Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod evelista 23. 2. 2021 23:15

Jedno zda by to byl vdf nebo t, mam strach ze tecko nic nenabidne, ani nic necekam a rovnou to prohedu pres oku na virtuala a pak zpet k T, te nabidce ci jsem psal. To vite pomaham jednim lidem a sleduju ci zarid, sit mi je jedno.
evelista
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tramin 25. 2. 2021 11:40



No a jak se k tomu dostanu?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Velanor 25. 2. 2021 12:02

Je to tam detailně popsané včetně kontaktu... :) ;-)
Velanor
Junior

Odeslat příspěvekod Lancheez 25. 2. 2021 14:51

Po 2 letech mi končila smlouva u Tmobile tarif S neomezene volání +100sms+4.5gb za 350kč
Chtel jsem neco lepsiho tak nabidli neomezene volani+sms+4gb za 405kč.
Snazil jsem se dohodnout ze by jsem chtel lepsi podminky mam u nich smlouvu 15 let ale pani z retenčního ze nic lepšího neda ze nema moznost a ze to co nabizi je super :shock:
Tak jsem ji poslal k šípku a zahajil prenos k vodafonu.
Posledni den kdy byla moznost stopnout prenos cisla opet telefon z tmobilu ze teda mohou nabidnout Tarif M +12gb dat+3gb vyzvednuti v aplikaci za 375kč.
Tudíš jsme se na tehlech podminkach domluvily.
Nicmene cim jsem starsi tak me vic a vic štve ze se clovek musi doslova knejakemu kloudnemu tarifu porad doprošovat.
Lancheez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 2. 2021 16:17

Doprošovat se nemusíš stačí zahájit přenos čísla. Ani člověk nemusí čekat na konec smlouvy od 1.4. jsou úvazky zrušeny (Teda pokud není sleva na HW ta by se musela doplatit). Jinak 60% slevu mám a díky +3GB z apky je to flat+15GB za 330 což je slušné.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lancheez 25. 2. 2021 19:27

Jasně ale proč rovnou nenabidnou nejakou vyhodu sami od sebe po tech letech.
Človek musi zahajit prenos cisla aby se zacalo neco dit.
Lancheez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 2. 2021 20:24

Od toho jsou to "retenční" tj udržovací nabídky. Většinou zásadně lepší než akviziční (i když mě byla nabídnuta retenční nabídka pro akvizici 4 čísel - 1 jsem portoval kvůli zrušení). Jinak souhlas ale kdyby tys měl telco firmu a choval se jak podnikatel tak by sis sám dobrovolně snižoval zisk? Asi ne.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JayDeeSq 26. 2. 2021 10:40

ano to jaksi někteří nedokáží pochopit, že operátoři to provozují pro maximální zisk, nikoliv jako charitu, aby franta měl neomezený data za stovku.. proto jsou ceníky, proto jsou akční nabídky, proto jsou retence..a rozhodně není v zájmu operátora to dát všem za retenční ceny..v podstatě, když se to takto vezme, tak lidi co mají retence parazitují na ovečkách co to neřeší a jedou za ceníkové ceny, což je valná většina
JayDeeSq
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 0055 26. 2. 2021 13:20

No, to teda ani omylem... Tady neni trzni prostredi ale oligopol. Napsat ze ti co maji retenci parazituji na ostatnich je na poradny flakanec. Neparazituji, i tak je to pro operatory ziskove. jen ne tolik. Co potom ty tarify pro velke firmy, ministerstva... Ze by to nasi chudi operatori dotovali? No, to urcite...

Trzni prostredi je videt v polsku. A i za takove to ceny se jim to vyplati provozovat.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 2. 2021 16:13

Ale zase díky našim předraženým opigopolním tarifům pro ochotně platící ovečky na rozdíl od toho Polska nemáme tak přetížené sítě. Tam je sice datová neomezenka za kilo ale ty rychlosti... To by si zdejší diskutující nemohli stěžovat na "přiškrcenou" rychlost Kaktusu 20Mbit...
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lancheez 26. 2. 2021 16:52

Tak naposledy jsem platil tarif v plny palbe to uz je let myslim ze se jmenoval 200hit-200 volnejch minut myslim ze tam tehdy nebyli ani data a stal kolem 700kč.
A od ty doby jsem si vzdy vyridil lepsi tarif nez je cenikova cena a urcite nejsem nejakej parazit.
Zrovna nasi operatori jsou jak to rict pekny kurwy:)
Lancheez
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2021 19:10

0055 píše: Co potom ty tarify pro velke firmy, ministerstva... Ze by to nasi chudi operatori dotovali? No, to urcite


To prave dotuji ti, co plati plnou palbu,presne tak
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 26. 2. 2021 19:21

Ja bych nerekl, ze dotuji - dotace = nekoho podporovat - myslim, ze i na retencnich cenach operatori slusne vydelavaji.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 26. 2. 2021 19:54

Tak to uz je slovickareni. My jsme mysleli jako ze to pokryjou. No tak maji i tak, to je logicke.
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 26. 2. 2021 21:32

Kdyby jenom IČ smlouvy za plnou cenu "dorovnávali" "ztráty" z firemních tarifů tak by T-Mobile nehlásil už tolik let odliv zisku z ČR do zahraniční matky =rekordní dividendy že skupiny že ;-) Tak tupý tdady snad nikdo není.
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků