Jak utratit kredit na nepoužívaném čísle? (+ Přehled)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod teplice 13. 12. 2009 18:48

Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Missák MobilMania
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 8. 1. 2010 17:57

Mám Vodafone nabitou divokou kartu s kreditem 700 Kč.

Je to možný nějak ten kredit převést na peníze? Případně s tím něco zaplatit?
děkuji za rady...
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod TFSi 8. 1. 2010 18:41

Můžeš s tím posílat DMS, nebo podobně...
Vyměním ojetého pionýra za neojetou pionýrku. Zn.: ojedu sám
TFSi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod msimcard 8. 1. 2010 19:01

na takove veci prispivam pres bankovni ucet.

Chtel bych vedet, jestli to jde nejak, aby mi to Vodafone vyplatil, pripadne prevest na pausal a potom to nejak dostat...

Procetl jsem toto tema a u Vodafonu jsem nic takoveho nenasel, Vim ze u T-mobile to slo a u O2 snad taky nejak..
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 1. 2010 19:25

no prevest treba na odepis ale to vlastne musis dobit 1000 kc aby se predplacenka prevedla na jakykoliv tarif. a pak zrusit a preplatek si nechat poslat slozenkou.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 8. 1. 2010 19:41

audiobullys: takze kdyz ja tam mam tech 700 Kč, tak bych dobil zbývající 300 Kč, pak prevest na Odepis a pak zrusit a nechat si vyplatit 1000 Kč slozenkou?

Neplati se nic za zruseni?

Slö by to takhle urcite?
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod audiobullys 8. 1. 2010 19:47

za zruseni se nic neplati. otazka je ovsem u tohodle kreditu 700 kc jak se to bere jako dobiti, zeptal bych se na info lince- kolik je potreba jeste dobit aby ti to prevedli na tarif.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod msimcard 8. 1. 2010 19:57

audiobullys: ok, zeptam se
Ono se jedna o jeste nerozbalene cislo, ktere jsem koupil v balicku spolecne s modemem. Nechci to rozbalovat, kdyztak bych to zkusil nekomu prodat...
msimcard
Junior

Odeslat příspěvekod Georf 8. 1. 2010 19:59

A co u T-Mobile ? Mám kreditní tarif a těž se mi nahromadilo více peněz při převodu nevyčerpaných do dalšího období. Naví po dvou létech teď můži i číslo vypovědět, či obnovit smlouvu ....
Georf
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 8. 1. 2010 21:50

U kreditního tarifu to můžeš jen provolat a propsat na běžná čísla. Peníze z toho nevytáhneš.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod melo15 9. 1. 2010 13:08

U Tmobile bwin. Musíš ale mít víc jak 105 Kč na SIMce. Pak za poplatek 5 Kč si to převedeš na účet.
>>> Vzali podprůměrný komunikátor,
>> vše užitečné vykuchali a ostatní funkce zmršili,
> udělali monstrózní kampaň a výsledkem je ..... Apple iPhone. :tleskani
melo15
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kocosh 9. 1. 2010 20:50

Nemusíš u bwinu ty peníze aspoň jednou vsadit, než si je necháš vyplatit na účet?
kocosh
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snekac 11. 1. 2010 11:59

Nevíte někdo o novinách/časopisu, který se dá předplatit smskou? Dříve šly Mobility, dnes vím jen o ČiliChili.
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audiobullys 11. 1. 2010 13:42

maximalne vydavatelstvi ringier by meli mit : blesk, aha, denik sport. jak vydavaj dvd tak platby pres sms ma delat jedna a ta stejna firma i na predplatny.
ale na webu navod nemaj, budto je v novinach, nebo jen na dotaz po tlf ci mejlu.
Daň ze samostatného myšlení nebyla dosud zavedena jen proto, že by to byl příjem pro stát zcela zanedbatelný.
audiobullys
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod clone9cz 11. 1. 2010 13:53

stano.mania píše:Na Slovensku nikto nevracia nevyčerpaný kredit (možno len v prípade - nie som si istý, že keď niekto donesie úmrtný list a dokáže, že je blízka osoba) :shock:
Jedine, čo je možné, tak s kartou prejsť na paušál a kredit sa prenesie (ale nie tzv. bonusový, čo daroval naviac operátor).
Ďalšia možnosť, kartu preregistrovať na iného, predať.
...
Faktom ale je, že operátori nevracajú kredit a podľa mňa by mali, a NIE takto vykrádať naše peňaženky :shock:
V žiadnom prípade nedovoliť, aby sa na tom obohatil operátor, zadarmo :!: :?: :pozor


Na Slovensku jste totiž mnohem dál, přes vracení kreditu se totiž dají dobře vyprat peníze.
Anonymně nakoupíš kartu, dobiješ na číslo třetí osoby 2.000.000Kč a ta si může vyzvednout už krásně vyprané penízky.
Na Slovensku je to naprosto v pořádku.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků