Poradna: Jaký tarif si mám vybrat?

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 17. 9. 2013 13:45

to Havci: Mrkni do vlákna Tesco Mobile, přidal jsem tam odkazy na komplet nabídku Tesco Mobile.

Čerpání kreditu (bonusu) jako první je v pořádku.

100% bonus k dobití - nutnost vlastnit CLUB CARD + pokud každý měsíc chceš používat BALÍČEK, tak musíš dobít, jinak se Ti neobnoví (nedostatek kreditu)

100% -//- - -//- - nechceš BALÍČEK vůbec, tak je to OK a nemusíš dobíjet každý měsíc, takže v pořádku dobiješ, až Ti dojde kredit, klidně i za 3 měsíce. Platnost kreditu je 6 měsíců (standardní kredit)
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod havci 17. 9. 2013 13:52

jj, ja nejdriv psal o balicku, ale pak jsem si uvedomil, ze by mi byl asi vazne na nic, protoze neznam nikoho v siti Tesco a tolik volnych minut mimo site bych ani nepotreboval. Takze bych vyuzil jen zakladni nabidku, kde platim za kazdou minutu a smsku. Tam by pak uz problem s vyuzitim kreditu snad byt nemel.
Renault Clio 1.8 65 kW
havci
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 9. 2013 14:04

Nevím, co přesně havci myslel, ale podrobnosti viz tescomobile.cz. Tesco má dva tarify: Jedna obyč předplacenka, jeden pak balíček za 300 Kč (neomezeně v Tesco, 120 minut a 60 SMS - tolik je ale pro něj zbytečných). Obojí se platí dobíjením, je jedno, kolik kdy dobije, ale s Clubcard dostane 100 % navíc. Pak si vybere, jestli bude používat první tarif nebo druhý. Ani u jednoho nemusí dobíjet každý měsíc, ale až mu kredit dojde nebo skončí platnost (půl roku).
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nedos 18. 9. 2013 12:23

Dobrý den,

poslední dobou jsem se už přestal orientovat ve všech možných nabídkách od operátorů.
Proto Vás prosím, zda mi můžete doporučit nejlepší nabídku na neomezené volání nebo okolo 500 minut. Nepotřebuji ani sms, ani internet.

Momentálně jsem u T-mobile, mám firemní nabídku za 300,-, ale bude teď docházet ke změnám.

Děkuji Vám
nedos
Junior

Odeslat příspěvekod solaris1 18. 9. 2013 15:04

Ahoj, prosím můžete poradit?
Tarif, bez netu, neomezené volání a sms do všech síti, opt. do 400 Kč, s možností aktivace netu v zahraničí. Bohužel RED tarify jsou na prd, jelikož nemají Passport Data (tohle asi moc lidí neví), já v zahraničí používám hodně net. Opt. bez závazků.
Ad Astra
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod RichardCermak 18. 9. 2013 17:30

Dobry den,
vyuzivam nyni predplacenou kartu T-Mobile s tarifem Twist Posilam, kde mam po 5-te sms zpravy do site T-Mobile zdarma. Mesicne tak utratim kredit za sms a nejake volani v celkove vysi cca +-600,-. Rad bych nasel nejaky pausal, pokud takovy je, abych mel neomezene sms do vsech siti a k tomu nejake volne minuty na volani do vsech siti. Pripadne s moznosti prenosu cisla, ktere nyni mam. Obracim se timto s prosbou, pokud neco takoveho lze v nabidce operatoru najit o nejake blizsi informace. Dekuji
RichardCermak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 18. 9. 2013 17:53

Kolik SMS měsíčně pošlete? Neomezené SMS do VŠECH sítí + volné minuty do všech sítí naše trojka nemá, má neomezené tarify s omezenýma pravidlama....

Nevím, jak to je s retencema u TM na neomezený bez závazku, jak máte takovou útratu na Twist, když byste přecházel jinam.

Leda mě napadá si zakoupit balíček s volnýma SMS.

http://www.zlutasimka.cz/tarify

Kdysi měl Vodafone SMS balíčeka za 500,- (tuším, že to byl neomezený balíček), ale dnes maj jen slavné RED.

A nebo být Váma, tak zkusím toto, za info nic nedáte:

https://tarifomat.cz/?utm_source=google ... 3godmD4Anw
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod RichardCermak 18. 9. 2013 18:13

mesicne pocitam cca 1500-2000 sms
RichardCermak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 18. 9. 2013 18:26

nevim co řešíš .. už jsem to tu několikrát radil a lidé toho docilili u vodníka za 524,. se smlouvou neomezene volani,data a sms..bez smlouvy +150,- ... bez dat bez smlouvy neomezene 524,-
mín za adekvadní peníz nevykouzliš u nás v republice ani omylem :-(
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod solaris1 18. 9. 2013 18:55

@freddy158158 diky, bohuzel u RED tarifu neni mozne aktivovat Passport Data :( I když ta cena je zajimava, zkusim zvolit cervenou :) Pokud tedy bez smlouvy, mohu kdykoliv si prejit na kartu?
Ad Astra
solaris1
Junior

Odeslat příspěvekod pedro-81cz 18. 9. 2013 19:00

RichardCermak: :shock:

Tak to bych šel do neomezeného, kde maj limit tuším 10 000 jednotek. Někdo má, někdo ne. To už by chtělo podrobně prostudovat ceníky u operátorů, pod čarou podmínky.

Zkuste Tarifomat.
pedro-81cz

Odeslat příspěvekod xatra 18. 9. 2013 20:07

Zdravím, prosím admina o smazání mého předchozího příspěvku, nejde mi to.
Informoval jsem se u VF na pobočce, bráchu jsem ze smlouvy vyvázal.
U VF mi nabídli studentský red za 399 na 2 roky a pro matku nějaký tarif za 249.
Naše spotřeba služeb je takováto:
Já + brácha: Internet (máme 150 MB, což na cesty nějak dostačuje), volání v síti zadarmo+nějakých 20 volných minut. To stejné matka, ale bez mobilních dat.
Vodafone nám nabízí výše uvedené tarify, jenže nemáme takovou spotřebu (u redu za 399 je 120 volných minut, což neprovolám).
Navíc, v součastné situaci, kdy se prudce mění ceny tarifů (O2 si s T-mobilem sloučili síť) se není moc vhodné zavazovat se na 2 roky a tím ještě ztratit nárok na dotované zařízení.
Proto poraďte prosím, u kterého operátora bych našel tarif, co by vyhovoval výše uvedeným potřebám co nejlíp. Děkuji.
xatra
Junior

Odeslat příspěvekod freddy158158 18. 9. 2013 20:51

solaris1: hmmm škoda :-( ... a co teda u nas bez dat a bez smlouvy a mit dual-telefon druhou sim na data?
u bezzavazku mužeš přece kdykoli přejít na kartu ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 18. 9. 2013 21:35

xatra - Tesco Mobil
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kadliwt 19. 9. 2013 03:52

Zdravim,
potreboval bych tarif pro mamu, ma O2, nedavno skoncila nabidka z retence a odmitli nabidnout cokoliv mimo cenik, tak mam vygenerovanej prechodovej kod a chci jit jinam.

Utrata kolem 300 kc
Potrebuje 200 - 300 minut do vsech siti, 100 - 150 sms (zadny neomezeny do vlastni site a platit do ostatnich), aspon 150 mb dat

Pres tarifomat sem dostal nabidku od VDF 300 minut, neoemezny sms, 300 mb netu za 300 kc mesice s dvouletou smlouvou (nebo bez smlouvy za stejny penize akoret jen se 100 minutama). Prijde mi to jako slusna nabidka, mam to vzit ?
D-O-P-P-E-L-K-U-P-P-L-U-N-G-S-G-E-T-R-I-E-B-E
kadliwt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků