T-mobile, služba email do SMS.

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ski1961 26. 10. 2021 23:06

Prosím, máte někdo u t-mobile nastavenou tuhle službu "emailu do sms? s nastavením SMS upozorněním na nový email na mobilní telefon ?
Přešel jsem před pár dny od Vodafonu, kde to fungovalo skvěle. Měl jsem to nastavené třeba v bankovnictví, kdy mi zapípala sms jako email třeba o příchozí platbě na účet. Založil jsem si tedy dle pokynů t-mobilu mobilní email ve tvaru tel.číslo@sms.t-mobile.cz, ten jsem vložil ve svém emailovém účtu na přeposílání na tento email, ale bohužel to nefunguje..vložil jsem to přesně dle tohoto nastavení v emailové schránce seznamu..
https://napoveda.seznam.cz/cz/sms-upozorneni/

Ted si to operátor přehazuje jako horký brambor se seznamem a každý tvrdí, že u nich problém není, že dle t-mobile tato služba funguje a seznam zase říká, že nastavení je správně. Výsledkem je, že mi na mobil žádný email ve formě sms nechodí..

Pokud to někdo máte, funguje Vám to ? děkuji
T-mobile email do sms.jpg
T-mobile email do sms.jpg (25.14 ) Zobrazeno 1393 krát
ski1961
Junior

Odeslat příspěvekod Terminator3 27. 10. 2021 04:27

Zkuste na Můj TM do povolených adres zadat ten e-mail z banky.
Terminator3
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod amper2 27. 10. 2021 09:15

Ahoj,

služba mi funguje už léta, návod na http://www.seznam.cz vypadá funkční, v Můj T-Mobile mám ve Služby-Nastavení služeb-Email do SMS nastaveny e-maily, ze kterých mi chodí upozornění. Tedy ty maily, kde mám nastaveno přesměrování všech příchozích (nebo vybraných dle filtru) mailů na adresu číslo@sms.t-mobile.cz
Více napoví screenshoty.

amper.
Přílohy
tm-sms-2.png
screenshot Muj T-Mobile
tm-sms.png
screenshot-freemail
amper2
Junior

Odeslat příspěvekod t152 26. 11. 2021 17:39

Moje zkušenost je,že to funguje u emailových schránek co jsou předvolené seznam,centrum...ale pokud si zadáte email z nějaké cizí nebo soukromé domény,tak je s tím problém. Zpráva nedojde celá nebo vůbec. Na toto používám vodafone a je to bez problémů.
t152
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků