Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod D2MAC 7. 9. 2021 09:58

Měl jsem všechny 3 foldy a ani s jedním nebyly problémy. Fold 1 prototyp, Fold 1 a Fold 2. Samozřejmě u prototypu po půl roce už byly vidět usazeniny pod displayem, byť mírné. Ale to vyřešil fold 1 s kartáčkama a přetěsněním.
Fold 2 je už regulérní telefon bez problémů po celém roce používání. Ani jednou jsem nezaznamenal, že by mi něco chybělo, překáželo, nefungovalo nebo se rozbilo.
A že se občas něco stane? Každá série jakýchkoli telefonů má poruchovost 1-5%. Dle období a ceny.
D2MAC
Junior

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 7. 9. 2021 13:47

qxdxqxdx píše:Cca 2 hod. po registraci koupeneho Flip3 přišel email se smlouvou na vykup stareho mobilu, informace, ze odvoz vykupovaneho mobilu byl objednan a ze ho mam zabalit, dovnitř baliku dat vytisknutou a podepsanou smlouvu, a dopravce ze se ozve predem. Druhy den volal z PPL, ze jestli mam balik pripraven, tak za 15 minut ho prijede vyzvednout. Pak ho vyzvedl, nalepil na nej adresu a dal potvrzeni, adresat byl Mobilpohotovost. To bylo v patek a od te doby zatim nic.

Dnes v utery prisel email, ze vykupovany mobil jim byl dorucen.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 7. 9. 2021 15:39

A po dalsich necelych 2 hodinach email s informaci, ze vykoupili muj mobil za 1 Kc a platba byla odeslana na ucet. To bylo rychle. Poslal jsem jim Siemens A52 blokovany jen pro sit T-M, kteremu navic nedrzel zadni kryt. Jsem zvedav, jestli mi tu 1 Kc poslou na ucet rovnou i s bonusem 3500 Kc. Zatim nic neprislo.
:D
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Armies25 7. 9. 2021 23:02

qxdxqxdx píše:Tak to mame kazdy jinou akci. Ja mam tuhle.
https://www.novysamsung.cz/novinky-samsung-s-bonusem-az-5000-kc

Ano to je jiná akce, díky za info .-)

-- 8. 9. 2021 00:18 --

Nick Cave píše:
Armies25 píše:Flip 3 jsem si vyzvedával 20.8.2021 a od té doby nic, já jim dávám S21 Ultra 256 GB acc 3 týdny starou

nechápu, proč měníš nový kvalitní smartphone za předražený ohýbací problémový bazmek, který je ve fázi raného vývoje skládacích zařízení...

Změnil jsem S21 ultra acc 3 týdny stary za Z Flip 3 za kompaktnost , z malého mobilu udělám velký a o to mi šlo , než nosit pádlo které se mi nevejde v kapse , možná protebe zmetek :-) pro mně krásný kompaktní hezoun a můžu říct že kdo ho vidí kolem mě tak jsou zatím jen samé pozitivní ohlasy , žádné mouchy na Z flip 3 nepocituji , to že má vlnku uprostřed jsem počítal a nějka mě nepřekaží a musím říct že z flip 3 má nejhezčí panel co jsem měl , jak barvy,contrast a td.
České autory článku o mobilech beru beru z rezervou a co se týče fáze tenchnologie, tak vždy je a bude furt co zlepšovat ať je to S21 Ultra nebo Z Flip 3.
Za mně krásný kompaktní telefon.
Armies25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ukrutor 8. 9. 2021 05:26

Tak s bonusem se asi neco deje, dnes sem jen tak pro zajimavost zkontroloval stav Samsung Care+ a mam ho aktivni od 22.8., tj. ode dne, kdy sem telefon pres Members registroval. O vikendu jeste aktivni nebylo. Email e-voucherem ale zatim nedorazil.
Ukrutor
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 9. 2021 06:14

Re Armies25
já myslel Fold3, je těžký a na běžné nošení a použití z toho důvodu nepraktický
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 8. 9. 2021 06:36

Armies ale jasne psal, ze misto toho koupil Flip3.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 9. 2021 07:44

Armies25 píše:
qxdxqxdx píše:Tak to mame kazdy jinou akci. Ja mam tuhle.
https://www.novysamsung.cz/novinky-samsung-s-bonusem-az-5000-kc

Ano to je jiná akce, díky za info .-)

-- 8. 9. 2021 00:18 --

Nick Cave píše:
Armies25 píše:Flip 3 jsem si vyzvedával 20.8.2021 a od té doby nic, já jim dávám S21 Ultra 256 GB acc 3 týdny starou

nechápu, proč měníš nový kvalitní smartphone za předražený ohýbací problémový bazmek, který je ve fázi raného vývoje skládacích zařízení...

Změnil jsem S21 ultra acc 3 týdny stary za Z Flip 3 za kompaktnost , z malého mobilu udělám velký a o to mi šlo , než nosit pádlo které se mi nevejde v kapse , možná protebe zmetek :-) pro mně krásný kompaktní hezoun a můžu říct že kdo ho vidí kolem mě tak jsou zatím jen samé pozitivní ohlasy , žádné mouchy na Z flip 3 nepocituji , to že má vlnku uprostřed jsem počítal a nějka mě nepřekaží a musím říct že z flip 3 má nejhezčí panel co jsem měl , jak barvy,contrast a td.
České autory článku o mobilech beru beru z rezervou a co se týče fáze tenchnologie, tak vždy je a bude furt co zlepšovat ať je to S21 Ultra nebo Z Flip 3.
Za mně krásný kompaktní telefon.


Jak jsi spokojený s baterkou oproti S21 Ultra?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 9. 2021 12:37

Armies25: pises, zes mel S21U a pak, ze jsi jeste nevidel krasnejsi panel, nez u Flipa3... to se asi nejak vylucuje ne?!
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 9. 2021 12:40

Trošku více ano, ale nech ho, čekám na to porovnání baterie :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qxdxqxdx 8. 9. 2021 13:36

Displej Flip 3 je ale fakt dobry, citelnost na ostrem slunci perfektni.
qxdxqxdx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 9. 2021 13:40

To nikdo nezpochybňuje, ale lepší jak u Ultry vážně není.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Armies25 8. 9. 2021 15:26

S21 Ultra mám ještě doma, a baterie mi vydrží obdobně jako Z Flip 3, na to že S21 Ultra má 4400 kapacitu baterie , za mně jednodenní výdrž u obou modelů, četl jsem že po aktualizaci rapidně klesá u S21 Ultra baterie.
Co se týče panelu , tak jsem porovnával ,že Z Flip 3 má jasnější, barevnější displej , prostě u Z Flip se mi ten displej líbí více ale je to jen můj názor, na slunci oba perfektní.
Jinak dnes mi přišel konečně email " Registrace Schválena" tak můžu konečně poslat S21 Ultra do světa :-)
Armies25
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod flatliners 8. 9. 2021 15:50

Ehm, Ultra ma 5000 a je na tom omnoho lepe nez Flip:) A cetl si blbost..
A panel je diky sklu vzdy lepsi nez na ohebnejch panelech..
Ale uznavam ze Flip ma svoje prednosti:)
flatliners
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 9. 2021 15:55

Armies... tak po te tve posledni zprave uz je mi vse jasne... zbytecnost dale komentovat.

To, ze ma flip jinou, a podle me jedinou prednost, je asi vsem jasne. Ale ta jedina prednost, prozatim, nevyvazi ty zbyle nedostatky.
Domin7
Schvalování příspěvků

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků