O2 [:kůl:] - obecná diskuze

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Snekac 29. 8. 2010 12:03

1) Většinou to prodlouží sami bez nějakého podepisování, tak bacha aby tě nepodfoukli
2) Budeš platit paušál do doby přenosu
3) Pokud ti to neprodloužili sami, tak předpokládám nastaví Neon S nebo Neon SMS Basic
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 29. 8. 2010 17:44

Tak sem dneska byl v O2 a neprodlužovali a neměnili tarif a budu platit poměrnou část do doby přesunu, takže v pohodě... Ale sám říkal, že jsou s tím čachry a podmínky "vedení" mění co chvíli. Někdy "kůl" pokračuje po vypršení úvazku normálně, jindy mění na Neon SMS, kdysi měnili na taky nějak SMS tarif a jindy zase je člověk nucen přejít na jiný tarif, pokud prodloužení nepodepíše...
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod Kudli3 9. 11. 2010 08:28

Jaké je účtování dat u tohoto tarifu? Je to jako normálně 0,06kč za Kb? Mám teď platit přes 3000kč, ale zdá se mi to strašně moc! Normálně platím tak 500 za sms do jiné sítě, ale teď tam mám 10mb dat, ale i přes to, se mi nezdá, že bych měl platit tolik..
Kudli3
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Thomyy 9. 11. 2010 09:28

Data se účtujou 20,- za každých započatých 10 minut - jako skoro u všech tarifů bez internetového balíčku u O2...
SE KW800i, Samsung i900 Omnia -> O2
N1600 -> VF
Thomyy
Junior

Odeslat příspěvekod uruluk 14. 12. 2010 21:51

Ahoj,
dnes mě zastavil na ulici obchodník od O2 a nabízel mi tarif O2 [:kůl:] za zvýhodněných 175kč což by nebylo až tak divné, ale nabízel mi 60min + 80min měsíčně zdarma s tím že se těch 80 dá ještě nějak navíšit a když jsem se ptal kde je háček tak mi tvrdil, že to žádný háček nemá, moc se mi tomu nechce věřit, že by O2 nabízelo 140min mesičně za 175kč a nemělo to na svých oficiálních stránkách. Máte s tím někdo zkušenost?
Dík za info.
uruluk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snekac 15. 12. 2010 11:06

O ceně 175 Kč píší, je to D2D nabídka. Ale o navýšení minut už ne, to by musela být individuální akce a to bych si nechal potvrdit písemně...
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Subber 16. 2. 2011 12:24

Zdravim mistni osazenstvo :)

Mel bych na vas dotaz. Pokud jsem si poridil O2 kula se zavazkem na 3 roky je tam to automaticke obnoveni co operatori "pro dobro zakazniku" zavedli? Pokud ano jak ho zrusim? :)
Naposledy upravil Snekac dne 16. 2. 2011 12:34, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeno
Subber
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 16. 2. 2011 12:30

Zda ho tam máš ti přesně poví jen operátor, ruší se právě zavoláním na *11, kde toto stačí nahlásit. Chceš-li mít potvrzení, pak využij kontaktní formulář na webu O2 a napiš z něj http://www.o2.cz/osobni/203492-mobilni_sluzby/

P.S. Kůl je jen se závazkem na 2 roky, nikoliv na 3 roky ;-)
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Neonym 24. 6. 2011 22:31

Dobrý den chtěl bych se zeptat, zda mám nárok na dotovaný telefon k tomuto tarifu, když jsem si ho nepořídil hned při aktivaci. V obchodě mi tenkrát říkali, že pak už ho mít nebudu, což mi přijde divné, dřív jsem si také kupoval mobil déle. Zájem bych měl o samsung galaxy mini za 1Kč s internetem. Díky
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod X-Brace 24. 6. 2011 22:34

Obávám se, že ne. Samotný tarif jde trochu nestandardně pořídit pouze s úvazkem na 2 roky ať s telefonem nebo bez telefonu. Pokud tedy nejsi 6 měsíců před vypršením smlouvy, telefon z nich pravděpodobně nedostaneš.
@peroutka
X-Brace
Junior

Odeslat příspěvekod Neonym 24. 6. 2011 23:07

dobrá zpráva to není, ale díky
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i>Xperia L>Xperia X Compact> Galaxy S9> Xperia 5
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 25. 6. 2011 01:03

zavolej si ze jestli ti nedaj tlf ze zrusis cislo
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Snekac 25. 6. 2011 09:19

Jak bylo napsáno, nárok opravdu není. O telefon je nutné požádat při aktivaci/prodloužení. Poté až zase při dalším prodloužení.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LadislavM 2. 4. 2012 14:16

Kůl je teď možné s trvalou slevou 30% na paušálu. Povím jak a kde.
LadislavM
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.laga 5. 8. 2012 00:04

Je to na nic, u Vodafonu mám student tarif, volani nad ramec 3 koruny za minutu, žádná smlouva (o2 má dva roky). Převod nevyčerpaných jednotek mám i u vodafonu, takže o2 může jít do pr.... :pozor :!: Nevím co vy ostatní, ale u mne jen VODAFONE! :-)

-- 5. 8. 2012 00:07 --

Snekac píše:Jak bylo napsáno, nárok opravdu není. O telefon je nutné požádat při aktivaci/prodloužení. Poté až zase při dalším prodloužení.

Proto je lepší Vodafone, u O2 je zavazek na dva roky s telefonem i bez; Vodafone ma bez zavazku a s telefonem pouze 6MĚSÍCŮ
jiri.laga
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka