O2: tarify NEON

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Donuts 11. 7. 2008 13:13

snowboarder: ten zamek nebyl nutny, jeste jsem ten post chtel upresnit. Ja pochopitelne nemluvil o zadnem Neon tarifu, ale o opravdovem neomezenem tarifu O2 Business Unlimited.
Donuts
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bart.homer 11. 7. 2008 13:43

Donuts: Ale tak v tom případě to je tvoje chyba. Měl jsi tam napsat více informací a on by ti to snowboarder možná nechal odemčený a nebo by ti to jen přejmenoval. "Teď tu ale už nebreč nad rozlitým mlékem."
bart.homer
Junior

Odeslat příspěvekod Pandulak 30. 7. 2008 09:34

slysel jsem ze snad za 1950kc ted bezi akce na neon xxl na dva roky? nevite neco o tom kde bych si to mohl zaridit?
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod snowboarder 30. 7. 2008 11:07

je to speciální nabídka pro zákazníky jiných operátorů při přenosu čísla, dá se získat pouze tak, že budeš kontaktován s nabídkou od O2
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pandulak 30. 7. 2008 14:54

to bych se i nechal prenest :), neda se to nejak vynutit? :)
Pandulak
Junior

Odeslat příspěvekod filipoo 20. 8. 2008 16:57

Mam pausal od O2...konkretne NEON XL, u ktereho je standartni cena 2000 kc, tento tarif sem si vzal ve specialni nabidce O2 se slevou 50 % na dva roky.Myslite ze si budu moct vzit k pausalu iPhone kdyz zavazek prodlouzim na 36 mesicu.Diky...
filipoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 20. 8. 2008 17:11

toto není možné, prodloužit smlouvu je možné až 6 měsíců před jejím vypršením
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod camelka2008 1. 9. 2008 12:46

At zadáte co zadáte , vždy vyjde nejvyhodneji 02 a navíc clovek nema moznost zadat treba 70 minut do vsech siti,vzdy vas to pusti jenom na 71 +++ plus k tomu min. 30 minut mimo spicku, coz nepotrebuju.

Proste Vam tam vsugerují jeste dalsi minuty , ktery nepotrebujete a tim to vypada,ze za min penez je vic minut a pokazdy vodafon a nebo T-mobil je nejhorsi. Pritom logickým uvážením... je to děsnej podfuk na zákazníka ,který si to nedokáže spocítat .
Tak trochu rozumu do toho počítání ale nejen důvěřuj ale hlavne prověřuj jelikož když ptáčka lapají pěkně mu zpívají !!!
camelka2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2008 12:52

camelka2008: Z tvého příspěvku nechápu na co narážíš? Kdo ti dává jaké minuty navíc? U O2 Neon jsou jen jedny minuty v tarifech které se čerpají na jiné hovory než ty "zdarma". Ty hovory zdarma jiné omezení nemají.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod camelka2008 1. 9. 2008 13:32

Michal P : narazim jen na to,ze je to neprehledne , clovek to musi propocitat .. co potrebuje , co ne,,
camelka2008
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 9. 2008 13:48

což musí samozřejmě všude... z toho, aby věřil komukoliv, kdo mi něco prodává, jsem vyrostl už před více než desítkou let, někomu to holt trvá déle :-)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 9. 2008 14:14

No ty Neony mi zas tak nepřehledné nepřipadají. Je tam jasně defionováno které volání je za paušál a které se čerpá z volných minut a po té je účtováno. Lepší než s příplatkovými balíčky u starších tarifů.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 1. 9. 2008 14:16

nehledě na to, že se konečně volání "zdarma" "zdarma" neodečítá z volných minut, takže i když budu mít volání mimo špičku zdarma a první den provolám mimo špičku hned 100 minut, z těch 120 se mi to nedotkne. Je tam jasně definované kdy kam volám zdarma, kdy platím, kolik je cena minuty, je to všechno s daní, takže o hodně přehlednější (btw. v tom by se už mohl přidat konečně jako poslední T-Mobile).

a nějaké kalkulačky? nejlepší kalkulačka je vlastní zkušenost. kouknout na poslední výpisy a je to jednoznačné ;) nějaké elektronické operátorské kalkulačky můžou být špatné i bez záměru.. a beztak: opravdu to po ní pak ručně nekontroluješ? ;)
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 1. 10. 2008 07:47

O2 nabízí tarif Neon XL do odvolání s polovičním paušálem
Doposud měli tuto možnost jen vybraní jedinci oslovení přímo operátorem resp. zprostředkovatelskou firmou, nyní si může požádat každý přímo u O2.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod goob 1. 10. 2008 12:09

A půjde to i u stávajícího tarifu? Známá má starší tarif O2 a tento by byl pro ni možná lepší. Nebo to je jen pro nové?
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka