Samsung Galaxy S20 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Auto1 7. 5. 2020 13:44

Přešel někdo z Note10+? A nějaké postřehy v porovnání?
Neví někdo, jak je to se zárukou S20 Ultra 5G, Z ANGLIE uplatněnou v CZ?
ROK NEBO DVA NEBO NIC?
Jaké doklady jsou zapotřebí u reklamace?
A je tam snapdragon nebo exynos? Vždy pro 128 i 512GB?
Existují jen kombo dual sim nebo i single verze?
Děkuji.
Auto1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 5. 2020 20:11

Exynos, záruka není v ČR, pro oba, EU jsou dual.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BaldaP 7. 5. 2020 21:12

Omyl, záruka stále platí, když to vezmeš přímo u Samsungu.
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 9. 5. 2020 16:33

BaldaP píše:Omyl, záruka stále platí, když to vezmeš přímo u Samsungu.


Měl bys zavolat do autorizovaného servisu, třeba VSP, vyvedou tě z omylu :)
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stresik 22. 6. 2020 02:40

Ahoj.

Chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s fólií, co je nalepená z výroby. Používám tento telefon s LED flipovým pouzdrem 14 dní a dnes jsem zjistil, že na několika místech mám na fólii vlasové škrábance. Jsou sice viditelné jen pod určitým úhlem a neruší, ale při ceně přístroje je to docela nepříjemné zjištění.

Díky za reakce
stresik
Junior

Odeslat příspěvekod cardi 22. 6. 2020 03:18

Filmové pouzdro ti ho vždycky poškrábe to není nic nového.
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eddward 22. 6. 2020 11:10

folia neni sklo, vlasove skrabance vytvoris obycajnym pohybom prsta po displeji, staci ze su mini necistoty ci prach
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 6. 2020 16:54

Ta folie je tam jen kvůli tomu, aby se nic nepoškodilo kvůli přepravě. Jen takové ujištění pro zákazníka, že je display v pořádku.
Rozhodně nesupluje funkce ochranných skel či folií během používání.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 14. 11. 2020 19:15

Samsung Galaxy S20 Ultra má problémy s bezdrátovým nabíjením.

NMajitelé telefonů Galaxy S20 Ultra a Galaxy Note 20 Ultra hlásí, že bezdrátové nabíjení je vždy po několika sekundách přerušováno a neběží plynule. Tento problém ale uživatelé před aktualizací neměli. Do pátrání po tom, kde by mohla být chyba se pustili i pánové z XDA Developers. Ti přišli na to, že problém s bezdrátovým nabíjením vyřeší vypnutí NFC. Jde ale o neoficiální opravu problému. A ta samozřejmě neřeší pravou podstatu a příčinu této chyby. Tu by měla odstranit a vyřešit až oficiální aktualizace. Na tu ale uživatelé stále čekají.

yní se objevují další potíže, které postihly i telefon Galaxy Note 20 Ultra. Tentokrát jde o špatně fungující bezdrátové nabíjení.

Jak Samsung Galaxy S20 Ultra, tak i Galaxy Note 20 Ultra dostaly během uplynulého měsíce softwarovou aktualizaci, po které bezdrátové nabíjení nefunguje tak, jak by mělo. Podle informací na stránkách PhoneArena se s tímto problémem při bezdrátovém nabíjení setkala poměrně velká skupina uživatelů. Zatím se jej snaží řešit na oficiálních i neoficiálních fórech. Uživatelé si tam stěžují na to, že jim po aktualizaci přestaly fungovat bezdrátové nabíječky třetích stran. Aktualizace ale neměla vliv na originální nabíječky Samsung.

[Zdroj: gizchina.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emblack 11. 10. 2021 15:56

Zdravím komunito,chci se jen zeptat,jak dlouho vám vydrží baterie u vašeho S20 ultra?V recenzích jsem četl,že den a půl.A při velké zátěži zvládne den bez problémů.Na můj vkus se mi můj S Ultra vybíjí poměrně hodně rychle a nevydrží ani den při větším používání.Díky
Emblack
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 4bluedragon 5. 11. 2021 19:39

Zdravim, zaujimalo by ma - ci uz tie updaty opravili poruchy, ako napriklad ten problem s displejom a AF? Pripadne, ako je na tom teraz, uz to funguje ako ma...?
Nokia 3210, Siemens A50, Siemens S55, SE D750i, SE W810i, Nokia N82, N8, SX Z1 Compact, SG S7, SG S10e, SG S21 Ultra 5G
4bluedragon
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ledo84 10. 11. 2022 13:22

právě nainstalován update na android 13 (S20 ultra 5g volný prodej cz)
ledo84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wetec 16. 11. 2022 15:25

Taky dnes nainstalován Android 13.. a přestaly fungovat mobilní data, restart nepomáhá.Distribuce O2,karta T-Mobile.Co s tim?

Edit: Volal jsem do Samsungu, ví o tom, měla by to opravit aktualizace,ale neví kdy...
wetec
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ledo84 17. 11. 2022 11:07

v zásadě máte dvě možnosti, buď čekat na další aktualizaci, která do pár dnů (na volném prodeji už vyšla) příjde nebo zkusit obnovení do továrního nastavení, občas to tak prostě je, že při velké aktualizaci si ne vše sedne.
ledo84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod PaniNicol 16. 1. 2023 20:21

Prosim vas, mam samsung s20 ultra a pri foteni s bleskom za tmy ci dnu za svetla mi telefon foti akoby hmlisto. Da sa to niekde nastavit alebo je nejaka chyba v mobile?
PaniNicol
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků