho zadna aktualizace iPhonu zase nezapne
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků