Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tatar77 7. 12. 2022 11:35

Mam za to, ze do Magenty 1 jde pouze u sluzby min. 399 Kc/mes
airalo.com - appka na eSIMky po celým světě (data) - zaregistruj se a získáš 3$. Promo kód je JAKUB1888
Tatar77
Junior

Odeslat příspěvekod dockalacek 7. 12. 2022 11:58

Elnc píše:Někoho prostě nebaví se tentovat s marginálními částkami v řádu desetikorun. A navíc hodně lidí už má zkušenost s tím, že sice někde dostali něco výhodnějšího, ale po čase došlo k navyšování a nakonec platí stejně nebo dokonce víc. To je případ hlavně křiváků z O2, kde se při uzavření smlouvy slibují hory-doly a pak už člověk jenom zírá, jak částky ve vyúčtování každoročně stoupají vzhůru.


Já myslím, že máš pravdu jak ty, tak oldchooltrancer. Naši jsou v podstatě od počátku jeho existence u Blesku. Převedl jsem je tam, když máma byla pod O2 na kreditu, a aby mohla volat za 3,50, musela dobíjet 300 měsíčně. Táta volal za 6,50. Oba pod Bleskem, volání za 2,50 bez podmínek a mezi sebou si volají za kačku. 200korun kreditu jim vydrží 1,5 až 2 měsíce.

Několikrát jsem jim nabízel paušál O2 Family za 109, kdy mezi sebou by volali zadarmo, jinam za 1,50 a ještě tam je 30 minut do ostatních sítí. Ne, nechtějí. Na kreditu se jim líbí svoboda, paušál vázanost. Já to respektuji a netlačím.

Ono spousta lidí 60+ nechce řešit tyhle věci, přitom bych to řešil já. Stejně tak spousta lidí nechce přejít na bezpoplatkovou banku, protože lítání a zařizování, takže chápu oba pohledy, každý máte díl pravdy. A velký.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 7. 12. 2022 12:13

Záleží jestli je to Magenta 1 nebo Magenta 1 business, zahrnout to lze ale výhody plynou až od útraty tuším 599 bez DPH za celou fakturační skupinu
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 7. 12. 2022 12:23

Do Magenty 1 ano ale ne slevy jen data na rozdělení.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elnc 7. 12. 2022 12:38

dockalacek píše:Několikrát jsem jim nabízel paušál O2 Family za 109, kdy mezi sebou by volali zadarmo, jinam za 1,50 a ještě tam je 30 minut do ostatních sítí.

Nebo Emtéčko s paušálem 79 Kč, kde je volání a SMS v síti gratis plus 70 volných minut a 30 volných SMS kamkoliv.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 7. 12. 2022 17:14

Dockalacek: já svou pomoc nabíd, oni nechtěli. Smutný je, že se netopí v penězích a snaží se šetřit. I kdyby to měli na zlatým podnose, našli by si důvod, proč to nejde…. �
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IvanT 7. 12. 2022 20:36

Zdravím, zavolal jsem na infolinku T-Mobile, že chci přenést číslo od konkurence k nim s 50% slevou na 3 měsíce. Nebyl to žádný problém, vybral jsem tarif Neomezeně XL. Za jak dlouho doporučujete zadat OKU k jinému operátoru, aby mi zavolali a nechali slevu 50% trvale? Je třeba čekat 3 měsíce, nebo to můžu zkusit už v lednu? Díky
IvanT
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 7. 12. 2022 20:39

Ja to zkusil za 2 mesice a napoprve to vyslo....
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod retron 7. 12. 2022 20:42

Po 6ti týdnech zobrazit OKU
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 7. 12. 2022 20:51

IvanT píše:Zdravím, zavolal jsem na infolinku T-Mobile, že chci přenést číslo od konkurence k nim s 50% slevou na 3 měsíce. Nebyl to žádný problém, vybral jsem tarif Neomezeně XL. Za jak dlouho doporučujete zadat OKU k jinému operátoru, aby mi zavolali a nechali slevu 50% trvale? Je třeba čekat 3 měsíce, nebo to můžu zkusit už v lednu? Díky

Když zadáš OKU u jiného operátora, tak se zahájí přenos a vymalováno.

A jinak samotné zobrazení OKU je bezpředmětná věc, protože OKU už dnes operátoři běžně sdělují hned po aktivaci SIM přes SMS a tudíž není potřeba někde něco zobrazovat extra, každý user má OKU ihned k dispozici.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod retron 7. 12. 2022 20:58

tak to si dost mimo, po zobrazeni OKU do 24 hod. obvykle volá retenční
retron
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IvanT 7. 12. 2022 20:59

Zdravím, i po zadání OKU může operátor přenos zastavit, pokud se dohodnete na podmínkách. Zadal jsem kdysi přenos od O2 Family k Vodafone, pak volala paní a nabídla podpultový tarif. Měl jsem zájem o ten tarif a ona přenos zastavila... Bohužel ta nabídka od T-Mobile Neomezeně XL za polovinu je tak dobrá, že O2 Family nemá ani pod pultem nic lepšího... Samozřejmě mám riziko, že mi tu slevu neprodlouží. V lednu to zkusím a mám i další čísla z rodiny, která bych takto rád zaparkoval.
IvanT
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 7. 12. 2022 21:02

retron píše:tak to si dost mimo, po zobrazeni OKU do 24 hod. obvykle volá retenční


Přesně jste to napsal. "Obvykle" není ale vždy, mám svou vlastní zkušenost že nevolají.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod oldschooltrancer- 7. 12. 2022 21:09

IvanT píše:Zdravím, zavolal jsem na infolinku T-Mobile, že chci přenést číslo od konkurence k nim s 50% slevou na 3 měsíce. Nebyl to žádný problém, vybral jsem tarif Neomezeně XL. Za jak dlouho doporučujete zadat OKU k jinému operátoru, aby mi zavolali a nechali slevu 50% trvale? Je třeba čekat 3 měsíce, nebo to můžu zkusit už v lednu? Díky


Mně to vyšlo už po měsíci.. Zkuste argumentovat nabídkou zaměstnavatele atd.
oldschooltrancer-
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Elnc 8. 12. 2022 09:19

retron píše:tak to si dost mimo, po zobrazeni OKU do 24 hod. obvykle volá retenční

Tak to by pak volali hned po aktivaci karty, když OKU automaticky obdržím v SMS, kterou od operátora dostanu :D Aspoň tedy v případě TM ano, protože jsem pár karet za poslední měsíc aktivoval a vždy došla SMS s OKU.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků