Samsung I9500 Galaxy S4 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MichalekMM 5. 6. 2013 21:57

Huawei P8 - 华为 P8
Huawei Ascend G300 - 华为 登 G300

----
since: Ericsson T10s, Siemens C60, Siemens CX65, Sony Ericsson K790i, Sony Ericsson C702, Apple iPhone 3GS (3dny), Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S4, Huawei Ascend P6
MichalekMM
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 6. 2013 23:28

tylakk píše:Mě se teda sgs4 líbí. Na obrázku nevypadá tak hezky jako v ruce.

Já to mám spíš naopak, na fotce se dá, ikdyž oproti konkurenci nic moc, ale ve skutečnosti se mi opravdu nelíbí. Vzhled je pro mě největší slabinou S4, i S3.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pecisss 6. 6. 2013 06:27

stále nemohu rozjet maily aby se mi aktualizovali
sami kde děláme chybu.?
ze začátku me to fungovalo
Přílohy
2013-06-06 07.18.35-1560411749.png
Screenshot_2013-06-06-07-15-38-1722503400.png
pecisss
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 6. 6. 2013 07:39

MichalekMM - díky, to už se mnohem více blíží tomu, co bych očekával.

Podařilo se někomu, aby mu fungovala offline navigace od Googlu? Má to být nějaká beta verze. Mapy jsem stáhnul na kartu, ale bez internetu to stejně nenavigovalo. Zkoušel jsem naposled na S3, tak jestli třeba někdo někde nečetl informaci, kdy to bude fungovat plnohodnotně?
Naposledy upravil Fíla dne 6. 6. 2013 09:07, celkově upraveno 1
Důvod: odstavce stačí oddělovat mezerou bez podtržítek
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Egee 6. 6. 2013 08:00

pecisss
A máš povolena MOBILNÍ DATA nebo WIFI a synchronizaci v dorní liště ?

Screenshot_2013-06-06-08-55-38_wm.jpg
Screenshot_2013-06-06-08-55-38_wm.jpg (11.24 ) Zobrazeno 11650 krát
„Kvalitní produkt /systém nepotřebuje reklamu“
Egee
Poslední varování
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod pecisss 6. 6. 2013 08:13

Egee: jeeeeeee synchronizaci mam vypnutou dík
snad už to poběží normalne
pecisss
Junior



Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 6. 2013 10:26

Příspěvky ke Galaxy S4 se budou pochopitelně psát se.
Kritiku S4 si nechcete připustit proč? Nebo si to nechte u moderátora přejmenovat na oslavnou diskuzi, ne obecnou.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ok 6. 6. 2013 10:37

Podívej, osobně nemám problém s kritikou. Nyní mám už druhý SGS4, protože první kus vykazoval problém se čtení pam. karty a extrémně se přehříval. Ale nyní co mám druhý-nový kus, tak vše jede jak má a nemám s ničím problém. Žádné lagy, žádné chyby co tu jablka a HTC přátelé píšou nemám. Ani ty chyby, které mají někteří majitelé SGS4.
Rozhodně se necpu na do vláken na jablko nebo HTC, abych tam vyhledával vaše pobrekávání co nefunguje, abych se do vašich founů navážel a popisoval jaké jsou to sr..ky.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmm. 6. 6. 2013 10:42

Ja nemam ani iPhone ani htc. Jen jsem napsal,ze nerozumím tomu,ze si nikdo koupi za sedmnáct tisíc telefon,prezentovany jako absolutní jednička a přitom telefon vykazuje spoustu nedostatků,chyb a celkovou nevyladěnost.
To potom není jednička,ale pokusy samsungu o to,byt jednička. Pokud byste k telefonu takto přistupovali, bylo by to logické. Ale jak se zde objeví kritika,spustí se hrozny křik. A to je komické.
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod ok 6. 6. 2013 10:59

Nemůžu za to, co kde kdo na webu napíše, že právě jeho vlajková loď je jednička.
Já osobně to nikdy nikde takto neprezentoval. SGS4 mám, protože se mi líbí a splňuje vše co požaduji.
Toť vše.
Nehaním a neřeším jiné značky.
(.)(.)
neberte život příliš vážně, stejně z něj nevyváznete živí CARPE DIEM
ok
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 6. 6. 2013 11:26

Já osobně mám S2 a o nákupu S4 budu uvažovat na Vánoce, když bude cena kolem 14k a vyjde do té doby odladěný Cyanogenmod na S4.
Na S2 mám CM 10.1(4.2.2) a už jsem si na něj hrozně zvykl. Custom ROM je hnus.
O víkendu jsem měl v ruce S4. U černé ty záda vypadají hrozně a hlavně ten systém s TouchWiz je opravdu k ničemu. Co do použitelnosti je pro mě lepší pokročilejší systém(CM) na S2 než bonus v podobě displeje a dalšího hardware + samozřejmě peníze navíc.

Jsem fanda Samsungu, ale S3 a hlavně S4 jsou pro mě zklamáním. Ať je to o mm silnější a 10g težší, ale ať to proboha za 17k nějak vypadá. Jenom kolik fanoušků udělalo krásných návrhů ve photoshopu.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod mmmm. 6. 6. 2013 11:44

ok píše:Nemůžu za to, co kde kdo na webu napíše, že právě jeho vlajková loď je jednička.
Já osobně to nikdy nikde takto neprezentoval. SGS4 mám, protože se mi líbí a splňuje vše co požaduji.
Toť vše.
Nehaním a neřeším jiné značky.


Tak to jsme ve shodě,ze jsi reagoval vlastně úplně zbytečně ;-)
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron