Siemens Fanclub

Fotky členů fóra, mobilů, organizace srazů...

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 4. 1. 2011 00:16

Tak tady je video z HD2 http://www.youtube.com/watch?v=IMWXx-iEVMk a to mi teda přišlo, že na tý N8 to je plynulejší...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 4. 1. 2011 02:04

EINEX.SIEMENS píše:Nemám rád nokiu hlavně kvůli jejím dotykáčům

Jen aby to bylo jen tím. Dotykovky od Nokie nemám rád ani já. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 4. 1. 2011 16:03

Tak do roku 2006 držela tempo s konkurencí, tenkrát jsem jí taky neměl moc rád protže neuměla posílat javu :D ale jako značka mi nevadila a nikdy by mě nenapadlo že pujde tak moc dolů...
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novis LN 28. 2. 2013 02:09

Tak nám od konce výroby Siemensů utekly další dva roky, během kterých se kdysi slavný výrobce k výrobě mobilů nevrátil. A mě už to vůbec nevadí. Proč? Byla by to jen další více či méně nudná placka, ve které by rozhodně nebyl mnou tolik oblíbený Siemens FW / BREW. Osobně někdy od března ´12 používám jako hlavní telefon téměř výhradně Benq-Siemens EF81. Připadá mi naprosto dokonalý - design, materiály, alespoň pro mne naprosto dostačující funkce, výdrž originální baterky 2 dny. Možná si v blízké době pořídím nějaký tablet, ale muselo by dojít ke zrušení sítí GSM popř. 3G, abych přestal používat jako mobilní telefony SIEMENSY.

Jak jste na tom vy ostatní? Už jste na Siemens mobile úplně zapomněli? Najde se ještě někdo kdo nějaký ten poctivý kus německého železa nosí v kapse :-)) ?
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ludek_II 28. 2. 2013 05:08

Jako první mobil jsem měl Siemens C25, který jsem dostal od Ježíška. Darovanému koni na zuby nehleď, ale C25 se mi moc nelíbil a jsem rád, že jiný mobil této značky jsem už neměl. Připadal mi jak tydlifon z hračkářství. O železe nemohla být řeč a nic to neumělo - ani blbé hodiny.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novis LN 28. 2. 2013 19:37

Inu, taky názor, mě jen připadá souzení celého výrobce podle jednoho low-endu docela ujetý... já dostal taky svůj první k vánocům, A52, no taky jsem z něj po nějakém čase nebyl úplně na větvi, tak jsem vybíral nový telefon napříč značkami a poměrem cena výkon to u mě vyhrál Siemens M65, což už bylo úplně jiné dělo v té době :-))
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 3. 2013 06:55

M65 byl zas dost hnusný.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 1. 3. 2013 11:11

A to me se zas jako jeden z mala libil, na to ze siemensy prakticky vubec nemusim.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod R.EE 1. 3. 2013 11:57

Jo jo stary dobry casy :) Pouzival jsem S10, v rodine jeste byla C25. Jinak kamarad mel C35, peknej telefon v ty dobe, stejne jako M35 nebo S35. Ty dalsi se mi vubec nelibily. Snad jen vyjimka SL45.
R.EE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EINEX.SIEMENS 1. 3. 2013 17:32

Já ted používám EL71 a S75. Protože ty nové krámy se mi postupně rozpadly (htc HD2, LG GD900) Snad Xperia Z vydrží víc , protože ta bude muj třetí NEsiemens :D
Sbírám Siemensy.
EINEX.SIEMENS
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 1. 3. 2013 17:57

Tvl S C25 byl u nás v r 2000 první přístroj v rodině, TWIST za nejakych slabých 6t kč - snad v ty době nejlevnější stroj.
Poslední byl nejakej MT50 pak už to bylo marný a šel jsem do SONY5
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zivan 2. 3. 2013 00:51

Ja mam jeste jako rezervni mobil BenQ Siemens S68, ale puvodni baterie nic nevydrzi a dokoupena neoriginalni uz je taky na odpis a nejak se mi nechce investovat do dalsi...
Motorola Edge 20; HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ludek_II 2. 3. 2013 05:45

Novis LN píše:Inu, taky názor, mě jen připadá souzení celého výrobce podle jednoho low-endu docela ujetý...


Tak nevím, kolik ti je a jestli tu dobu pamatuješ. Ale C25 stála svýho času skoro 8 tisíc. A za tu cenu byl low-end teda nebyl ani dneska. To se nezlob. Uznávám ale, že třeba MT50už na tom byl lépe - měl jsem možnost si ho osahat.
Ludek_II
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Novis LN 2. 3. 2013 12:46

Ano, jako novinka stál na dnešní poměry hodně, ale když tu dobu tak pamatuješ, tak určitě víš že levnější telefony nebyly... leda tak bachraté, těžké alcately, které toho uměly ještě míň. A C25 byl tehdy nejlevnější model od Siemensu.
For your safety wear a helmet and a semen-proof vest.
SIEMENS mobile lover, user & collector
Novis LN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 2. 3. 2013 15:56

Jeho prodej startoval někdy 98/99 kol 10t. heslo-miniaturizace.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků