Xiaomi Mi Mix 2S - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 5. 2018 21:27

Srovnání fotoaparátů Honor 10, Xiaomi Mi Mix 2S, Nokia 8 Sirocco, Pixel 2

https://svetandroida.cz/srovnani-fotoap ... -fototest/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhns 22. 5. 2018 23:59

Zdravím. Mám velký zájem o variantu 8/256 ale zatim to vypada ze sem sem vubec nebude ofiko dovážet. Bude nějaká moznost tuto verzi nekde sehnat? Nebo bude nekdo objednávat odjinud kde bude dostupná?nebo nejaky vylet k sousedum pro ní, ze bych se pridala :-)
Nechápu proc zase český trh bude o neco ochuzen a vzdy to je o to nejlepší.
jhns
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 23. 5. 2018 08:35

Zde za 792 dolarů i s dopravou. https://www.aliexpress.com/store/group/ ... 6443tKjmuk Do 7 dnů bys to měl mít doma. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhns 23. 5. 2018 11:16

A je to nějaký ověřený obchod? Ze to fakt dojde? V tomhle se prave vubec nevyznam proto se tu ptam, jde to na dobirku? Asi ne co? Bude nekdo objednavat?
jhns
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 11:19

Kup raději jinou verzi tady, kvůli záruce a jejímu uplatnění
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 23. 5. 2018 12:07

Ověřený je pouze mnou a lidmi co tam něco koupili. U telefnu Mi 5sPlus tam mám hodnocení z 18.dubna.
https://www.aliexpress.com/store/produc ... 18cav5E2ya U Mi Mix už ne, protože verzi 6/256 už nenabízí a tím pádem hodnocení tam nejsou. Objednával jsem tam 4 telefony. Platí se kartou, nebo aspoň já platím kartou, jestli mají i jiné možnosti si nyní nevybavuju, ale dobírka tam jistě není a ani PayPal, který běžně jinde používám. Hodnocení obchodu máš tady https://www.aliexpress.com/store/feedba ... 24f24WGr0k . Že nelžu abych lidi oblboval si ověříš na odkazu, ale nevím jestli mi to nesmažou. Jsem tam v diskusi pod pod stejným nickem stm01. Je to poslední příspěvek. https://www.miuios.cz/kde-koupit-xiaomi ... om-67-5525
Vždy při objednávce jen připomenu prodejci, aby tam 100% byla Global Rom, toť vše. Většinou to dojde nejpozději do 7 dnů i dříve. Záleží kdy objednáš podle jejich času. Vždy to dorazilo přes Anglii bez DPH.
Jáho chci objednávat kolem vánoc, ale už mi bude stačit asi i verze 6/128. Těch 256GB nevyužívám. Sám jsem zvědavý jaké budou české ceny těch telefonů. Když jsem kupoval Mi Mix, tak mě vyšel se sklem, sluchátky a dopravou na 11700kč a u nás ho nabízeli za 19000kč. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhns 23. 5. 2018 13:37

Nejde mi o 256, ale o 8G RAM. Já ti věřím ale mam strach, posílat tolik peněz předem, uz jednou se mi stalo ze neco nepřišlo z Alli... Bylo to za 400,- tak se to neresilo, ale tohle je jina castka. Ja uz mám predobjednanou na Alze bílou 6/126 ale jeste me napadlo zkusit se zeptat tady no, jestli nejsou nejake možnosti
jhns
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 13:54

jhns píše:Nejde mi o 256, ale o 8G RAM.

:shock: :shock: :shock:
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 23. 5. 2018 14:12

jhns píše:Nejde mi o 256, ale o 8G RAM. Já ti věřím ale mam strach, posílat tolik peněz předem, uz jednou se mi stalo ze neco nepřišlo z Alli... Bylo to za 400,- tak se to neresilo, ale tohle je jina castka. Ja uz mám predobjednanou na Alze bílou 6/126 ale jeste me napadlo zkusit se zeptat tady no, jestli nejsou nejake možnosti

Tak i na Ali máš ochranu od Ali, podobně jako na Aukru , Ebay a jinde. Ale rozumím tomu. Když chceš 8GB RAM tak proč pospícháš a objednáváš telefon se 6GB? Předběžná cena 15500kč, takže zhruba o 2000 dražší než na těch stránkách, ale s tím, že nevíš jestli ho budeš mít v červnu nebo červenci. Já bych raději počkal na ostatní prodejce s čím přijdou (být tebou) jinak já už bych ho měl doma xkrát než ti ho naskladní. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 14:23

mít 8 GB RAM je naprosto zbytečné, v poho stačí 6GB i méně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 23. 5. 2018 14:33

Také si myslím, ale kdo bude chtít 256GB paměť tak stejně těch 8GB RAM bude mít a obráceně. U MI MIX 2 jsou i verze 6/128 nebo 8/128. U MI MIX 2S je jenom 6/128 :-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhns 23. 5. 2018 15:44

Tak 6G RAM stacit bude to asi jo, navic kdyz mi nic jineho nezbude. Ale prece kdyz je moznost mit to nejsviznejsi, proc si to neporidit, aby to zase nejakou dobu vydrzelo a slapalo a co si budem povidat 8G RAM je lepší nez 6. To me prave se..zase nas trh je o neco ochuzen
Predobjednany je proto abych nemusela hlidat dostupnost a nez bych se rozkoukala tak by byl vsechen fuc, je to spis takova reservacka jen. Cenu upravi dle obchodu okolo co pisou. Kdyby na tom chteli nahodou vydelat tak to stornuju, ale 2SE meli nejlevnejsi jako prvni a ostatni se dorovnali, taky jsem o SE chvili premyslela ale nakonec jsem si rekla ze 2S ma lepsi procesor a hlavne fotak. Mam ted G6 a ten fotak je teda bida a potrebuju si spravit chut.
jhns
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 5. 2018 16:06

velikost RAM nemá na svižnost a bezproblémový chod systému zdaleka takový vliv, jako např. optimalizace, nadstavba, instalace zbytečných aplikací, údržba systému apod.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhns 23. 5. 2018 16:15

Tak samozrejme že na to ma vliv vic faktoru to je jasne, ale u jakehokoliv telefonu budu mit prave tebou zminene faktory stejne a ovlivnit muzu jen tu RAM
https://www.svetandroida.cz/jak-vybrat-mobilni-telefon-pamet/
jhns
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 23. 5. 2018 16:16

Je to tak, může to ovlivnit x věcí jak píše NickCave. Každopádně pokud jde o fotky, tak Mix S2 by měl fotit opravdu hezky. Koukal jsem na x videí na Youtube a opravdu je to slušné. Kdyby nebyl požadavek na ty super fotky, tak potom by stačil Mi Mix 2 8/128 za nějakých 13200kč na Ali nebo 14000kč na Alze. Ten rozdíl v procesorech by jsi nepoznala, ale bylo by těch 8GB RAM a záruka. ;-)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků