Samsung Galaxy S8, S8+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Reliks 8. 3. 2018 13:00

Mělo by jít flashnout zpět android 7. Když nahodíš novou ROM, nahradí předchozí... Autopreconfig odstranit nepůjde, chce to po tobě abys změnil CSC dle SIM karty.
EDIT: Nebo třeba flash Germany (Vodafone) https://www.sammobile.com/firmwares/gal ... B7/208822/ místo O2C, má jiné CSC OVF a pak DBT.
Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2018 13:28

Funguje někomu osvětlení okraje pro WhatsApp a Messenger třeba?
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 8. 3. 2018 17:01

WhatsApp ano
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod barešák 8. 3. 2018 17:05

Jo jsem akorát zklamanej, bluetooth blbne, mám sluchátka od Samsungu a stejně blbne, tlačítko play/pauze někdy jde někdy ne a pokud si nechám číst eknihu z moonreader tak nereaguje vůbec, před aktualizací šlapalo jak mělo... A ta výdrž? no je to sotva den, tak nevím, ale zdá se mi horší. Jinak jsem ale spokojen. Dělá už někdo Bluetooth sluchátka s bluetooth 5?
barešák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2018 17:36

technikus: A dělal jsi s tím něco?
Mně jen Viber a sms, pak nějaké vyhledávání google a budík, ale WA nic.

Tak jsem se dostal v telefonu k seznamu, které to mají používat a je tam:
Facebook - nefunguje mi
Instagram - nefunguje mi
Reminder - ok
Timely - ok
Viber - ok
WhatsApp - nefunguje mi
YouTube - nevím
Zprávy - ok
A ani nevím jestli mi to co teď nefunguje někdy fungovalo.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 8. 3. 2018 17:49

WhatsApp zpráva mi přišla před chvílí a okraj displeje byl zelený
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 3. 2018 17:56

DIvné, asi budu muset udělat HR, protože se kolikrát chová divně. Čekal jsem na aktualizaci, že budu mít aspoň důvod.
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod technikus 8. 3. 2018 18:05

Já taky dělal továrko, baterka šla výrazně dolů
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod Wendulín 8. 3. 2018 18:25

Prosím o radu, stahnul jsem Oreo ETL ze sammobile a v zipu je 5 souborů, 3 z nich jsou označené podle políček Odinu, ale 2 soubory mají název csc_oxm a home_csc. Mám S8 verze Anglický Vodafone, jak bych měl postupovat, ať to nebricknu?
Díky
M.
Wendulín
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jofan 8. 3. 2018 19:59

dej tam csc_oxm ,ten home je kvuli zachovani nekterych dat ,treba kdyby jsi daval t mobile verzi a chtel jsi mit zachovan nektera data t mobile ,tak flesnes home ,velmi stručně řečeno ,pokud flesnes CSC buds mit cisty ETL
jofan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod technikus 8. 3. 2018 20:31

Proč je důležité dělat tovární nastavení po updatech? Některé funkce jsou prostě jinak, nebo naopak vůbec.

Dělal jsem si screeny nastavení, kdy jsem včera updatoval z Androidu 7.0 na Oreo 8.0. Všiml jsem si tohoto rozdílu - vlevo verze Oreo 8.0 po updatu z Androidu 7.0, vpravo je stejné menu po továrním nastavení Oreo 8.0.

Není to jediná změna. Např. před updatem byl součást telefonu Samsung Reminder, po továrním nastavení už není k dispozici.

Kdo ví, kolik rozdílů tam ještě je.
Přílohy
Screenshot_20180308-170652_Settings.jpg
technikus
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 8. 3. 2018 20:49

Taky jsem si všiml pár věcí chvilku jsem jel na Oreu po instalaci a pak jsem udělal továrko a šlape krásně ještě animace na 0.5 a fičí jak S9 :)
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 3. 2018 20:58

Mě se po aktualizaci zdá pomalejší a i baterie jde nějak rychle dolů ... uvidíme co přinesou další dny :-) Dokonce i displej se mi zdá "jiný"
anonymni

Odeslat příspěvekod Foxx5 8. 3. 2018 21:06

technikus: Mám S8+ z Německa. Updatoval jsem na Oreo přes Smart Switch, (musel jsem na dvakrát, nějak se to seklo) tovární nastavení jsem nedělal a mám to menu tak, jako ty po továrku. Tak teď nevím jestli ho mám udělat nebo ne. Výdrž se mě zdá OK. Akorát verze základní pásmo mám CRAP a číslo sestavení CRB7. SW poskytovatel ETL/ETL/DBT
Foxx5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Restalle 8. 3. 2018 23:19

technikus: položka příslušenství se ti objeví jenom když nějaké vlastníš a reminder tam je, jen je skrytý a musíš ho zapnout přes bixbyho, nebo ho najít jako widget a přes něho ho spustit
Restalle
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků