Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pawe 29. 3. 2010 15:40

Snekac píše:Rozhodně si tedy nedáš Neon s telefonem a nedáš výpověď. To jaksi nejde. Pokud máš kredit na O2 Kartě, není bonusový, a chceš jej zpět, zřiď Zero a dej výpověď. Ovšem musíš si to pohlídat a upřímně, moc se to nevyplatí, to to raději utrať.

S tarifem O2 Zero by z O2 karty kredit dostat šlo? Na jedné kartě jsem si nasyslil cca 3000kč a mám to jen premium sms,rapid apod. Navíc na jejich předplacených kartách nejde přesměrování hovorů a na Zeru jako na tarifu by to snad mělo jít.Máte s tím někdo zkušenost?
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 3. 2010 16:57

neslo, byl tam driv bonus a ty mrchy ho proste odectou i kdyz uz je vycerpan ..
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pawe 29. 3. 2010 20:07

Dík za odpověď,sice mě moc nepotěšila,alespoň vím na čem jsem.Bonusy tam byly asi 2x,ale tak cca. před rokem a půl,ale to je asi nezajímá.Škoda,tak si ji nechám na prémiové SMS... :hm
AMD Ryzen 7 7800X3D, 64GB, GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
pawe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 29. 3. 2010 20:39

taky v soucasnosti nevidim reseni, kdyby byly platby mobilem aspon vic rozsireny (treba jizdenky na vlak apod.) tak bych mel vyuziti hned
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 30. 3. 2010 08:06

No nejhorší je, že placení SMS je strašně neefektivní, když si operátoři z toho strhávají přes polovinu. Kromě DMS. Nevím, jak u jízdenek, kolik si berou tam. Ale když vím, že za podání inzerátu dám 30 Kč a že kolem 15 Kč z toho jde operátorovi, je mi z toho zle.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 30. 3. 2010 08:21

Myslím, že kdyby se z tohoto stal osvědčený a zaběhlý systém plateb, tak by ty provize tak velké nebyly. No jo, ale žijeme v mobilním oligopolu, tak co se dá dělat.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 3. 2010 18:52

To jsem blázen, před pár dny jsem byl na stránkách české hry Polda a byla tam možnost koupit starší díly za sms. A teď to tam nemůžu najít :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 30. 3. 2010 20:12

radim píše:Nevím, jak u jízdenek, kolik si berou tam. Ale když vím, že za podání inzerátu dám 30 Kč a že kolem 15 Kč z toho jde operátorovi, je mi z toho zle.


15 Kč nejde operátorovi. Taky je firma, která zajišťuje provoz těch SMS jízdenek (např. Erika...). Takže operátor má třeba půlku z této částky, možná ani to ne.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paulos 5. 4. 2010 09:47

Ještě mě napadlo, jak snadno a rychle vyčerpat peníze. Internet v mobilu :-D 10 MB a 600 Kč je pryč 8-D
Ale raději bych teda utrácel jinde... Třeba ty DMSky jsou dobrý nápad.
Paulos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wit.cz 5. 4. 2010 10:06

a nebo tu simku spláchnout rovnou do kanalu .. prosim rady k veci
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 20. 5. 2010 12:38

Snekac píše:Pokud máš kredit na O2 Kartě, není bonusový, a chceš jej zpět, zřiď Zero a dej výpověď.


Hm, tak tento systém už nefunguje. Právě jsem zjistil, že kredit převedený z předplacenek na paušál v hotovosti nevyplatí, v žádném případě (převod, zrušení čísla). Prostě je potřeba ho utratit, jinak si ho nechají. :grr: Výhoda Zera je v tom, že ten kredit pak má v podstatě neomezenou platnost, že se nemusí co půl roku dobíjet. Takže na jeho smysluplné utracení je delší doba.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Aplaus 20. 5. 2010 13:02

A co dobít kredit na ulozto.cz nebo stahovani za sms.
Aplaus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radim 20. 5. 2010 13:33

No to jo, to už je pak jedno. Ale třeba na rapidu tě vyjde levněji to dobít z účtu nebo kreditky, přes SMS proděláš. Zas někdo třeba nechce na Internetu kreditku používat, takže to je pak jedno. Já to budu řešit tak, že ze Zera budu dobíjet Felicii, ze které voláme tak jako tak. A samozřejmě veškeré platby, které nejdou udělat jinak než přes SMS. Ideální by byly jízdenky na MHD, jenže to k nám ještě nedorazilo... Na.rali mě teda ale fest.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fly2 20. 5. 2010 14:08

Měl jsem podobný problém, 700Kč na twistu.
Platil jsem tím nějaký čas parkování ve městě.
fly2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 5. 2010 14:35

neni to protipravni?
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků