Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Velanor 18. 8. 2022 13:32

Pokud je smlouva na RČ je idealní převod provést na prodejně. Poté lze jakýmkoliv způsobem kontaktovat retence (třeba zobrazeni OKU). Většinou umí podpis hlasem nebo odkaz do emailu atd. Teď mají nějaký výpadek u převodu smluv online formou (zejména pro přidání dalších služeb pod ico)
Velanor
Junior

Odeslat příspěvekod paololou 18. 8. 2022 15:25

Moc nevolam, včera jsem dostal retenci na těch 5 let volných 150min 150sms, net neom. 30gb plnou rychlostí pak 10mbit, zahraničí EU 30gb za 438 s DPH.
Je to slusna nabídka? Mistr co se mnou mluvil se vůbec nezmínil o minutě nad rámec za 3.50kc... což ale nemusím řešit volné minuty mi stačí... O takovém tarifu jsem nečetl ještě...
paololou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos 18. 8. 2022 18:18

Odpovídá to podnikatelskému tarifu "Data Neomezeně" s 50% slevou https://www.t-mobile.cz/podnikatele-fir ... u2?poj=900 V rámci osobních tarifů bys při slevě 50% mohl mít za stejné peníze kompletně neomezený tarif "Neomezeně XL" https://eshop.t-mobile.cz/detail-tarifu2?poj=889
Milos
Pokročilý

Odeslat příspěvekod paololou 18. 8. 2022 20:25

Jo díky Miloši, to jsem vůbec neznal. Asi si to takhle nechám, když mi minuty stači, vyuziju spíš možná těch 30gb plnou rychlostí než 15gb...
Tvrdil mi, že neomezeně xl za 438 nabídnout neumí, jen za 480kc...
paololou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod gotzinger 18. 8. 2022 20:58

Taky mám na RČ tarif Neomezeně XL za 438 Kč.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod hanspieterspak 24. 8. 2022 08:37

Pokud byla v základu nabídnuta malá sleva, mám volat znova? Nebo už si tam takovou špatnou nabídku poznamenali a musím počkat delší dobu?
hanspieterspak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Radeon504 25. 8. 2022 05:36

Momentálně mám u Tmobile
3x neomezené volání+SMS+1,5Gb internetu za 3x 262
1x neomezené vše za 525
TV XS za 89
a internet 100 Mb za 350
k tomu všemu ještě 15 GB v rámci Magenty 1. Stačilo zobrazit OKU kód a trochu se kroutit. Díky za rady tady.
Radeon504
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod RZ 25. 8. 2022 08:29

Ahoj, po X letech nám skončily dva T-Mobile firemní tarify. První za 375Kč 30GB+100+100 a druhý za 320Kč 2GB+neomezeně SMS/Min. Teď se SIM převedly automaticky na Twist.
Žena svou Twist SIM začala převádět k Vodafonu na neomezený SMS/Min+1,5GB za do září akční cenu 297,-
Myslíte že se jí ještě někdo z TM ozve i když měla pouze firemní tarif a teď při převodu už vlastně Twist? O takového zákazníka/y asi operátor už nemá zájem ne?
Já bych bral asi neomezeně XL.
Co říkáte na inzeráty na internetu (FB), nabídky neomezených paušálů - není to podvod?
např: (možnost telefonu za 1 kč
bez závazku
první platba až za měsíc
kurýrem už následující den zdarma po celé ČR)
Díky za váš názor.
Naco valit prachy do PC?
RZ
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 30. 8. 2022 17:55

Obrázek

Požádal jsem o vypracování nabídky pro mojí firmu všechny 3 operátory. Bohužel T Mobile zklamal, sleva 20% :shock: např. neomezeně XL za 700 Kč je celkem dost vysoká cena..... To už normálně nejdražší operátor O2 je levnější. BTW podívejte se do patičky nabídky, je tam kombinace českého a slovenského jazyka je zvláštní a působí amatérsky.. 8-)
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod hanspieterspak 30. 8. 2022 19:03

To jsi koho žádal? I operátorka na lince ti nabídne 30%.
hanspieterspak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dumardus 30. 8. 2022 20:07

Minulý týden jsem požádal o kontaktování obchodního zástupce přímo na lince TM. Včera mě kontaktovala oz a zeptala se kolik hodlám využívat služeb. Řekl jsem po pravdě, že jsem několik let u TM pod rámcovou smlouvou spolupracující firmy a jelikož mi nedokáží nabídnout neomezené data atd. odcházím z této rámcovky.... A z tohoto důvodu jsem již oslovil O2, Vodafone a dávám prostor i TM ať mi něco nabídnou. Nic jsem si nevymyslel, vše je pravda Holka byla po telefonu sice příjemná, řekla že děkuje za oslovení a prý ať zůstanu u TM. Ale nabídka od ní co mi za hodinu přistála do emailu...no nic moc.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 31. 8. 2022 06:33

Staci si zazadat o OKU a oni pujdou niz :)
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petryk 31. 8. 2022 12:54

Jestli to dobře chápu, tak sleva je 20% + Magenta 1 = 34% - inu, prostor tam ještě je...
Čili neomezené volání + 6GB za 313 korun.
A ještě je tam dotace na železo...
Mobilmania: Philips Fizz>Alcatel 302>Siemens ME45>SE T630>MDA Vario>iPhone 3G>Samsung G. Note II>nic>Samsung Gal. A50
Služební O2: 3310>6310i>6300>E51>E5-00>BB Q5>Len.Vibe Shot>nic>BB Classic>Redmi N.8Pro
petryk
Junior

Odeslat příspěvekod dumardus 31. 8. 2022 14:29

Nevím jestli je to 34%, ale tyto rádoby dotace kdy až na vyjímky nic pořádně neušetříte, nemám moc rád. A hlavně tě to komplikuje případný odchod. Raději mám slevu na tarif. Když vidím, že lidi dostávají 40-50% na menší útratu...Pokud nedají více, půjdu k Vodafone. Slečna tvrdí, že větší sleva nelze. Raději jsem ani neargumentoval, že díky fcb, potažmo tomuto fóru vím, že se dá získat větší sleva než to co nabídla.
dumardus
Junior

Odeslat příspěvekod Nove.Mobily 3. 9. 2022 22:54

V tydnu volano na Vodafone ze bych k nim chtel prejit s jednim cislem od T-Mobile, ale pouze za podminky ze bude tarif Neomezene Super za 444,- Kc.
Klucina ochotny a nebyl to problem.
Bohuzel jsem nemel jeste OKU, ale bylo mi receno, ze kdyz pozdeji zavolam i nekomu jinemu, tak mi to v pohode daji.
Po necelem tydnu jsem ziskal OKU a volam na Vodafone.
Strasny problem, nic nejde, kde jsem to jako videl atd.
Nakonec jsem to ukecal, ale nebylo to uplne jednoduche.

Chtel jsem zustat u T-Mobile kvuli jednoduchosti, meli volat ohledne retence ale nikdo se tyden neozval i po urgenci (prepojeni na retencni pry neni mozne), jen mi prisel OKU a nic vic.

Dnes jsem u T-Mobile resil retenci z cisla partnerky, prepojeni na retencni nebyl problem, jen to nikdo nebral, tak jsem se na to vykaslal a zaridil ji to taky u Vodafone.

Diky vam konec dobry, clovek presne vi co ma chtit a za kolik, takze diky.
Nove.Mobily
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků