Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vormen 25. 12. 2021 14:32

přesně tak, takhle bude update za týden, továrko atp. a na to už nebude nálada.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Reliks 25. 12. 2021 15:01

Aktualizace A12 S3BULC s prosincovou záplatou je od včera opět dostupná v několika zemích. Já mám XID Indonésie a aktualizaci už mám od včerejšího rána jak dával post Bohem77 pro DBT.
Pro XEZ to ještě nenabízí?
Přílohy
Screenshot_20211224-075632_Software update-01.jpeg
Reliks
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 12. 2021 18:51

A to se ti nabídne normálně v ČR, nebo musíš mít indonéskou VPN? Plánuji také přejít na CSC XID.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 12. 2021 19:05

Aktualizace normálně chodí každý měsíc. Taky mám indonéskou s A12 a prosincovou záplatou. Vše šlape, jak hodinky.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 25. 12. 2021 19:07

A máte tedy CSC XID jen kvůli nahrávání hovorů? Nebo to podporuje i Samsung Pay? Pokud jo, můžou vedle sebe fungovat Samsung Pay a Google Pay?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod hhitmen 25. 12. 2021 19:23

Indonéskou jsem nahrával jen skrz nahrávání hovorů a to bez problémů šlape i na A12. Samsung Pay jsem zablokoval, protože moje KB nepodporuje placení pomocí Samsung Pay. Používám Google Pay a funguje bez problémů.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 26. 12. 2021 09:41

Po dvou dnech s novou S21 po přechodu z A52 mám smíšené pocity z foťáku. V interiéru při horším světle lezou z eska mazanice, kdežto áčko dokáže pohyb zmrazit (podobně jako iphone). Fotky venku nemá cenu řešit, tam fotí dobře i telefony za 5 tis. Celkově telefon parádní, akorát velikost, baterka pro mě s rezervou na den. Ještě uvidím jak bude fungovat wireless android auto a doufám, že se to focení zlepší s androidem 12.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gerremi 26. 12. 2021 10:15

Vormen @ ak mas novy kus tak baterke daj ešte trochu casu, po 3-4 nabíjacich cyklov si ešte sadne.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 26. 12. 2021 10:16

To je u samsungu znamo. Chce mit pekne fotky, tak prodluzuje cas. Proto jsem nakonec zustal u dedka jablka. Neb fotim hodne v interieru a na ten ***** fotak co ma jablko to umi SW pekne dorovnat.
Baterka casem si sedne. Je to takovy lepsi prumer.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vormen 26. 12. 2021 10:57

Předpokládám, že ta baterka bude lepší po cca 2 týdnech, ale raději si nedělám naděje. Mám neustále vše zapnuté krom 5G a po 25h, sot 3:40 a baterie 25%, přes noc zmizí 4 % čekal jsem to horší.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2021 11:07

Tohle celkem jde a je normální...4p přes noc také...záleží co máš vše zapnuté...vypnout sítě jen nestačí...něco tam pořád jede...dej tomu 3-4tydny a uvidíš...baterka si potřebuje "sednout"
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 26. 12. 2021 11:10

Jo sry. Ty mas s21 obyc. Ja, ze mas s21U. Jo tak tam lepsi baterii moc neocekavej. Ta me zklamala. Stejne jak u S20 Fe se snapdragonem. Jakmile mobil lezi na stole tak super. Ale jakmile tam pustim hru, nebo jen cumim na web. Tak procenta letu dolu jak svina. Proto jsem ho hodil zpet do supliku. A to jsem zkousel snad vse, co jsem na webu a youtube nasel pro zlepseni vydrze.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vormen 26. 12. 2021 12:09

používáte adaptivní baterii a přepínání nepoužívaných apek do spánku? nikdy jsem to nedělal, teď váhám jestli to nezkusit. u důležitých aplikací mám vypnutou optimalizaci baterie kvůli notifikacím.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gerremi 26. 12. 2021 15:18

SOT po roku používania mam kazdy deň 5,5h - 6h a to mam zapnute všetko. Daj jej este čas. Každý používa tel inak

Adap.bateriu na šetrenie spotreby nepoužívanych aplikácii mam zapnutu. Appky ako Messager, FB a Viber funguju normalne, oznamenia mi chodia v realnom case.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod Cheetah007 26. 12. 2021 20:36

vormen píše:používáte adaptivní baterii a přepínání nepoužívaných apek do spánku? nikdy jsem to nedělal, teď váhám jestli to nezkusit. u důležitých aplikací mám vypnutou optimalizaci baterie kvůli notifikacím.

Nebál bych se to použít...Samsung a další nejsou v ukončování procesu tak agresivní, resp jejich nadstavby jako Huawei honor či občas Xiaomi.
Využíván to na mobilu jiné značky a perfekt
Cheetah007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků