Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 20. 1. 2021 22:59

pojdmebojovat píše:Ahoj, před pár dny jsem volal na zákaznické centrum T-Mobile s tím, že mi bude končit v únoru sleva 30% (minulý rok v únoru, jednoho víkendu, proběhlo akce 30% sleva při sjednání tarifu online) na tarif Můj svobodný tarif L a Neomezená data Max, kdy platí, že původní částka byla 1775 korun a ve slevě je tedy 1242,50 korun.
Operátor však mi sdělil, že doba platnosti slevy byla včera (před tím hovorem) operátorem bez mého vědomí prodloužena na 5 let. Což mě výrazně potěšilo.
Avšak otázka zní. Je tato sleva dostatečná? Nebo bych mohl žádat o vyšší slevu?
Díky

Sleva 30% se mi zdá nic moc, hlavně při celkové ceně tarifu. Sám mám 40% slevu (tj. cenu 285 Kč) na neom. tarif s 1 GB dat (který ceníkově stojí 475 Kč, tj. 400 Kč za Můj svobodný tarif M s neom. voláním a SMS + 75 Kč za 1 GB internet). Jiní tady hovoří o dosažené slevě 50%, 55% a také 60%. Zkusil bych koupit předplacenou SIM např. u O2 a zadal bych přenos.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2021 00:07

Přesně tak zpátky za 50% na 3 měsíce a dál to záleží na vyjednávacích schopnostech. Pokud se neobejdete bez flatu tak doporučuji na přechodné období cca týden si pořídit TESCO mobile kde je týden neomezeně za 120 (kredit na kartě 150). Číslo nechat přenést a následně návrat za půlku. Ale jak tu kdysi psal i Raziiel 60%slevu dávali max.na Data SD. Jestli dají 50% i na data Max toť otázka.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 1. 2021 08:30

vsa. píše:T-Mobile mile překvapil. Končila mě smlouva, už jsem chtěl přejít k Vodafone a pak se třeba k T-Mobile vrátit, abych měl lepší podmínky (a taky mají v mé lokalitě silnější signál). Než jsem se k čemukoliv odhodlal, ozvala se jejich zákaznická lionka a jak jsem spokojený a jakou mám představu co dál. Dostal jsem 200minut + 200SMS +5GB za 375Kč na 5 let, což byla jejich nabídka pro nové zákazníky do konce listopadu. Vím, že zde uvádíte ještě lepší nabídky, ale já jsem s nima takto spokojený.

i u kaktusu tohle vyjde levněji než na "nabídce" od t-m, ale to je celkem běžný jev, že t-m netrumfne ani sám sebe u kaktusu
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod sullaemail 21. 1. 2021 09:07

Tak to by mě zajímalo, jak tohle vyjde u Kaktusu levněji?
200 minut za 300 Kč + 2x100 sms za 200 Kč + balíček 6 GB za 400 Kč - to máme celkem 900 Kč. Při využití Dobíječky děleno 2, takže 450 Kč. Ale máš 1 GB navíc + 6 GB na sociální sítě, ale to ne každý využije.
sullaemail
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2021 09:10

Mě to vychází za 350 s dobíječkou a boží SIM...6GB + neomezeno na socky. A na rozdíl od T-Mobile Kaktus vše nevyčerpané převádí dál a dál. Těžko někdo využije přesně 200 SMS každý měsíc.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 1. 2021 10:06

200minut za 300,-, 400 sms + další měsíc 40 sms = 440 sms na 2 měsíce tzn za 175,- na měsíc + 6GB a neomezené socky s boží sim 200,- na měsíc celkem 675,- za měsíc s dobíječkou za 337,50..proti t-m lze balíčky kupovat dle potřeby (pří menší spotřebě menší balíčky, při vyyší lze nakupovat opakovaně, takže nejsou žádné drahé účtované jednotky narozdíl od t-m kde minuta nad pak je za 3,50), tarifikace 1+1 a nekonečný převod všeho.. takže ve výsledku by reálná spotřeba u kaktusu by byla tak pod 300,- např. při provolání 140minut a poslání 160 sms už sme na ceně 275,- a to jen cca 15% ponížení minut udělá tarifikace a předpokládám, že někdo, kdo má tarif, kde minuta nad je za nekřesťanský peníze to nevyužívá nadoraz..u kaktusu se při dobrém nastavení prostě platí za jednotky a něco jako volné jednotky či účtovací období pak vlastně neexistuje..
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2021 11:22

Vzhledem k současným "nabídkám" jsem fakt rád za FLAT+15GB (3GB v apce) za 330 :-( Je fakt že data mám značně předimenzovaná ale za ty peníze mám klid, při delších cestách autem hotspot pro potomstvo...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sullaemail 21. 1. 2021 13:44

Jasně s Božím balíčkem, který už není v nabídce to tak vychází :-) Dal se aktivovat jen do 4.1. a potom kdo má koupenou kartu ze speciální edice, takže nerelevantní!
Flat s 15 GB za 330 bych bral taky, protože to co se teď nabízí je mírně řečeno nic moc. To s tím vyzvedáváním části dat z aplikace je vyloženě trapárna!
sullaemail
Junior

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 21. 1. 2021 14:52

sim se dá sehnat pořád, takže relevantní to je
JayDeeSq
Junior

Odeslat příspěvekod josifek78 21. 1. 2021 14:53

Kamarádovi přišla SMS od T-Mobile na 50% slevu na internetový balíček 10 GB za 234,5 Kč. https://www.t-mobile.cz/pul

teď otázka, jestli je lepší tato nabídka od T-Mobile nebo Kaktus Boží Balíček, co myslíte ?
josifek78
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 21. 1. 2021 15:03

hauzz píše:Vzhledem k současným "nabídkám" jsem fakt rád za FLAT+15GB (3GB v apce) za 330 :-( Je fakt že data mám značně předimenzovaná ale za ty peníze mám klid, při delších cestách autem hotspot pro potomstvo...

Řekl bych, že za tu cenu to je toto už slušná nabídka, jedná se o slevu 60% (ceníkově je to za 825 Kč = 400 Kč za neomezený "Můj svobodný tarif M" + 425 Kč za balíček 12 GB +3 GB internetu z appky).
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod lordKSC 21. 1. 2021 15:56

josifek78 píše:Kamarádovi přišla SMS od T-Mobile na 50% slevu na internetový balíček 10 GB za 234,5 Kč. https://www.t-mobile.cz/pul

teď otázka, jestli je lepší tato nabídka od T-Mobile nebo Kaktus Boží Balíček, co myslíte ?

Myslíte,že by šel balíček aktitovat i bez té sms? v podmínkách je totiž
Kód: Vybrat vše
12.V případě,  že  Účastník  splnil  všechny  výše  uvedené  podmínky  a  nebyl informován omožnosti získání Nabídky, má tento Účastník možnost zavolat zákaznické centrum Operátora 4603, kde mu Operátor Balíček aktivuje, příp. bude Účastník kompenzován jiným zvýhodněním.
lordKSC
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sullaemail 21. 1. 2021 20:05

Boží balíček, když započtu dobíječku vychází 6 GB na 100 + data na soc. sítě. Pokud máš doma kartu z Boží edice ;)
sullaemail
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 21. 1. 2021 21:16

Přesně proto jsem nepsal boží balíček ale boží SIM která se dá aktivovat kdykoli do konce platnosti SIM (a dá se stále sehnat)
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod josifek78 21. 1. 2021 22:11

Myslíte,že by šel balíček aktitovat i bez té sms? v podmínkách je totiž
Kód: Vybrat vše
12.V případě,  že  Účastník  splnil  všechny  výše  uvedené  podmínky  a  nebyl informován omožnosti získání Nabídky, má tento Účastník možnost zavolat zákaznické centrum Operátora 4603, kde mu Operátor Balíček aktivuje, příp. bude Účastník kompenzován jiným zvýhodněním.

lordKSC: to netuším :-| Důležitá otázka: je teď aktivní nějaký balíček s internetem ? Kamarád měl tuším nějaký balíček a po spotřebování dat mu přišla ta SMS (můžu pozjištovat přesněji).
josifek78
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka