Vodafone samoobsluha (problémy, poznatky)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod adam.jacques 2. 4. 2021 15:20

Jo, Vodafone... to je kvalita ��
Přílohy
Screenshot_20210205-095331_My Vodafone.jpg
adam.jacques
Junior

Odeslat příspěvekod Raziel-CZ 2. 4. 2021 17:28

My budeme z podobných důvodů u Vodafonu 21.6., kdy skončí rámcová smlouva, končit. Útrata přes 5.000 Kč, nic v samoobsluze nefunguje, operátoři se jen omlouvají, ale nikdy ani nezavolají zpět, dovolat se na linku trvá vždy nejméně 3/4 hodiny, množstevní a/nebo retenční ceny mnohem vyšší něž u konkurence, která umí nižší i v případě jediného čísla atd. Vodafone to v ČR asi už nebaví. Nejmenší operátor patrně má zájem se ještě zmenšit. Osobně od Vodafone odcházím po 20 letech. Byl jsem jedním z prvních zákazníků ještě za doby Oskara. Druhý den od zahájení prodeje Oskar SIM karet jsem byl od té doby dosud přetrvávajícím klientem. No nedá se svítit, je čas změny. R.I.P. Oskar & Vodafone.
Jsem odpovědný za to, co řeknu a/nebo učiním; nemohu být ale už odpovědný za to, jak to kdo pochopí.
Raziel-CZ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod .357 8. 4. 2021 07:15

Už mě to taky štve. Sice mají zase novou samoobsluhu, ale ta ještě není dotažená, takže nefunguje tak jak má. Ukazuje to nesmysly a některé služby v ní nejdou nastavit. Když zavoláte na infolinku, tak čekáte na spojení třičtvrtě hodiny a pokud jim dotaz pošlete písemně, tak vám odepíše nějakej retard totální kravinu...
.357
Junior

Odeslat příspěvekod vjetsik 21. 4. 2021 16:16

Tak už 2 hodiny zase total výpadek, nejde se ani přihlásit! Fakt profi IT.
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod vjetsik 1. 5. 2021 09:51

Pozor, pozor! Včera po opětovných problémech se Samoobsluhou jsem se v diskuzi na jejich FB dozvěděl, že VF zavírá nastálo některé pobočky v "menších" městech. Konkrétně pobočka v Písku je již uzavřena. Na oficiální platformě na Facebooku ani v Sámošce ani slovo. Fakt to tam začíná jít těžce do kelu. Všem případným budoucím zákazníkům vřele doporučuji pročíst diskuzi ( i když jinde to nebude o nic lepší)
vjetsik
Junior

Odeslat příspěvekod polda 1. 5. 2021 10:54

Se netýká jen VF , TMO už teď má polovinu toho co VF
polda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xsw 1. 5. 2021 11:25

Však to je správně. Snížují riziko epidemie. Klienty můžou obsloužit na dálku.
xsw
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XIII. 8. 5. 2021 15:13

Kdyby Vodafone uzavřel celý ten svůj krám úplně, udělal by asi nejlépe. Již bezmála 1/2 roku marně reklamuji nefunkční mobilní samoobsluhu. Přitom nechci žádný zázrak, pouze to abych se dověděl zbytek dat ze svého zaplaceného balíčku. Pro Vodafone je to úkol nad jejich síly. Ostudné!!! :-S
Jan Třináctý
XIII.
Kolemjdoucí

Předchozí stránka