Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod malmek 7. 12. 2019 18:23

Já bych novou S8 nekupoval. Raději bych přidal trochu peněz a koupil S10e.
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod pikolikteodor 9. 12. 2019 01:39

S10e? Trochu peněz? Víš jaký je rozdíl mezi S8 a S10e? ŠEDIVKA CCA 4000 Kč a to bych nekoupil a Mall cz 6100 Kč více.... Já mám na Alzu ještě 2 dárkové kupony po 1000 Kč tzn ze mne vyjde na 8888 minus 2000 táže na 6888 Kč což si myslím na S8 dost dobrá cena. Jinak S10e na Alze 17000 Kč.... Tak jestli je to pro tebe pár peněz.....
pikolikteodor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod malmek 10. 12. 2019 16:25

Já bych 9 000 Kč za S8 nedal.
Samozřejmě 17 000 za S10e také ne. Pokud má člověk možnost, tak jí koupit v zahraničí třeba Amazon.de . Teď na Černý Pátek v Anglii byla S10e za 10 000 Kč.
Edit: Lepší je chvíli počkat na nějakou akci, jako Samsung cashback a podobné.
malmek
Junior

Odeslat příspěvekod pikolikteodor 14. 12. 2019 06:55

Jj, třeba počkat na další vánoce.....
Záruka z Anglie je taky pecka....
pikolikteodor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 1. 2020 15:08

Omyl nebo změna plánu? Galaxy S8 nakonec má dostat Android 10

Obrázek

-- 28. 2. 2020 10:30 --

Překvapení se nekoná: Samsungy Galaxy S8/S8+ neobdrží Android 10

Počáteční naděje se nenaplnily a hlavní část podpory končí
Oba zmíněné telefony obdržely dvě velké aktualizace

Server sammobile.com přinesl informaci o tom, že Galaxy S8, S8+ a Galaxy Note8 Android 10 nedostanou. Odvolávají se na informace získané přímo od zástupců Samsungu na nedávné akci Unpacked. Majitelé zmíněných smartphonů budou muset nadále pokračovat na Androidu 9.0 Pie a nadstavbě One UI. Současně však lze předpokládat, že softwarová podpora definitivně nekončí a bezpečnostní záplaty bude Samsung vydávat nadále.
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davede 3. 4. 2020 10:46

Zdravím za časů koronaviru. (asi) Po poslední aktualizaci SGS8+ mi JBL bluetooth sluchátka hrají jen na pravé sluchátko. Nevíte někdo zkušenější co s tím? Dík předem. Mám chuť s tím seknout o zem..
Davede
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 22. 10. 2020 22:47

Ahoj vyplatí se koupit s8, předváděcí kousek za 6k? Scháním něco pro otce, který bude přecházet z Motoroly G3( měl ji 3 roky). Je to nenáročný uživatel, koukne maximálně na seznam a meteoradar, požaduji dobrý fotoaparát, jelikož rád fotí, a co nejmenší telefon. Ten Samsung s 5,8 displejem se mi zamlouvá. U dodavatele jsem se ptal na původ telefonu, měl by pocházet z Japonska, tudíž není lokalizovaný do cz jazyka. Lze to vyřešit a lokalizovat menu do CZ? Otec si s AJ moc nerozumí, má už své roky, tak mu nech i moc komplikovat život novým telefonem v angličtině. Děkuji za názory.
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymius 23. 10. 2020 05:07

Nemaji v JP uplne jine frekvence ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod strny88 23. 10. 2020 06:06

Mělo by to být ok. Používá ho jako služební. Je to tenhle odkaz.
https://www.incomputer.cz/samsung-galax ... gKMqvD_BwE
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pivinecek 25. 10. 2020 16:15

Ahoj, da se zprovoznit na galaxy S8 dex na notebooku s windows 10? Nebo tato kombinace je mozna pouze na S9 a vyssich radach? Pripadne s android 10 by to na S8 mohlo jit? Nebo je to hardwarova vec rozbehat dex na s8 na notebooku? Pres pripojeny monitor dex funguje. Diky za info
pivinecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 5. 2021 08:47

Zapalme svíčku za Galaxy S8. Samsung ukončuje jeho podporu

Zamáčkněme slzu, Galaxy S8 odchází
Tato vlajka přišla v roce 2017 a ve své době se jednalo o jeden z nejlepších a nejpopulárnějších telefonů. Po čtyřech letech tedy přichází ukončení softwarové podpory, nicméně až tak velké překvapení to není. Samsung u tohoto modelu v poslední době prováděl pouze pololetní aktualizace, což naznačuje, že se pomalu blíží konec. Galaxy S8 již není zalistovaný na oficiální stránce podpory výrobce (odkaz zde) a poslední aktualizace, které se dočkal, byla dubnová bezpečnostní záplata.


[Zdroj: Mobilizujeme.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CrazyLuck 5. 7. 2021 14:05

Zdravím, v Galerii u Alb si mi objevila po levé straně lišta se všemi složkami, čímž se mi zmenšil prostor na na náhled s fotkami. Jak se ta lišta dá vypnout? Děkuji.
Naposledy upravil guiz dne 5. 7. 2021 14:46, celkově upraveno 1
Důvod: Příspěvek přesunut do spravné sekce!!!
CrazyLuck
Junior

Odeslat příspěvekod slavekm 5. 7. 2021 16:06

Prstem na fotkach potahnout doleva, lista zmizi.
slavekm
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 7. 2021 17:06

Nová aktualizace! G95xFXXUCDUE1 nejnovější bezpečností záplaty. Aktualizace zatím v Bolívii.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 8. 2022 18:39

Samsung Galaxy S8 obdržel po 5 a půl letech novou aktualizaci!

Obrázek

Aktualizace má název: G95*FXXUCDVG4 a má 420Mb
GPS stabilita byla vylepšena
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků