Xiaomi Redmi 7 / Redmi Note 7 – obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Xiaomi

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dj.kure 27. 7. 2019 20:40

Ještě ohledně těchto telefonů, nezapomeňte si vypnout kontrolu dostupnosti VoLTE pro vašeho operátora. U Vodafone a T-Mobile normálně funguje, jen není k dispozici samotná volba. Tu jako u většiny Xiaomi telefonů aktivujete vytočením čísla *#*#86583#*#*.
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 8. 2019 22:01

20Mil prodaných Redmi Note 7
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/dals ... 20-milionu
https://mobilenet.cz/clanky/oblibenci-roku-modelu-rady-redmi-note-7-se-prodalo-jiz-20-milionu-kusu-38683

Přál bych tato čísla skomírající mobilní divizi sony..
Bohužel tradiční značky jsou stále víc a víc na ustupu, viz tento článek: https://www.idnes.cz/mobil/tech-trendy/ ... b_tech_ada
Nic to ale nemění na tom že jedno sony XA1 spokojeně téměř rok používám.
Naposledy upravil Cheetah007 dne 21. 8. 2019 18:11, celkově upraveno 2
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 8. 2019 22:13

Sony se málo snaží.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cheetah007 20. 8. 2019 22:18

Nevím hele...poslední X1 je parádní a 10/10plus také solidní, jen prý zase domršili fotoaparáty, co jsem tak četl recenze, jinak se ta menší i přes 21:9 používá výborně.
Někde byl článek že z telefonu sony se postupem času vytratilo vše čím vynikaly a uživatelé měli rádi...CyberShot,Walkmann atp.
Ted co se divize sloučily a ředitel se nechal slyšet že to nevzdávají se jim třeba začne dařit, ale nějakému výraznému uspěchu nevěřím...udajně snad zavírají i továrnu v japonsku a budou outsourcovat tedy si výrobu zadají foxconnu jako naprostá většina ostatních.

Také by sony mělo víc zapracovat na marektingu a ruzne akce ktere dělá samsung,xiaomi či huawei.
Samsung třeba k vybraným TV nabízí svuj smartphone, tohle zatím sony i po sloučení divizí nedělá a nezdá se že by to někdy nabízeli...navíc takhle okatě kopírovat korejce nebudou, to není jejich styl.
Motorola moto g (8) power
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kůrovec 30. 8. 2019 13:47

Existuje pro tento telefon pouzdro, které by se otvíralo jako knížka a zároveň chránilo fotoaparát před poškrábáním?
Kůrovec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ka-spel 5. 9. 2019 14:03

Mám toto a fajn. US $3.19 20%OFF | Luxury Mirror Leather Flip Case For Xiaomi Redmi Note 7 6 Pro 5 Plus 6A 4 4X Cases For Xiaomi mi 9 6 8 Lite mi A2 A1 6X 5X Cover
https://s.click.aliexpress.com/e/nj61tFn6
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 10. 10. 2019 03:56

odedneška ve vendoparku v kyjově redmi note 7 za 3999 kč ve verzi 4/64, modrý, i na splátky 10 x 400, je to u příležitosti otevření datartu, skladem prý 20 ks tak kdyby někdo z okolí měl zájem, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod djpajovka 31. 10. 2019 00:03

Už Vám někomu přišla aktualizace na miui 11?
djpajovka
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 25. 11. 2019 10:17

MIUI 11 příchází na Xiaomi Redmi Note 7 zatím na Slovensku

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hudys 25. 11. 2019 13:43

Včera jsem updatoval otcovi na Redmi Note 7. Distribuce O2.
iP 13 pro/AWU
hudys
Junior

Odeslat příspěvekod KrasnaToPrezdivka 11. 12. 2019 22:24

Je dobrý nápad letos ještě pořizovat R Note 7 anebo mám "raději" už sáhnout po nějakém novějším modelu ?

Resp. : 1) Nebude problém se svižností systému / aktualizacemi ? (Dotaz od laika)
: 2) Nenabízí Xiamo momentálně za +/- stejný peníz (+ / - 2 tis.) o signifikantní kus více "muziky" ?

Rozoduji se mezi 4 typy Xiaomi (vše do 8 tis.) a vůbec nevím, co zvolit (konečně) :-)

Moc děkuji !
KrasnaToPrezdivka
Junior

Odeslat příspěvekod haens 12. 12. 2019 09:35

tak do 8 tisíc se dá koupit mnohem lepší mobil než redmi note 7 (ten opravdu není nic moc), např. 9T.

nedávno byl taky do 8 tisíc Honor 20, což by byla podle mě asi nejlepší varianta. teď v Datartu mají Huawei Nova 5T (což je úplně to samé jako Honor 20) za 8500 a uvádí tam nějaký kód na slevu 500, tzn. do osmi tisíc by ses taky vlezla.
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Mangalica 12. 12. 2019 10:42

Nebo Mi9 Lite 128GB, ten je taky do osmi s rezervou. Přímo z Číny teď dokonce za nějakých 4800...
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod KrasnaToPrezdivka 12. 12. 2019 11:34

haens píše:tak do 8 tisíc se dá koupit mnohem lepší mobil než redmi note 7 (ten opravdu není nic moc), např. 9T.

nedávno byl taky do 8 tisíc Honor 20, což by byla podle mě asi nejlepší varianta. teď v Datartu mají Huawei Nova 5T (což je úplně to samé jako Honor 20) za 8500 a uvádí tam nějaký kód na slevu 500, tzn. do osmi tisíc by ses taky vlezla.


A kterému byste, pánové, osobně dali přednost z těchto jmenovaných ?

Mimochodem - nemá někdo zkušenosti / přehled o Oppo Reno Z ? (Ano, vím, že tam je cena již kolem 10 tisíc)
KrasnaToPrezdivka
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2019 12:15

nebo Realme? Tápeš... Oppo tady nemá žádnou distribuci a na smartphone z Číny je záruka jen rok
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků