Vodafone datová karta 30GB

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tielk100 20. 1. 2022 20:10

Jo tak to je ok ja se lekl že jsem něco přehledl.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 20. 1. 2022 20:47

Je ale divné obnovovat datový limit vždy jen k 1. dni kalendářního měsíce. To asi znamená, že se nemusí vyplatit SIMku aktivovat těsně před koncem kalendářního měsíce. Většina dat v takovém případě propadne. Asi jeden z nových chytáků na vovečky od Vdf.
:hm

Obrázek
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod tielk100 20. 1. 2022 21:29

A to je tak velky problem to aktivovat 1 den v měsíci a pak to neřešit.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod radim 20. 1. 2022 21:49

XLADI píše:Jako cena za data slušná, ale ta dočasnost je o ničem. Maximálně za půl roku se bude shánět nová simka. To už mohli dát neomezeně za férovou měsíční cenu.


Proč shánět nová simka? Ty si neumíš koupit třeba 4 na 2 roky?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tielk100 20. 1. 2022 21:56

Určitě umí jen neví do kdy je potreba provest aktivaci sim.Pokud to bude do dvou let je to ok ale pokud to bude do konce roku 2022 tak ma smůlu.
tielk100
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 20. 1. 2022 22:04

tielk100 píše:A to je tak velky problem to aktivovat 1 den v měsíci a pak to neřešit.

No když chce člověk navázat na jinou datovou službu, tak je vysoká pravděpodobnost, že mu nekončí zrovna první den v měsíci. Také je vysoká pravděpodobnost, že tu podmínku přehlédne. Prostě zase jeden šmejdskej chyták od Vdf, aby obrali zákazníky. Jiné jejich datové balíčky takovou fičuru nemají, protože jsou šmejdsky předražené samy o sobě.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod radim 20. 1. 2022 22:45

Šmarjá přece nemůžeš čekat, že ti v životě bude všechno do sebe zapadat jak puzzle. To je neskutečné, jaké nebetyčné banality jsou lidi schopni řešit. Něco jako onehda tady někdo řešil "když mám hovor, tak mi nejede Spotify, co mám dělat?? co mám proboha dělat??". Jako fakt?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 21. 1. 2022 00:03

Není nic špatného tu upozornit na nekalou obchodní praktiku. Jiný rozumný význam totiž ta obnova dat jen k 1. dni kalendářního měsíce nemá, jestli tak nefungují i ostatní jejich datové balíčky.
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2022 06:11

radime přesně proto je tu toto fórum poradit a případně upozornit na nekalé praktiky u produktů našeho oligopolu. V případě že balíček není na 30 kalendářních dní od data aktivace ale jen do konce kalendářního měsíce kdy se aktivuje tak je dobré na to upozornit zejména na tomto fóru. Přece se to tu nepřejmenuje na "Chválíme naše zloděje. Jakákoli kritika bude po zásluze potrestána".
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 21. 1. 2022 11:28

poslal jsem dotaz na vodafone Facebook a moc moudrý z toho nejsem:

Hezké odpoledne,
po aktivaci této karty budete mít automaticky k dispozici 3 nebo 6 měsíců s měsíčním datovým balíčkem o velikosti 30 GB. Datový balíček se obnovuje k 1. dni v měsíci. Jde o aktivaci na 3 nebo 6 celých měsíců. Pokud byste například kartu (3 měsíce) aktivoval 10. února, budete mít k dispozici data také celý březen, duben a květen. Ivan
Napsat Vodafone CZ

Takže když to aktivuju 2.2. tak podle této odpovědi by to mělo běžet až do konce května, tedy 3 kalendářní měsíce, ale úplně se mi tomu nechce věřit
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod polda 21. 1. 2022 12:33

Při pořízení nového tarifu to tak bývá
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ze.us 21. 1. 2022 12:46

úplně se mi tomu nechce věřit

To uz tu ale jednou na Vanoce bylo - skoro tri mesice za cenu dvou.

Pak kdo koho ojebava...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Spike26 21. 1. 2022 12:47

To by vypadalo, že se to opravdu 3x obnoví. To zní dobře. Budete kupovat na 3 nebo na 6 měsíců?
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 1. 2022 13:01

Takže 3 měsíční je v podstatě za +- 150 Kč/měsíc na 4 měsíce (-1 den) a 6 měsíční je v podstatě za +- 142 Kč/měsíc na 7 měsíců (-1 den). Takže i když to tak nevypadá, tak +- stejně vyjdou 2 kusy 3 měsíčních. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tielk100 21. 1. 2022 13:29

Tak koukam na email a je v nem napsano je-li soucasti vasi objednavky nova sim karta aktivujte ji do 30 dni od prevzeti.
tielk100
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků