Samsung I8910 HD - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod the-rock 6. 7. 2009 22:47

To je prave to..vsichni hledate chyby, minusy atd..prstem mi ukazte jeden jediny mobil ktery vyhovuje vsem..ani jeden!!! Tak uz tady neotravujte s nazorama, ze nekdo chce to a tam to..nandro tady udelal pekny videjka tak posudte..napsalo se tady 90 stranek a myslim, ze vse je dostacujici co telefon ma a nema..kde se da mobil osahat se psalo na nejake 20-29 strane.. Zvuk u nahravani videa vylepsi firmware, neni to vadou nebo slabim mikrofonem, jen softwarem..internet jede naprosto skvele, vestaveny jeste s nejakym ruskym firmwarem az moc dobre..urcite vyjde opera pro dotykace (lepsi nez nynejsi verze), takze bych se NEbal odezvy nebo jak jde a nejde posouvat stranka!! Je to chvila, co vysla dotykova 5800, takze aplikaci jeste neni moc, dockejte casu a vse bude..nebo si kupte 3310 :-D 8-P
Mobil: N73 plum silver -> Nokia 5700 Xpress Music -> Nokia N82 silver -> Nokia N78 black -> HTC Touch HD -> Samsung i8910 omnia HD*
Auto: Honda Civic 1.5 16V -> komplet tunning
the-rock
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skyner 6. 7. 2009 22:49

suunto no to si moc nevyhral stym posuvanim je to asi jedina vec co samsung nema inak sa nanho nokia nechytam a nejsom vobec proti nokii rozhodoval som sa medzi nou a samsungom jedina vyhoda unej este ta pamet 32GB ale zase naco 32 v telefone pre mna zbitocne uplne mi staci 16 a to mam este 6 stale volne
skyner
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Google 7. 7. 2009 04:08

Na ten novej firmware (je oficiální Samsung) jsem link nenašel (asi ještě nevyšel), ale bude buď i8910xxig2 nebo i8910xeig2...má video 24fps a AAC 16000Hz mono 256Kbps
mimo jiné je uprveno: delší životnost baterie, všeobecné zlepšení rychlosti, nové widgety, nové hry a aplikace. - link: http://samsungi8910omnia.com/firmware-u ... io-to-aac/
Marek Google
Junior

Odeslat příspěvekod suunto 7. 7. 2009 08:16

to the-rock: Tak to ukaz,ze jede internet naprosto skvele a az moc dobre.
suunto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sepulnation 7. 7. 2009 08:28

Kup si iphone! Kromě toho, že ten internet v tom mobile je skvělej, tak s příchodem nových fw 100% samsung opraví ještě citlivost touche na netu! Pokud samsung v 1. FW's neumí pořádně nahrát zvuk, tak proč by měl dobře běhat internet! FW, kterej tu bude, tak za 2měsíce opraví úplně vše, ikdyž práci s netem by nemusel! Je skvělá!

suunto píše:to the-rock: Tak to ukaz,ze jede internet naprosto skvele a az moc dobre.
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 7. 2009 09:21

to G2GO:

ten shop je stejne "debilni" jako vsechny ostatni. Se zarukou se muzes rozloucit. Radeji si ho objednej z Nemecka...aspon tam muzes zaruku uplatnit.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod joysk 7. 7. 2009 09:30

Neviem preco hned hodnotite Samsung, ci vie to a ci zas toto a ako dobre sa na nom "netuje" a pod. ked este ani poriadne neprisiel na SK/CZ trh. Sice sa uz nejaky ten tyzden predava v inych statoch, ale tu je to zatial iba ako sedivka a vacsinou s pochybnym Orange FW. Ked sa pozriem na to ako rychlo Samsung vyraba (zatial nie oficialne) nove FW, ktore opravuju vselijake drobne chybycky na krase, tak by som sa urcite nebal ze o par tyzdnov bude vylepsenych kopec funkcii ako napr. citlivost, zvuk pri HD videu a pod.

Ti, ktorym vadi browsovanie na tomto telefone, maju asi pochybneho "jablkaca" (iphone). Pozrite sa na to ako "rychlo" jablkac ziskal podporu na posielanie MMS alebo kopirovanie textu a pod. Trvalo im 1 rok od vydania Iphone 3G kym urobili schopny FW (ak sa to za FW da povazovat). U Samsungu sa vobec nebojim toho, ze by na nom drobne chybycky krasy nevychytali uz v prvych tyzdnoch a urcite do neho pojdem uz o par dni (pockam ci okolo 15. vyjde aj v CR, ak nie tak pojdem asi do sedivky).
joysk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 7. 2009 09:44

Jinak s tim zvukem u HD videa bych nebyl tak optimisticky...s tim maji problemy i zarizeni jako HD kamery, takze maly mikrofonek u i8910 zlepseni neceka. Proste to HD video je vcelku nepouzitelne a v budoucnu neni mozne, aby se na tom neco zlepsilo...ale rad se budu mylit...ikdyz s tou optikou je to vyloucene ;-]

Samsung i8910 mel jedinou vyhodu a to v Amoled displayi...Az vyjde Omnie 2 a par jinych s OLED dispalyem, tak po i8910 nestekne ani pes a pujde s cenou hodne dolu.

Jsem rad, ze jsem s koupi pockal. Radeji se vyplati pockat do podzimu na novy SE Satio
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gotch 7. 7. 2009 09:55

další ovečka, která touží po 12MPx viď...
Gotch
Junior

Odeslat příspěvekod Sepulnation 7. 7. 2009 10:15

Ty fetuješ nebo jak?

orgasmic píše:Jinak s tim zvukem u HD videa bych nebyl tak optimisticky...s tim maji problemy i zarizeni jako HD kamery, takze maly mikrofonek u i8910 zlepseni neceka. Proste to HD video je vcelku nepouzitelne a v budoucnu neni mozne, aby se na tom neco zlepsilo...ale rad se budu mylit...ikdyz s tou optikou je to vyloucene ;-]

Samsung i8910 mel jedinou vyhodu a to v Amoled displayi...Az vyjde Omnie 2 a par jinych s OLED dispalyem, tak po i8910 nestekne ani pes a pujde s cenou hodne dolu.

Jsem rad, ze jsem s koupi pockal. Radeji se vyplati pockat do podzimu na novy SE Satio
Mobil: Nokia 3310 -> Philips Fisio 620 -> Philips BeDJ 530 -> SonyEricsson Z600 -> Nokia 6630 -> Nokia N95 -> Samsung i8910 Omnia HD -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S2 - > Samsung Galaxy S4 -> iPhone 6 -> iPhone X
Sepulnation
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtakawa 7. 7. 2009 10:18

orgasmic píše:to G2GO:

ten shop je stejne "debilni" jako vsechny ostatni. Se zarukou se muzes rozloucit. Radeji si ho objednej z Nemecka...aspon tam muzes zaruku uplatnit.


Meleš sračky! Dávají úplně normální záruku. Beru už od nich mobily 3roky a no problem.
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod vojtakawa 7. 7. 2009 10:24

orgasmic píše:Jinak s tim zvukem u HD videa bych nebyl tak optimisticky...s tim maji problemy i zarizeni jako HD kamery, takze maly mikrofonek u i8910 zlepseni neceka. Proste to HD video je vcelku nepouzitelne a v budoucnu neni mozne, aby se na tom neco zlepsilo...ale rad se budu mylit...ikdyz s tou optikou je to vyloucene ;-]

Samsung i8910 mel jedinou vyhodu a to v Amoled displayi...Az vyjde Omnie 2 a par jinych s OLED dispalyem, tak po i8910 nestekne ani pes a pujde s cenou hodne dolu.

Jsem rad, ze jsem s koupi pockal. Radeji se vyplati pockat do podzimu na novy SE Satio


A ty meleš totální sračky. Je jasné, že se to softwarem dá úplně v poho upravit a díky symbianu bude i8910ka pořád o dost rychlejší než WM nová omnie.

Btw k těm 12Mpixelům co bude mít ta srajda Satio: Jde vidět, jak sou lidi hloupí a skáčou na reklamní triky s Mpixelama. Snímací čip bude stejně malý, jak u ostatních + na to narvou 12Mpixelů ===>>> Totálně škaredé fotky, pokud nebude svítit jasné slunce atd..Prostě blafy pro takové, jako si ty.. Tak si to užij a běž zatím něco poštudovat chytrolíne. :oboze
vojtakawa
Junior

Odeslat příspěvekod skyner 7. 7. 2009 11:34

the-rock mozes mi prosim poradit ako zistim aky mam firmware a pripadne kde stahnem novsu a mam orange to sa da ako zmenit som tu niekde cital zo to dost spomaluje
skyner
Junior

Odeslat příspěvekod mareczech 7. 7. 2009 11:51

Zdravim,tak mam info ze samsung i8910 bude u O2 srpen-zari,nokia n97 snad v srpnu.
mareczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bartmart 7. 7. 2009 13:28

zdravim.mam tento tel.4dny a jeste se mi nepodarilo rozjet route 66?nejak v tom plavu.muze mi nekdo poradit strucny navod?mam tam demo na 7dni ale nemuzu rozchodit.diky za radu
bartmart
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků