Vodafone - odměna za vysvědčení

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 6. 2022 18:41

radim píše:Je to nahoře. Kilo.
Na nulovém tarifu je balíček za 79 Kč.

Už máme zažádáno, tak uvidíme, jak to dopadne.

Ale ten tarif by musel být veden na školáka ne?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod radim 30. 6. 2022 20:56

No úplně to tak nevypadalo, protože nezletilí nemůžou mít na svoje jméno paušál.

zivan píše:Oskarta s 1GB za 77Kc asi neprojde, co? :)


No píšou "balíček", tak jestli je to nějaký balíček, tak by to mělo jít.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 30. 6. 2022 21:00

Oskarta není Vdf, je to virtuál.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod zivan 30. 6. 2022 22:53

No já koukám na web, do všeobecných podmínek a všude je Vodafone.
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 1. 7. 2022 21:23

Tak už máme neomezeno, aktivace cca za 24 hodin. Neaktivuje se to hned, s tím je třeba počítat.

S tou Oskartou nevím, ale zkusil bych to. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 3. 7. 2022 14:28

Vyzkoušeno na chatě, 50/11 Mb/s, docela slušné. Připojené přes hotspot z telefonu 3 noťasy a 3 telefony a pohoda. Lze jen doporučit.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vandacz 4. 7. 2022 08:25

Mohu se zeptat, musíte mít předplacenou kartu z dřívějška, nebo si mohu zakoupit novou?
vandacz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod m4rk3J 7. 7. 2022 11:42

Co jsem z těch podmínek pochopil, tak by to mělo jít i s balíčkem " Připojení na měsíc " - 100 MB za 49 Kč na 30 dní...

Je má teorie správná?
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod radim 7. 7. 2022 12:04

Mělo by to tak jít. Za týden budu testovat. Jinak Připojení na měsíc stojí už dlouho 79 Kč? Nemám teď aktivní žádnou předplacenku, tak nemůžu ověřit. Ale rozdíl 30 Kč nemá smysl řešit...
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod m4rk3J 7. 7. 2022 12:29

Tak to se omlouvám, očividně má VF na webu zastaralou informaci... google mi vyflusl https://www.vodafone.cz/internet/intern ... nou-kartu/ a tam to stojí 49 Kč.

Ten rozdíl mě nezabije, původně mi šlo o to, že mám koupenou kartu s 200 Kč kreditem a bojím se, že si sestry Xiaomi odešle nějakou aktivační SMS a nebudu mít 198 Kč na "500 MB dat a SMS v síti neomezeně".

Až otestuji, tak dám vědět (pokud budu první).
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 7. 2022 12:48

Akorát ten balíček za 99 na měsíc je 1,2GB+SMS v síti.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod m4rk3J 7. 7. 2022 12:54

To už není podstatné. Očividně je ta stránka hodně neaktuální.

Bral jsem to zase z ní, omlouvám se, moje chyba.
m4rk3J
Junior

Odeslat příspěvekod radim 7. 7. 2022 13:12

m4rk3J píše:Tak to se omlouvám, očividně má VF na webu zastaralou informaci... google mi vyflusl https://www.vodafone.cz/internet/intern ... nou-kartu/ a tam to stojí 49 Kč.

Ten rozdíl mě nezabije, původně mi šlo o to, že mám koupenou kartu s 200 Kč kreditem a bojím se, že si sestry Xiaomi odešle nějakou aktivační SMS a nebudu mít 198 Kč na "500 MB dat a SMS v síti neomezeně".

Až otestuji, tak dám vědět (pokud budu první).


Nemáte doma nějaký normální telefon? Starý, tlačítkový klidně. Xiaomi jsou tím známé, že při vložení SIM posílají na servery komunistické strany Číny propojovací SMS. Stále nechápu, jak je někdo schopen si takový mobil koupit.

Ale k tématu. To Připojení na měsíc budu zkoušet na paušálu, tak uvidíme, doufám, že to klapne.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 7. 2022 13:43

U Xiaomi stačí zrušit účet cloud a vyhledávání telefonu.

-- 7. 7. 2022 15:00 --

V horším případě jim může člověk půjčit 2 kila. Po létě přenést číslo a nechat si to vyplatit.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod amper2 8. 7. 2022 21:58

Moje zkušenost s vysvědčením: měl jsem fyzicky celkem 4 kusy, z toho 2 jen jako kopie. Žádné velké zkoumání se nekonalo, jen zběžná kontrola, že jsou letošní.
Aktivace na prodejně v cca 16 hodin (dokonce u 5 čísel - na požádání ;-) SMS o změnách došla druhý den v 11 hod. V aplikaci a na webu se neomezený inet objevil o něco později.

Za mě Vodafone palec nahoru!

Amper.
amper2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků