Samsung Galaxy A40 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PD 16. 4. 2020 18:24

Z obhodu. VF verze to má už asi měsíc.
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kori.cz 16. 4. 2020 18:41

Vím,že VF už dávno má.Já také mám z obchodu,ale stále nic.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 4. 2020 20:57

Trochu to zlobí s foťákem
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PD 17. 4. 2020 14:13

Pro mě je nejdůležitě konzistentní tmavý prostředí včetně gmailu a všech položek v nastavení. Taky jsem si všim, že po podržení ikony se objeví nejen možnost "odebrat" nebo "info o aplikaci" ale taky nejdůležitější funkce aplikace. Třeba Mapy.cz tam maj "spustit stopaře".
Mot. T180 | SX1 mod. (Symbian OS 6.1) | N80 (Symbian OS 9.1) | E71 (Symbian OS 9.2) | Huawei U8160 (Android 2.2.1) | LG Optimus L9 II (Android 4.4.2) | Samsung Galaxy A40 (Android 10)
PD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kori.cz 17. 4. 2020 14:42

Spustit stopaře podržením aplikace Mapy.cz je i na 9.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 18. 4. 2020 17:46

Zdravím,chtěl bych se zeptat,přítelkyni dnes začal zlobit hlavní zadní foťák.Respektive nefunguje autofocus.Snazi se zaostřit,ale na dálku je obraz rozostřený.Levy spodní roh je teda celkem ok, ale ostatní je mlha.Resetoval jsem aplikaci,instaloval jinou app pro kontrolu, mazal partition cache.Bez vysledku.Předpokladám,zě MR asi také nepomůže a je to na reklamaci,výměnu foto modulu.Neřešil to už někdo?Nezná někdo nějaké kouzlo místo reklamace?Díky JK
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod EOS1300D 18. 4. 2020 19:08

Hezký večer. U nás doma se také používá jedna A40 od Samsungu a naprosto ten stejný problém, jako popisuješ nastal tak před cca dva týdny nazpátky. Postupoval jsem stejně, ale nic nepomáhalo, ani továrko ne. Nakonec jsme mobil poslali na reklamaci a včera se vrátil ze servisu s tím, že bylo zapotřebí vyměnit celý foťák.
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 18. 4. 2020 19:25

Díky,zrovna řeším záruční servis v Plzni.Mobil pohotovost by to tu měla dělat.Akorat nevím,zda se tam mohu zastavit osobně(je to v nákupním centru) nebo i tak poslat postou.Osobně by to bylo rychlejší.Tak jsem napsal maila a počkám na odpoved,jakým způsobem postupovat.
Bylo mi to jasný,že to bude hw problém.Kde ste nechal Vy opravovat?
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod EOS1300D 18. 4. 2020 19:31

Tak vzhledem k tomu, že mobil byl kupován loni v červenci ve Vodafonu, tak jsme reklamovali tam. Zpátky mobil doputoval poslíčkem až z Kladna
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod ferkl 4. 5. 2020 18:05

Vážení, setkal se někdo s tím, že v Nastavení - Připojení - Viditelnost telefonu (povolení ostatním zařízením najít tento telefon) nejde tato funkce zapnout? Při přesunutí přepínače do polohy zapnuto, tento ihned se sám automaticky přepne zpět (vypnuto).. Nemáte někdo radu? Zkoušel jsem na Android foru a zatím nic. Budu mít štěstí zde?
Všechno jsem prošel, dokonce jsem resetoval nastavení - Obnovenit nastavení sítě (Wi-Fi, BT,...), ale stále nic...Přesunu přesouvač na On a v zápětí se sám vrátí na Off.. :-[
Za případnou pomoc předem děkuji!
ferkl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jir_ha 4. 5. 2020 18:41

má někdo tento telefon a zkoušel nahrávat hovory? Vím, že to nejde oficiálně a ale četl jsem fóra, že na občas na nějakém telefonu jde, záleží na zemi a modelu telefonu. A40 je jediný normální telefon "necihelní" velikosti, nyní používám A3 2017 a držím se android 8 zuby nechty a odmítám aktualizace, jestli to tam nepodtrhnou ....

rootovat se mi to zatím nechce, leda nějaký bazarový
jir_ha
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sl232 4. 5. 2020 21:20

Dobrý den, mám nový S A40 pro manželku a asi jsem úplně mimo, ale nikde se mi nepodařilo nastavit hlasitost budíku. Pokud ztlumím na noc zvuky a zapnu vibraci, ztlumí se i budík. Dá se to obejít, nebo musí být přes noc zapnuté i zvonění, byť jen na minimum. Díky Sl.
Sl232
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymius 5. 5. 2020 05:05

A10 i pro volny CZ trh
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod polda 5. 5. 2020 07:38

Koukni se do nastavení hodin, je tam nějaké přepínátko spojené se zvukem při ztlumení.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sl232 5. 5. 2020 16:49

Jsou zde čtyři hlasitosti: zvonění, media, oznámení a systém. Pokud zvonění dám na minimum, oznámení a systém nelze upravit - posuvníky neaktivní. Pokud budík využívá hlasitost systém, tak je prostě vypnutý a jde pouze vibrace. Pokud nechám zvonění v první poloze - lze hlasitost u systémového zvuku upravit tak i hlasitost upozornění. Tudíž před spaním musím hlasitost na minimun, ale ne vypnout celý, taktéž upozornění na úplné minimum a systém nechat na rozumnou hladinu. A ráno, opět všechny hlasitosti nastavit zpět. U předchozího modelu, když jsem dal tichý režim, tak to nemělo vliv na hlasitost budíku. Dá se to nějak vyladit, je třeba nějaká apka? Dík
Sl232
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků