Icloud

O operačním systému iOS a jeho aplikacích

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deni_dk 1. 11. 2020 16:08

Zdravim, jiz nekolik dni se snazim presunout 64 Gb video do pocitace, ale bez uspechu. Jdu si k Vam pro radu. Zkousela jsem kabel, icloud, ale nic. Pres kabel mi to pul hodiny pred koncem napise, ze zarizeni prestalo fungovat a kopirovani se ukonci. Na icloud se video (nejen video, ale plno dalsich fotek) vubec nenahraje, ikdyz na nem misto mam. Ma nekdo nejakou radu? Predem dekuji
Deni_dk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 11. 2020 16:52

co je to za pocitac? resp. kam presne sa to kopiruje a aky ma cielove ulozisko suborovy system?

Odporucil by som ale vyskusat nejake ine cloudove uloziska - z tych najznamejsich ponuka najviac miesta (ktore by malo stacit na 64GB video) asi Mega.nz ... teraz davaju tusim 50GB za registraciu, nieco za aktivaciu mobilnej appky a nieco za aktivaciu desktop appky ... nie som si isty, ale nieco mozno dostanes aj cez moj referall ( https://mega.nz/C!m4NDlQSD )

na 64GB by mohla stacit registracia a bonus za mobilnu appku... snad bez nutnosti instalovat desktop appku
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deni_dk 1. 11. 2020 16:55

Windows 10. Dobre muzu to vyzkouset. A tam si muzu vybrat, ze tam chci je to video dat? Dekuju
Deni_dk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 11. 2020 17:00

Ano. Pri instalacii aplikacie si treba dat pozor a NEzapnut synchronizaciu ... potom sa tam da nahrat len to jedno video :)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deni_dk 1. 11. 2020 17:01

Uz jsem se zaregistrovala, tak zkousim. Kdyztak dam vedet. Dekuju moc za radu.

-- 1. 11. 2020 18:03 --

Tak bohuzel tam mam jen 50 Gb �

-- 1. 11. 2020 18:11 --

Mr.Bombastic píše:Ano. Pri instalacii aplikacie si treba dat pozor a NEzapnut synchronizaciu ... potom sa tam da nahrat len to jedno video :)
bohuzel tam mam jen 50 Gb i presto, ze jsem stahla aplikaci a i jsem pouzila tvuj odkaz �
Deni_dk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 1. 11. 2020 17:14

ano, pociatocne je tam len 50 GB ... ale v profile by teoreticky malo byt nieco ako achievments / odmeny ... alebo nieco na ten styl... a za nainstalovanie / aktivaciu mobilnej appky by ti tam malo pristat dalsich xy GB ... ak taku akciu stale maju... to zial overit neviem
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deni_dk 1. 11. 2020 17:50

Odmeny jsem nasla. Mam stazenou aplikaci v mobilu i v pocitaci a porad nic. Jak to tam prosim te aktivuju?

-- 1. 11. 2020 19:15 --

Mr.Bombastic píše:ano, pociatocne je tam len 50 GB ... ale v profile by teoreticky malo byt nieco ako achievments / odmeny ... alebo nieco na ten styl... a za nainstalovanie / aktivaciu mobilnej appky by ti tam malo pristat dalsich xy GB ... ak taku akciu stale maju... to zial overit neviem
prosim o pomoc nevim si s tim rady �
Deni_dk
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků