T-Mobile - Letní datové akce

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod -tomtom- 18. 6. 2021 19:07

nnnokiaE52 píše:Neomezená data aktivována, sice nevyužiji zcela, ale proc ne, když je to zadarmo.

Neomezená data dokáže využít zcela jen Chuck Norris ;-)
-tomtom-
Junior

Odeslat příspěvekod radim 18. 6. 2021 20:29

kezlab píše:
Ladislav_Malek píše:Jak je to prosím s tím ročním datovým balíčkem za 499? Nechtělo si mi prcat s těmi měsíčními, tak jsem objednal roční, ale v samoobsluze to hlásí: Twist internet na rok K obnovení dojde za 31 dní (18.7.2021). Tak to nechápu ... Díky za rady.


A jaká je nejlepší varianta jak získat roční balíček?


Pokud nemáš žádnou kartu T-Mobile doma, tak objednat simku z webu zdarma (https://www.t-mobile.cz/nabidka-predplacenych-karet), stáhnout si do mobilu aplikaci a v ní dobít 350 Kč a pak aktivovat roční net. Výhoda je, že nemusíš sledovat měsíční balíčky a budeš pak mít kartu, kde bude každý měsíc 1 GB dat. A třeba se bude hodit o Vánocích na nějakou podobnou akci.
Rychlejší by bylo ji koupit v prodejně, pokud máš nějakou poblíž, ale tam je myslím neprodávají, nevím. To by sis musel zjistit. Rychlejší proto, že můžou ten roční net kdykoliv zdražit zpátky z 500,- na 1000,-. Moc bych neotálel. Nebo koupit v trafice nějakou volací simku (ne datovou), kde je nějaký bonus za první dobití. V aplikaci dostaneš za dobití 25 % navíc, takže abys měl se vším dohromady těch 500 Kč kreditu.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexacore 18. 6. 2021 21:41

xsw píše:
hexacore píše:Nesmysl, na webu maji toto:

Máte zálusk na neomezená data?
Místo ochutnávkové SIM bez kreditu si pořiďte Twist 50 a 50 s kreditem 100 Kč a místo dobíjení si rovnou zapněte internetový balíček. Dobít si můžete i později.

Jak to? To už tam je nějaký měsíční datový balíček předaktivován zdarma? Stále se to ale nevyplatí, když ta SIM stojí 150 Kč.


to netusim, koupim a vyzkousim. myslim si, ze jednou aktivujes a mas to na cele leto, za 150,- proc ne.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 6. 2021 01:04

Jenže to není na celé léto ale jen na ten první měsíc pak už musíš dobít.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod xsw 19. 6. 2021 04:19

... Anebo pak koupit za 150 Kč další talovou SIM.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 19. 6. 2021 06:41

První víkendové měření, velká změna v rychlosti !

Download - 62,6 Mbps
Upload - 22,8 Mbps
Ping - 43

Ve všední den na stejném místě rychlost Downloadu poloviční.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexacore 19. 6. 2021 07:11

hauzz píše:Jenže to není na celé léto ale jen na ten první měsíc pak už musíš dobít.


tam nic nepisi o dobijeni nebo kazdomesicnim obnoveni. ten text je primo z webu tm. co je psano, to je dano. az se dostanu do nejake prodejny, koupim SIM, zatim nehori, mam pausal.
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod brumak 19. 6. 2021 09:13

RJ42 píše:Na jinou SIM kde platim 90,-kč za 4GB dat. Nebo na předplacene karty, to je jedno. DUAL SIM. (Hlas = 1 SIM, DATA = 2 SIM)

4GB za 90 máš kde? To zní na zemi s nejdražšími daty v Evropě podezřele dobře...
brumak
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 19. 6. 2021 09:23

V pohodě, když u Kaktusu můžeš mít 6 GB na cokoliv + neomezeně GB na socky za 100 Kč měsíčně ;)
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Spike26 19. 6. 2021 12:30

Na dobijecku u Kaktusu nemusíš nic sledovat, stačí mít apku, která ti zahlásí, že si máš dobit. Nikdy za celou dobu u Kaktusu jsem nedobil bez dobijecky, takže všechny ceny dělím dvěma. Čili 6GB přesně za kilo a nestojí mě to ani trochu námahy.
Max jednou za měsíc dobiju kartou v aplikaci na 3 kliknutí asi za půl minuty. Nikdy se mi nestalo, že by mi bonus propadl.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hauzz 19. 6. 2021 12:34

Jde to i za 1/3 ze 200. Stačí mít správnou SIM a 2x dobít v dobíječce za 500 a mám 15 měsíců provozu 6GB balíčku. Kdo chce hledá způsoby kdo nechce hledá důvody. 8-)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rumukrad 19. 6. 2021 15:12

Ahoj, jsem asi úplně blbej tak se zeptam než vyhodím peníze oknem... Mám doma ochutnávkovou twist kartu s kreditem 10 Kč... Co kde nabít a za kolik abych mohl používat ty neomezená data,ten bonus za první nabití se mě asi netýká s touhle sim nebo ano?
Děkuji
rumukrad
Junior

Odeslat příspěvekod polda 19. 6. 2021 15:47

Dobit 250kc v telefonu z aplikace Tmobile.Po připsání , aktivace opakovaného měsíčního netu 800MB za 109,- . Po aktivaci zapnout neomezený net.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar


Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků