Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jege 28. 12. 2020 16:40

Jaké máte zkušenosti s ALZOU ohledně nákupu na IČO a vrácení v 14denní lhůtě nebo nákupu na spotřebitele a případném následném doplnění IČO do faktury? Potřebuji koupit telefon s odpočtem DPH, ale nevím, jestli bude fyzicky vyhovovat a momentálně jej není možnost nikde osahat naživo.
Apple iPhone 13 Mini 128GB Black|Apple iPad mini Cellular 256GB|Apple Watch Series 8 45 mm Cellular Graphite Steel|Apple AirPods Pro 2 (2022) | Apple MacBook Air 13,3"/M1/ 8GB/256GB/stříbrný.
jege
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 28. 12. 2020 16:59

zaciatkom roka som vracal 2x SSD kupene na ICO ...absolutne bez problemov mi dali peniaze na ruku ...na uctenke toho bolo ovela viac, info o dobropise poslali elektronicky

vtedy mali k vrateniu zbozi na ICO na stranke viac info ... teraz to nejak neviem dohladat
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 19. 11. 2021 19:44

vyhnite sa oblukom obchodu 2Mac.cz ... po takmer 2 mesiacoch od stornovania objednavky (kryt UAG) este stale nemam peniaze ... podla recenzii na heureke nie som sam

obchod neodpoveda na e-maily a ten Smartsupp tam maju asi len na okrasu...
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 21. 11. 2021 22:55

UPDATE k predoslemu prispevku:

V rovnaky den som napisal aj recenziu na Heureke. Slusnu ale kriticku. Este v ten den (piatok o cca. 10 vecer :D ) mi prisiel mail, ze mam zaslat cislo uctu a bude to vyriesene. Ku podivu peniaze naozaj dorazili.

Nie ze by som bol s obchodom spokojny, ale necela tisicovka je doma :mrgreen:
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karoline 23. 11. 2022 15:04

Hezký den,

asi jsem zde off topic, ale nenašla jsem žádné téma k nositelné elektronice.
Chci si pořídit prsten s NFC, ale na žádném českém e-shopu jsem žádný nenašla.
Tak bych chtěla požádat zda máte zkušennost s obchody, Banggood, Fruugo, Alimpex, Postovnezdarma, Bonky,LEDsupermall.

Díky za radu.
Karoline
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 2. 12. 2023 13:36

Zdar, chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s Huramobil? Nejsou to šedivky?
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 12. 2023 13:53

ten by měl být v pohodě, P. Hudec je znám svými recenzemi na YT, tady jsou nějaké negativní recenze, ale nic zásadního myslím
https://obchody.heureka.cz/huramobil-cz ... ivni#filtr
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 2. 12. 2023 15:52

Hurá mobil je v pohodě. Koupil jsem teď u nich v rámci BF SONY XPERIA 1 V. Na stránce mají u přístroje uvedeno, že je z CZ distribuce, záruka 24 měsíců a servis v ČR. Kupuji u nich i nějaké věci do firmy. Jednou, myslím, že to bylo u nich, omylem poslali klávesnici s US layoutem místo požadovaného CZ. V rámci reklamace ale sami zajistili vyzvednutí chybného zboží kurýrní službou a doručení správného, takže nakonec za mě v pořádku.
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 1. 2024 22:24

Jaké máte zkušenosti s Mironetem? Překvapilo mě, že teď tam mají skor nejlevnější Pixely u nás, což u mě vyvolává pochybnosti. Novější recenze hlavně ohledně reklamací (třeba zmínky o šedivkách Samsungu, které origo servis nebere) vypadají dost děsivě. Ale spokojení lidé moc recenze nepíšou... má někdo osobní (či z blízkého okolí) zkušenost, když něco zazlobilo? Samozřejmě za poslední rok, dva. Něco mi říká, že to není ten "starý" Mironet. Díky.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lues.deFunes 18. 1. 2024 10:28

Taky bych přivítal nějaké aktuální zkušenosti ohledně Mironetu.

Případně je možnost koupit mobil z Mironetu skrz Heureku, což by mělo mít výhody, ale nejsem si jist jestli to tak je.
Lues.deFunes
Junior

Odeslat příspěvekod elefor 18. 1. 2024 13:12

fascinuje mě jak tu každý řeší šedivky a podobné kraviny, prostě buď máš na plnou cenu a nebo nemáš. Já kupuji mobily z emirátů a po roce je prodám na bazoši, ušetřím a zároveň nemusím mobil šetřit.
elefor
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků