Vánoční sleva na volání....T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 25. 11. 2009 09:23

No je pravda, že spousta smluv končí na vánoce.Takže logiku to má....
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod fremy 27. 11. 2009 17:01

T-Mobile na Facebooku odpověděl:

Díky za dotaz, protože jste nás tak upozornil na chybu ve službě Můj T-Mobile. Omlouváme se Vám i dalším, kteří se těšili na další vánoční nabídku. Pro Twist již do konce roku žádnou extra nabídku nechystáme, advent můžete strávit v klidu:-)
Pokud byste se ale chystal přejít na tarif, něco se do Vánoc ještě chystá...


Prý Advent můžete (ztrávit oprava) strávit v klidu :D
Naposledy upravil fremy dne 27. 11. 2009 17:26, celkově upraveno 1
fremy
Junior

Odeslat příspěvekod havros 27. 11. 2009 17:04

strávit, bože :oboze
(ať trávíš večeři nebo čas, vždycky S)
Jsem zvědav na ty tarify
| iPhone 12 Pro Max |
---
havros
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 28. 11. 2009 14:01

No tak to jsem taky zvědav na to jejich "Vánoční paušální překvapení".... :D To zase bude něco na co si budeme moci pěkně od srdce zastěžovat a nebo rukama udělat :oboze :oboze Poslední dobou od nich nic kloudného nebylo, ale zase abych jim nekřivdil.... :hmm: Uvidíme co bude... :-P
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miky2912 30. 11. 2009 01:08

Tak vanocni slevou na volani se rozumi,sleva az 1000 korun na vybrane telefony,pri uzavreni nove ucastnicke smlouvy,nebo prodlouzeni stavajici smlouvy a k tomu se musi jeste aktivovat na 2 roky sluzba surf+mail.podle meho mineni,to zas az tak vyhodna nabydka neni.co myslite vy?
miky2912
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod goob 30. 11. 2009 10:49

To mi moc nepřijde jako sleva na volání... To musí být ještě něco jiného...
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miky2912 30. 11. 2009 21:34

Za pravopisnou chybu se omlouvam,bylo jiz pozde a moc mi to nemyslelo.Kazdopadne myslim,ze se nic tak hrozneho nestalo. :-)
miky2912
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michalreznar 1. 12. 2009 08:53

Tak už je to venku - víkendová volání budou zdarma jen pro nové smlouvy. Těmto zákazníkům T-Mobile na prosinec aktivuje zdarma zvýhodnění T-Mobile Víkend Nonstop. Podmínky této vánoční akce najdete zde.
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod goob 1. 12. 2009 10:50

Jestli je to tohle, tak je to je pěkná šupárna... :-/

ad hrubka: V práci mazec, konec měsíce, jen jsem přelítnul začátek, odepsal a bylo :-)
goob B-]

ZÁKLADY PRAVOPISU: ne "já sem", ale "já jsem". Ne "standart", ale "standard". Ne "hold", ale "holt". Ne "ženy, mobily, ryby, atd. byli", ale "byly". Nebo jste tak neschopní, že neumíte pár jednoduchých pravidel...?
goob
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bart.homer 1. 12. 2009 13:16

A to je nějaká extra nabídka???? To se teda moc nevytáhli... :eh To teda rovnou nemuseli dělat nic... :-P Toho, kdo připravuje tyhle nabídky, by měli rovnou vyhodit... :oboze
bart.homer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fremy 1. 12. 2009 13:44

Ok, pro mě zase nic. Ale třeba to někomu udělá radost a vyloudí ten úsměv na tváři, který letos T-M rozdává :-D

Opravdu bude balíček deaktivován až 28.12.2010, tedy rok po ukončení akce? Chyba nebo dobře promyšlený krok, jak vybrat prachy bez práce z laiků?
fremy
Junior

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 12. 2009 18:56

Končila mi smlouva, chtěl jsem si vybrat nějaký tarif a všude bylo výhodné jen víkendové volání zdarma, jinak to stálo za houby.
K čemu mi sakra je víkendové volání zdarma? Víkendy jsou na to, abych se s těma lidma sešel a pokecal osobně. A né sedět doma jak mentál a všem jenom volat.
Já potřebuju volat přes týdne a poslat hodně sms přes týdne v hodinách od 8:00 do 16:00. Jinak ani ťuk. Nejsem přísavka co po večerech volá každému z hospody když se ožere.

Takže když to shrnu, tak mi na můj počet provolaných minut a sms vychází nejlevněji dobíjecí karta. A to až o 30% levněji. Protože za ten základ co se musí platit a je v něm ***** mám těch sms na stovky.
Volání o víkendu si někam strčte. To je pro dementy. Já mobil o víkendu vypínám....
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 12. 2009 19:13

No někdo zas přes týden kdy je v práci volat nemůže a volá večer a o víkendech.
Každý máme jiné potřeby.
myšpulín
VIP uživatel

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků