Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rebeltom 9. 2. 2021 14:52

Díky za info,
a co vše v té písemné smlouvě musí být?
a nejde to poslat třeba e-mailem?
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 9. 2. 2021 16:26

Ze ti je lito 47Kc za doporuceny dopis? Tak to posli do datove schranky.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rebeltom 9. 2. 2021 16:37

Díky za tip,
datovou schránku nemám....
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2021 19:22

A co zkusit 4603 z Twistu a bombardovat je těmito otázkami? A ano jejich infolinka je zdarma!
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod rebeltom 9. 2. 2021 19:54

Volal jsem několikrát i na 4603 a tam mi tvrdili, že se nespotřebovaný kredit nevrací, že přenosem propadá...
rebeltom
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2021 20:44

Ve VOP z https://www.t-mobile.cz/podpora/ke-stazeni je ustanovení " O proplacení nevyčerpaného kreditu můžete požádat do 1 měsíce ode dne ukončení Smlouvy, jinak toto právo zaniká. Proplacení je zpoplatněno dle Ceníku. Operátor může odmítnout kredit proplatit v případě podezření na zneužití tohoto procesu." konkrétně bod 3.3. Příště hovor s infolinkou nahrávat a argumentovat tím že pošlu podnět na ČTÚ nebude li mi vyhověno. Někdy se nedá jinak než udělat bububu. Možná by stačilo to donést na značkovou prodejnu (sim+žádost o vrácení nevyužitého kreditu). Ale až po přenosu čísla pochopitelně. Jinak zaslat na sídlo společnosti.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 10. 2. 2021 09:14

Ja mam trosku jiny dotaz. Mam Twista a na nem kredit plus bonus za dobiti. A chtel bych aby vyslo nasledujici. Presel bych s jinou simkou na pausal pod Tecko s tim, ze bych jim zavolal,ze mam jeste Twista a na nem kredit k nicemu, tak jestli mi jsou schopni prevest tento kredit na Twistu na uhradu vyuctovani za sluzby na te pausalni sim,kdyz budu pak po prenosu u nich. Hmm slo by co si myslite ?-))
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 2. 2021 09:56

Slo, ale pokud bys prechazel s tou SIM s kreditem. Na bonus rovnou zapomen.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hgfdsa 10. 2. 2021 10:41

Nešlo. Nepřevedou přece kredit z jedné SIM na paušál na jiné SIM.
hgfdsa
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 10. 2. 2021 11:01

Kdyby se chtelo tak by to urcite slo-) No takto, ja myslim, ze treba pri vystavene fakture by si to mohli proste strhnout tu nebonusovou castku a priradit administrativne k te fakture toho pausalniho cisla. Mozna by mi poradili na znackovce. Stejne by bylo nejednodusi mi to vratit na ucet, samozrejme bez bonusove casti.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 2. 2021 14:28

Prevod te stavajici Twist na pausal ma jeste jeden prijemny bonus - neomezena data na mesic. Pak muzes zpet na predplacenku. Nebo tam mas vice kreditu, nez je zamysleny pausal?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 10. 2. 2021 16:13

Tech 50 procent slevy na pausal plati i z prechodu z Twist karty?.-)
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 10. 2. 2021 21:41

Co bys rekl, kdyz ta stranka ma v adresu 'prejdete', je na ni zvyrazneno 'OKU kod' a dole jsou 'Obchodní podmínky slevy při přenesení čísla'?
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod marvy 10. 2. 2021 23:02

Nevim. Ja koukal na telefenu a zbezne.Stejne chci zachovat cislo a nechci nove.Ja to vim, ze tam je zadani OKU kodu.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod straces 11. 2. 2021 07:56

Já mám nastaveny mPlatby, když potřebuju nějaký kredit utratit, koupím si aplikaci, nebo hru z Google Play, není nic jednoduššího. Případně můžeš někoho podpořit DMSkou, furt lepší jak to nechávat operátorům.
straces
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků