T-Mobile - Sportovní léto aneb neomezená data

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 11. 6. 2021 02:27

peta809 píše:
Ředitel ČTÚ píše:Já nechápu, jak může taková akce někoho zaskočit nepřipraveného. Že budou přes léto naký data zdarma jsem tu hlásil. Že je teď HBO GO zdarma jsem taky hlásil. Že funguje finta fň - nechám SIM ležet v kouzelném šuplíku a přijde SMS 200 + 200 tu ví taky každej a taky jsem to hlásil. Že jde internet na rok mít za 200 Kč a i za 0 Kč když na to přijde ví taky každej. A furt se tu vyskytují jedinci, kteří doma nemají haldy SIM s bonus kreditem 200 Kč za pár korun a nemají narvany kouzelný šuplík simkama. No prostě děs bes. :)

Možná to bude tím, že všichni nejsou takový, s prominutím, pošuci, jako ty :D

Možná to bude ještě něčím jiným, že jich mám tolik. Ale to tebe nenapadne. A tak se to zřejmě nikdy nedozvíš, jaká je ta "tajná" výhoda, kterou běžný BFU nevidí a já ji tu prozrazovat nebudu, neb nechci přijít o úsporu několik tisíc ročně. :) Ale hlavně že se jako pošuk směješ :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ

Odeslat příspěvekod peta809 11. 6. 2021 08:08

Stejně by jsi jí nikdy neprozradil, tak co :)
Přílohy
1200px-Facebook_Thumb_icon.svg.png
peta809
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 6. 2021 09:10

kezlab třeba přenos čísla?
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 6. 2021 09:57

kezlab píše:Bude ho teda potřeba obnovit 2x? Pokud budu chtít neomezená data v červenci i srpnu.

Bud chces internet celou dobu akce a pak budes 2x obnovovat - tim padem potrebujes balicky tri.
Nebo vyuzijes jen 2x 30 dni a staci ti dva.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod paolous 11. 6. 2021 10:07

Locked.
Naposledy upravil paolous dne 11. 6. 2021 11:05, celkově upraveno 1
paolous
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 10:09

hauzz píše:kezlab třeba přenos čísla?

No a když přenášíš číslo k jinému operátorovi, tak peníze, které máš na SIM ztratíš ne?

-- 11. 6. 2021 10:11 --

ze.us píše:
kezlab píše:Bude ho teda potřeba obnovit 2x? Pokud budu chtít neomezená data v červenci i srpnu.

Bud chces internet celou dobu akce a pak budes 2x obnovovat - tim padem potrebujes balicky tri.
Nebo vyuzijes jen 2x 30 dni a staci ti dva.

OK, takže nejlépe vychází obnovit 2x za 109Kč, případně nějakým způsobem získat roční internet za 200Kč. :hm
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 6. 2021 10:15

No a když přenášíš číslo k jinému operátorovi, tak peníze, které máš na SIM ztratíš ne?

Uz davno ne.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 10:18

Aha, takže pokud bych převáděl číslo například ke Kaktusu, tak by s číslem šlo i těch 500Kč? :potichu
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 11. 6. 2021 10:35

Spíš na SIM zdarma od O2 Kaktus by mohl být okatý bo projekt T-mo. https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod gifter 11. 6. 2021 10:42

kezlab píše:@peta809 Ale na SIM s 200 Kč kreditem za 7 Kč z Datartu musíš mít dost velké štestí ne?

-- 10. 6. 2021 18:27 --

Navíc ten balíček 400MB je jen pro tarify Mobil a S námi

Teď jsem se díval na ten tarif S námi a myslím si, že stačí jen danou předplacenou kartu na něho převést. O měsíčním pravidelném poplatku jsem nic nečetl. Pak by tedy mělo stačit 400 MB / 99 Kč / měsíc. Já to budu řešit až na konci měsíce, aby mi to vyšlo do konce srpna, takže jestli bude někdo rychlejší, tak dejte vědět.
Case: Fractal Design | PSU: Seasonic | MB: Gigabyte | CPU: Intel | RAM: Kingston | VGA: MSI | HDD: 2x Seagate | SSD: Intel + Crutial | DVD: Samsung | Fan: Gelid + Noctua | LCD: Dell | Win 10 Pro 64 bit
gifter
Junior

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 10:51

Taky budu řešit až začátkem července, abych měl pak měsíční platbu i na začátku srpna :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 11. 6. 2021 11:04

kezlab píše:Aha, takže pokud bych převáděl číslo například ke Kaktusu, tak by s číslem šlo i těch 500Kč? :potichu

Ne. Cislo jde zvlast (a driv), o penize musis pozadat a prijdou ti na ucet.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 11. 6. 2021 11:13

kezlab píše:OK, takže nejlépe vychází obnovit 2x za 109Kč, případně nějakým způsobem získat roční internet za 200Kč. :hm

To jako řešíš stovku? Když za ni dostaneš 13 dní neomezeného mobilního internetu? A návdavkem pak ještě 1 GB měsíčně na 10 měsíců? Hoši, někdy by možná neškodilo trošku nadhledu. Co je dneska stovka? Stojí za to se kvůli tomu stresovat?
radim
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kezlab 11. 6. 2021 11:20

radim píše:
kezlab píše:OK, takže nejlépe vychází obnovit 2x za 109Kč, případně nějakým způsobem získat roční internet za 200Kč. :hm

To jako řešíš stovku? Když za ni dostaneš 13 dní neomezeného mobilního internetu? A návdavkem pak ještě 1 GB měsíčně na 10 měsíců? Hoši, někdy by možná neškodilo trošku nadhledu. Co je dneska stovka? Stojí za to se kvůli tomu stresovat?

Stovka? To mi nějak moc nevychází. :?: Neřeším nějakou tu stovku, ale když to jde s cenou níž a není to komplikované jako se tu někdy píše tak s tím nemám problém.. :-)
kezlab
Junior

Odeslat příspěvekod radim 11. 6. 2021 11:33

Tak máš jednoduché dvě možnosti: 2x109 nebo 1x320. Rozdíl je stovka (a mnohem více dat, to je jasné). Samo, pokud by stačilo jít do trafiky a koupit kartu, kde bude k prvnímu dobití stovka a 100 % k tomu, tak jasně, ale taková možnost není, jinými slovy roční net za dvě kila je nesnadno získatelné specifikum. Ale třeba se zadaří, tak potom jasně, každý bere to nejlevnější. Já bych to řešil ročním netem za 320,- a měl bych klid. :-)
radim
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka