Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zagy 18. 5. 2021 10:47

FatalError.cz píše:Dobrý den, jelikož jsem již hlava rodiny, tak bych rád na jednu smlouvu dostal 4x číslo neomezené 5-10 GB data, 1x číslo neomezené 1-5 Gb dat, 2x TV a 2x internet.

Myslíte, že mám zkusit postupně obvolat operátora nebo napsat maila ? a čekat na nabídku? Upřímně by se mi libil nějaký HW budget nebo opravdu dobrá cena za komplet.

Jsem pro operátora zajímavá ryba nebo furt je to málo ?


Dobrý den, máte ode mě soukromou zprávu. Děkuji
Pro vypracování nabídky O2 pro Vaši firmu nebo pro Vás jako živnostníka mě neváhejte kontaktovat do soukromé zprávy.
zagy
Junior

Odeslat příspěvekod Radeon504 22. 9. 2021 09:39

Ahoj, hledám nejlepší tarif pro následující. Mám 5 čísel Tmobile (4x neomezené volání+sms+1GB dat a 1x vše neomezeno), chci přidávat TV tarif S. Momentálně mám Magenta slevu 25%. A rád bych následující ideálně takto:
5x neomezené volání, neomezené sms, neomezené data
1x TV tarif

Pokud by to bylo moc drahé, spokojil bych se i s tímto:
1x vše neomezeno
2x neomezené volání+sms+10 GB dat
2x neomezené volání+sms+5 GB dat
1x TV tarif
Poradíte?

edit: momentálně platím zhruba 4x350 Kč a 1x800 Kč (celkem 2200 Kč) se slevou Magenta.
Radeon504
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tomas28 13. 10. 2021 14:55

Ahoj všem, potřeboval bych poradit ohledně tarifu u Vodafone. Mám za 460 kč neomezené volání a sms a data 1,5 GB. I když využiji v práci internet na PC a doma wifi, párkrát se mi už stalo, že jsem vyčerpal data a mám tam zaplou funkci zvětšení datového balíčku při přečerpání za 49 kč. Nevím, ale jakou mám stávající rychlost datového tarifu - kde prosím zjistím? Zvažoval jsem, jestli nepřejít na základní neomezený tarif Basic, kde je ale nižší rychlost 2,5 MB/s a nevím, jestli je ta rychlost menší či vyšší než nyní u toho tarifu s 1,5 GB. Poradíte, máte zkušenosti? A neukamenujte mně, jestli něco píšu špatně :-).
T-Mobile jsem měl jako druhou SIM, ale má ui nás špatný signál, takže jsme časem zrušil. O2 už je unás lepší. V jednom RD jsem s rodiči seniory, oba mají také Vodafone, otec mám menší levnější paušál, máti předplacenou kartu. Nad obcí v okrese Přerov máme vysílač Vodafone, tajkže signál je u nás dobrý. Televizi v přízemí i patře jedeme jak na pozemní signál DVBT-2, tak rovněž na Skylink, kde kupuju balíček Flexi 10 na zimní měsíce :-) k TV v patře. Mám ale ještě celoroční balíček u O2TV, a to O2 sport za 199 Kč/měsíc kvůli sledování fotbalu. Domácí internet mám od místního poskytovatele z vedlejší obce za 500 Kč za měsíc. Co byste doporučili vymyslet, nakombinovat.
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 13. 10. 2021 22:24

K té rychlosti, u těch omezených (myšleno objemově) je rychlost neomezená, tzv. co síť dá. Logicky předpokládám, že to bude více než ona deklarovaná 2Mb/s u Basic.
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod Tomas28 15. 10. 2021 06:09

Hmm, no prýbě tak to na to kašlu, pokusím se omezit a nepřečerpat data. Těch necelých 800 se mi dávat za jedno číslo nechce a je to zbytečné, včera ještě přišla od VF sms s nabídkou na Social Pass za 49 Kč/ měsí, že prý sleva 50% na 3 měsíce :-) kašlu na to.
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod jenik3 14. 11. 2021 09:58

Když jsem si přečetl příspěvky na fóru o internetu do telefonu s dual sim, tak mám tento závěr.
Chci-li utratit měsíčně
50kc za internet: beru 1GB od TM (ten roční).
100kc: kaktus, 6GB
200kc: dva kaktusy, 12GB
300kc: datamanie 100 GB.

Je v nabídkách operátorů schované ještě něco dalšího?
jenik3
Junior

Odeslat příspěvekod gotzinger 14. 11. 2021 10:41

Švagrová u O2 dostala flat+4GB za 340 Kč, flat+10GB za 425 Kč.
Tomas28 píše:Ahoj všem, potřeboval bych poradit ohledně tarifu u Vodafone. Mám za 460 kč neomezené volání a sms a data 1,5 GB. I když využiji v práci internet na PC a doma wifi, párkrát se mi už stalo, že jsem vyčerpal data a mám tam zaplou funkci zvětšení datového balíčku při přečerpání za 49 kč. Nevím, ale jakou mám stávající rychlost datového tarifu - kde prosím zjistím? Zvažoval jsem, jestli nepřejít na základní neomezený tarif Basic, kde je ale nižší rychlost 2,5 MB/s a nevím, jestli je ta rychlost menší či vyšší než nyní u toho tarifu s 1,5 GB. Poradíte, máte zkušenosti? A neukamenujte mně, jestli něco píšu špatně :-).
T-Mobile jsem měl jako druhou SIM, ale má ui nás špatný signál, takže jsme časem zrušil. O2 už je unás lepší. V jednom RD jsem s rodiči seniory, oba mají také Vodafone, otec mám menší levnější paušál, máti předplacenou kartu. Nad obcí v okrese Přerov máme vysílač Vodafone, tajkže signál je u nás dobrý. Televizi v přízemí i patře jedeme jak na pozemní signál DVBT-2, tak rovněž na Skylink, kde kupuju balíček Flexi 10 na zimní měsíce :-) k TV v patře. Mám ale ještě celoroční balíček u O2TV, a to O2 sport za 199 Kč/měsíc kvůli sledování fotbalu. Domácí internet mám od místního poskytovatele z vedlejší obce za 500 Kč za měsíc. Co byste doporučili vymyslet, nakombinovat.
gotzinger
Junior

Odeslat příspěvekod gman 18. 11. 2021 17:39

Ptám se za mamku ohledně tarifu u O2. Nyní má tarif neomezené volání do všech sítí s tím že za SMS platí a bez dat. Za toto platí 300,-Kč. Lze někde získat neomezený tarif i s SMS + nějaká data (alespoň 1GB) za podobnou cenu? Díval jsem se na emtecko, ale to se jí moc nezamlouvá. Takže asi jen T-Mobile nebo Vodafone. Díky

P.S. Je nějaká šance že když budu argumentovat např. tím emteckem že by přidali neomez. SMS a nějaká data za stejnou cenu?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 18. 11. 2021 17:54

Doporučuju Tmobile. Úvodní sleva 50%, neomezeně+1gb za 500, tudíž za 250. Po skončení nebo těsně na konci třetího měsíce zobrazit Oku a říct že máte lepší nabídku, že za 500 je to moc, že je to pro vás zbytečné, prodlouží bez komplikací slevu na 60 měsíců.
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod xyzero 18. 11. 2021 18:19

xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod gman 18. 11. 2021 18:53

dwxx píše:Doporučuju Tmobile. Úvodní sleva 50%, neomezeně+1gb za 500, tudíž za 250. Po skončení nebo těsně na konci třetího měsíce zobrazit Oku a říct že máte lepší nabídku, že za 500 je to moc, že je to pro vás zbytečné, prodlouží bez komplikací slevu na 60 měsíců.


Na stránkách T-Mobile mají jen neomezeně +3GB za 550,- , nebo se špatně dívám?
gman
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 18. 11. 2021 18:55

Musíš si stáhnout jejich ceník.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomas28 20. 11. 2021 12:27

Ahoj, čtu až nyní, díky, za info. Švagrová je stávající zákazník O2? Nebo je oslovila na nabídku? Díky za info

gotzinger píše:Švagrová u O2 dostala flat+4GB za 340 Kč, flat+10GB za 425 Kč.
Tomas28 píše:Ahoj všem, potřeboval bych poradit ohledně tarifu u Vodafone. Mám za 460 kč neomezené volání a sms a data 1,5 GB. I když využiji v práci internet na PC a doma wifi, párkrát se mi už stalo, že jsem vyčerpal data a mám tam zaplou funkci zvětšení datového balíčku při přečerpání za 49 kč. Nevím, ale jakou mám stávající rychlost datového tarifu - kde prosím zjistím? Zvažoval jsem, jestli nepřejít na základní neomezený tarif Basic, kde je ale nižší rychlost 2,5 MB/s a nevím, jestli je ta rychlost menší či vyšší než nyní u toho tarifu s 1,5 GB. Poradíte, máte zkušenosti? A neukamenujte mně, jestli něco píšu špatně :-).
T-Mobile jsem měl jako druhou SIM, ale má ui nás špatný signál, takže jsme časem zrušil. O2 už je unás lepší. V jednom RD jsem s rodiči seniory, oba mají také Vodafone, otec mám menší levnější paušál, máti předplacenou kartu. Nad obcí v okrese Přerov máme vysílač Vodafone, tajkže signál je u nás dobrý. Televizi v přízemí i patře jedeme jak na pozemní signál DVBT-2, tak rovněž na Skylink, kde kupuju balíček Flexi 10 na zimní měsíce :-) k TV v patře. Mám ale ještě celoroční balíček u O2TV, a to O2 sport za 199 Kč/měsíc kvůli sledování fotbalu. Domácí internet mám od místního poskytovatele z vedlejší obce za 500 Kč za měsíc. Co byste doporučili vymyslet, nakombinovat.
Tomas28
Junior

Odeslat příspěvekod Stěrače na ponorku 24. 11. 2021 15:51

ahojte, jdu si pro radu :) Momentálně mám neomezenej paušál + 5GB dat za 500, ale nějak to moc nevyužívám, tak mi přijde zbytečný za to platit šestku ročně.

Ideální by pro mě bylo něco jako 4GB + 100 minut (když se jednou měsíčně zakecám) za cca 200, aby ta úspora měla smysl.

Prošel jsem většinu takových těch srovnávačů na netu, ale nic podobnýho jsem tam nenašel. Nevíte o nějakým virtuálovi, nebo podpultovce, která by mi nabídla něco podobnýho?
Díky!
Stěrače na ponorku
Junior

Odeslat příspěvekod dwxx 24. 11. 2021 16:06

Víme, kaktus, 111 minut + 6GB vychází a 187,50 Kč měsíčně.
dwxx
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků