Bugy iOS 13

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Picos 23. 9. 2019 16:44

Z akymi problemamy ste sa stretli po prechode na iOS 13 ?
Mne napriklad blbne hlasitost zvonenia. Vacsinou zvoni potichu a niekedy sa po case hlasitost zvyši.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 9. 2019 09:19

iOS 13.0 je spousta servery označována jako dost "buggy", ale dnes by měla vyjít verze 13.1, která by měla být v pořádku. Aktualizujte a snad bude vše dobré.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 24. 9. 2019 10:19

objevil se nový bug - při přihlašování do HF některých koncernových platforem MM systémů, to chce pořád zadávat osobní heslo :-)
iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green
...pojď stoupat jak dým... 8-)
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 5. 10. 2019 16:35

No mame uz 13.1.2 a moj XS zvoni vacsinou potichu. Da sa to udajne spravit vypnutim pozornosti ale cakam, ze sa to ofstrani sw snad v 13.2.
Horsie to je s AW 4. Moje maju po upgrade na 6.0.1 horsiu citlivost ale inak OK.
Manzelkyne 40 mm su na tom horsie. Musel som ich resetnut ale nechcu sa jej nainstalovat komunikacne apky z jej iPhone 8 ako messenger, Viber. Predtym jej myska hlasila cas a moje AW nie. Prave 6.0.1 to mala opravit ale naopak, jej to prestalo fungovat.
Riadny paprikáš namiesali.
Picos
Junior

Odeslat příspěvekod Karl Kopfrkingl 5. 10. 2019 18:47

Já i žena máme AW4 a po aktualizaci vše funguje dobře. Dokonce bych řekl, že se mírně (tak 15%) zlepšila výdrž baterky na nabití.

-- 13. 10. 2019 21:00 --

Od první verze iOS13, včetně toho nejnovějšího mám problém s použitím dvou SIM.
Tmobile mám eSIM a VDF klasickou. Primární mám T a osobní VDF. Všechny hovory i data mám nastavené na vždy primární. A stejně, když vytáčím nové číslo nebo njaké ze seznamu, automaticky začne vytáčet z osobního :-(
Na XS s tím problém nebyl (iOS12.x).
Karl Kopfrkingl
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Picos 17. 11. 2019 20:51

Mate nejake nove zistenia - tazkosti s 13.2+ ?
Mal som problemy s prenesenim obsahu zo zeninho iPhone 8 do noveho 11 Pro.
Z mobilu na mobil to nechcelo ist, potom az z iclaudu. Zmiatla ma potreba 11Pro najprv spravit upgrade na 13.2.2, ktora trvala dost dlho a az potom malo dojst k prenosu obsahu 8ky.
Cele sa to zaseklo a nastastie to islo zo zalohy.
Ja na svojom XS stale pozorujem obcasne tiche vyzvananie, bez priciny.
Picos
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků