T-Mobile Rodina (+Tým)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod snowboarder 27. 5. 2008 10:47

T-Mobile přináší službu T-Mobile rodina, kde budete moci volat neomezeně mezi pěti čísly, která budou součástí vaší skupiny. Pokud si pamatujete na službu O2 Nejbližší, je to vlastně na stejném principu. Existuje "správce skupiny", který zaplatí základní poplatek za službu a může si do skupiny přidat až 4 čísla. Všechna tato čísla mezi sebou mají poté volání zdarma bez dalších poplatků.

Měsíční poplatek na jedno číslo vyjde "na hlavu" od 150Kč bez promoakce.

Obrázek
Obrázek

Zcela evidentně se služba nevyplatí vůbec pro "Správce+1". To i pokud si dají obě čísla NEJ Nonstop, tak zaplatí méně a ještě budou mít i smsky.

Přidáme ještě pro info nabídku pro firemní zákazníky, která se jmenuje T-Mobile Tým
Obrázek

Tarifní zvýhodnění RODINA můžete v Můj T-Mobile aktivovat i s úvazkem na 12 měsíců se zkušební lhůtou 30 dní. V takovém případě je pak cena za zvýhodnění 399-499Kč! Po uplynutí zkušební lhůty nelze zvýhodnění deaktivovat, čísla lze měnit libovolně
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Michal P 27. 5. 2008 11:29

K tomuto jen dodám že snad ty ceny v rámci promo akce jsou možná konkurenceschopné, ale ty normální, to je podle mě moc.
Podobně jako služba Moji blízcí, v rámci promo akce (volání za 0kč) to byla dobrá služba, po jejím skončení (cena 2,26kč + čerpání z volných minut) nic moc.
...
Michal P
Pokročilý

Odeslat příspěvekod T.E.CH 27. 5. 2008 20:07

No chlapi, imho tyto tarify jsou jen kvůli konkurenci.Aby ti co vidí nějakou výhodu u O2 či VF, neodcházeli.Hlavně O2, toho bere TMO jako konkurenta a taky na něj reaguje.Berte to jako nabídku pro lidi co tomu moc nerozumí, spoustů věci neřeší.Hele za kilo budeš volat neomezeně,...tak to na to mám.Beru..:) To zdražení tam je úmyslně, aby do toho co nejrychleji lidé šli.Je to o těch co se o to zajímají, co to řeší, co jsou občas a nebo pořád IN.Nakonec mohli to dát třeba za 20 kč že jo, jenže to by byli id*oti že...také se může stát, že už zdražovat nebudou.Jen si chtěj uvázat narychlo uvázat co nejvíc těch nerozhodnutých lidí.Myslím že volat za kilo neomezeně na 5 čísel nejni špatný-V hospodě utratím víc. :D

PS - Opové naprosto přesně vidí(dle současného volání), jak se zákazníci chovají, takže vědí co nabídnout.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod CRAP 27. 5. 2008 20:20

Nevím co si mám o tom myslet, v naší rodině to nevyužiji, protože někdo v rodině používá O2 někdo za VF a tak maximálně si mohu volat sám sobě na druhý telefon. :'( Takže škoda, že to neplatí i do ostatních sítí. 8-S
CRAP
Junior

Odeslat příspěvekod Thom 27. 5. 2008 21:23

Kamarádi u Vodafonu mi připadají variabilnější (navíc +SMS). Cenově to, když by si volal každý s každým, vyjde skoro nastejno, navíc ty SMS, ale hlavně, každý si nemusí volat s každým a může si tam dát, koho chce (otec nemusí nutně neomezeně volat s dcerou, to spíš matka a obráceně, často stačí mít to neomezeně jen jedním směrem nebo si tam dát spíš nějaké kámoše ...).
Mně to u Téčka připadá celkem drahé i v rámci promoakce (ještě tak s max. počtem čísel, ale jak říkám, málokdy si neomezeně musí každý volat s každým)
No a v porovnání s Rodinou od VF - člověk by musel provolat (při standardní ceně) v rámci té skupiny víc než 447-560 minut, aby se to u T vyplatilo víc. Pokud členové nejsou odloučeni, tak tolik minut mezi sebou asi neprovolají.
Thom
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Well-being 27. 5. 2008 21:28

Šikovná služba za nepřiměřenou cenu.
~ dubium est initium sapientiae ~
Well-being
Junior

Odeslat příspěvekod M65 1. 6. 2008 09:40

Cena v promoakci se mi jevi jako primerena.Zvyhodneni jsem si jiz aktivoval a vse funguje jak ma.Pokud se vsak cena za rok zdvojnasobi,tak je to o nicem...ale za rok touhle dobou se tu uz budou resit uplne jine "vyhodnejsi" nabidkyB-)
Motorola d160;d520,T 180;F3;Alcatel OTC;Bosch 909;Ericsson T39m;T300;Nk 1600;5110;3210;3220:3330;7110;6610i;6230i;E65;6070;6280;2730;1610;Sagem c4;Samsung C 100;D600e;S5230star;B100;Galaxy S;Galaxy S4;LG C 3300;Siemens A55;C35i;M65;SE K 790i;SE C905;
M65
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michalreznar 20. 11. 2008 19:19

Službu T-Mobile Rodina určitě nemusím představovat. Jedná se zkráceně řečeno o možnost neomezeného vzájemného volání v této síti až mezi pěti účastníky. Při aktivaci služby do konce srpna jste mohli získat měsíční paušál za polovic, a to až do konce května 2009. Nyní se podobná akce opakuje, ale jen pro vybranou klientelu.

Jestliže jste Vy nebo někdo z Vašich známých či rodinných příslušníků předplatitelem MF Dnes, můžete získat poloviční paušál za službu T-Mobile Rodina na celý rok od aktivace. Aktivace ovšem musí proběhnout nejpozději do konce tohoto roku na zákaznické lince 4603 nebo 800737373 přes operátora.

K aktivaci potřebujete znát předplatitelské číslo.
Naposledy upravil snowboarder dne 20. 11. 2008 19:25, celkově upraveno 1
Důvod: sloučeno
michalreznar
Pokročilý

Odeslat příspěvekod snowboarder 6. 5. 2009 11:45

Jak jsme již uvedli na začátku měsíce, do Rodiny nyní kromě hovorů spadají zdarma i SMS a MMS. T-Mobile ale zároveň přichází s trvalou nabídkou. Pokud si zvýhodnění Rodina pořídíte se závazkem na 12 měsíců (stačí aktivovat v můj t-mobile), vyjde vás rodina na 399 až 499Kč. Tedy až 250Kč můžete ušetřit. Po uplynutí zkušební lhůty není možné zvýhodnění deaktivovat, nicméně čísla lze samozřejmě měnit libovolně.
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
VIP uživatel