Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod R.a.l.f 13. 9. 2012 10:08

2 malda : a mel si uz PAC? Ja totiz PAC pro bratra mel, a jejich prvni nabidku sem odmitl - volala pak po domluve jeste jednou a dojednal jsem prave to co jsem psal v predchozim prispevku...
R.a.l.f
Junior

Odeslat příspěvekod malda 13. 9. 2012 12:21

R.a.l.f: teď budu za hlupáka, ale co je PAC?

EDIT: jo, ještě nemám.. Zítra mají volat, má cenu zažádat o přenos ještě teď?
malda
Junior

Odeslat příspěvekod malda 14. 9. 2012 14:17

Už nejde editovat, tak případně prosím o sloučení.
Dnes proběhlo druhé kolo vyjednávání, dosaženo cíle: jakýkoliv tarif Přátelé s 50% slevou + internet v mobilu Klasik se 100% slevou, prodlouženo na 2 roky.
malda
Junior

Odeslat příspěvekod pisek3 18. 9. 2012 12:29

Zdravím, včera jsem odeslal na t-mobile email s vypovědí smlouvy , dnes mi přišlo potvrzení, že žádost přijali a předali na příslušné oddělení k dořešení, takže předpokládám, že se mi do pár dní ozve někdo z retencí... chci se zeptat jak hodně na ně můžu přitlačit se slevou ? Představoval bych si tarif S námi 990 Hit s 50% slevou , myslíte že toho lze docílit ?
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod steweirving 18. 9. 2012 12:50

pisek3: 50% slevu na tarif na celý dva roky jsem dostal i na prdejně, mojí kámošce to taky nabídli..myslím, že retence ti můžou nabídnout ještě lepší nabídku.. :hm
we live in the era of smartphones and stupid people
steweirving
Junior

Odeslat příspěvekod Komi.xxx 21. 9. 2012 11:18

Tak bych taky rád přispěl...
Měl jsem pouze roční smlouvu (BAV SE (234 Kč) + Internet Standard (v nějaké akci s 200 MB) s 50% slevou (62 Kč)). Chtěl jsem i nadále platit kolem těch 300 Kč (a představoval bych si tak cca 100 minut, 50-100 sms a alespoň 200 MB FUP). Vím, že po roce mi nenabídnou žádný zázrak, ale nabídky zní takto:

- BAV SE + 50 minut + 50% sleva na jakýkoli Internet do mobilu (pro mě asi Klasik, 100 MB ve Standardu by mi nestačilo)
- nějaký tarif S námi (o nich moc nevím, tak jsem neměl přehled, o kterým paní mluvila) - paní povídala něco o 46 minutách v základu + 50 by mi přidala - to netuším, kde vzala, když teď koukám na net, žádných 46 minut tam nemají. Říkala, že jako studentovi mi můžou nabídnout na ten tarif 40% slevu.

Po víkendu se paní ozve znovu, tak uvidím, co vše mi k tomu S námi poví, jestli bude nějaký prostor pro snížení ceny, apod. Myslíte, že by se dalo domluvit na 50% slevě na tarif S námi 590?
Komi.xxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod asterix.cz 21. 9. 2012 12:51

Já jsem teď podepsal S námi 590 s 30% slevou + 100 min do všech sítí a Sony xperia Tipo za 699,-kč jinak 413,- Kč měsíčně
Intel Core 2 Duo E7400,P5QLPro, 4Gb ram , geforce EN 9500 Magic, dvd-rw samsung ,Win 7
ASUS A6rp 1536 ram,80Gb, win 7 ultimate
HD2 + Kingstone 8Gb memory
asterix.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pisek3 21. 9. 2012 13:24

Tak dnes se mi ozval pan z retencniho oddeleni, zeptal se me proc chci smlouvu ukoncit, po 10 minutach vyjednavani jsem dostal tarif S námi 990 Hit - volani do T-mobile zdarma s 600Mb internetem a k tomu 80 volných minut do ostatnich siti - to vse za 495,-Kč.

Akorat je skoda ze 50% slevu vypocitaval ze zakladni ceny balicku 990 Kč...ale nakonec jsem dosahl toho co jsem chtel, akorat jsem doufal ze by mohla ta sleva byt vyraznejsi...
pisek3
Junior

Odeslat příspěvekod chodec80 21. 9. 2012 14:54

gratulace těm co se to povedlo. Manželka platila 6 let cca 250Kč měsíčně (BavSe) a při převodu k Vodafonu se z TM nikdo ani nesnažil zavolat. Já budu požadovat převod na konci měsíce (průměrná faktura 700Kč cirka 12 let), tak jsem zvědavý, jestli se na mě taky vykašlou a nebo se budou o něco snažit.
chodec80
Junior

Odeslat příspěvekod xxApophisxx 21. 9. 2012 20:25

Také se podělím o svou zkušenost.Jsem u T-Mobilu cca 5 let s průměrnou útratou 500 měsíčně.Byl jsem zažádat v prodejně o zrušení automatického prodloužení smlouvy.Ptali se mě z jakého důvodu,řekl jsem že mi žádný z nabízených tarifů nevyhovuje a nejspíše přejdu ke konkurenci.Byla mi nabídnuta sleva 50% na tarif S Námi 1490 + nějaká sleva na telefon.Je to sice zajímavá nabídka,ale pro mě zbytečně drahá a ty minuty bych ani nevyužil.Řekl jsem že si to nechám projít hlavou,tak uvidím jestli nepřijdou ještě s něčím zajímavějším :-)
xxApophisxx
Junior

Odeslat příspěvekod Komi.xxx 24. 9. 2012 13:10

Chtěl jsem se zeptat, jak to je TM, pokud s nimi planuju podepsat smlouvu na 2 roky (bav se + internet v mobilu) a vzít si k tomu telefon za 1 Kč, jestli to, ze si člověk vezme telefon ke smlouve, skrývá nějaké uskali? Paní na retencnim me ubezpecovala, ze ne, ale člověk si to radši prověří i jinde :)
Komi.xxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .357 24. 9. 2012 13:25

Co třeba MMP.
.357
Junior

Odeslat příspěvekod goz4xl 26. 9. 2012 21:48

Zdravím, chci se zeptat, jestli je možné získat nějakou zajímavou nabídku u T-mobile, pokud jsem momentálně u O2 a chtěl bych k nim přejít. Mám poukaz na slevu 50% na tarif, ale rád bych ještě nějakou výraznější slevu na nový telefon. Tarif plánuji S námi 1490.
Díky
Bosch COM 607, Panasonic GD35, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P990i, iPhone 3G, ZTE Blade, iPhone 5 32GB, LG G4, iPhone X 256GB
goz4xl
Junior

Odeslat příspěvekod iguka 27. 9. 2012 20:43

Mám dotaz, lze u T-Mobile přejít z jedné rámcové smlouvy do druhé, jen tak převodem mezi dvěma firmami. Nezkoušel někdo?
iguka
Junior

Odeslat příspěvekod yajda 10. 10. 2012 21:28

Nyní mi končí retenční nabídka Bav se (celkem mám 150 minut, 100 sms a 300 MB internet) za 347 vc DPH.

Nove mi T-mobile nabizi 220 minut, 100 SMS a 300 MB internet + volani na T-mobile vecer zdarma za 413 vc. DPH.

Bohuzel chci vice internetu (alespon 600 MB) a klidne o hodne mene minut, ale to mi slecna na infolince pri prvnim hovoru odmita nabidnout, pry vice internetu nejde.

Je tu nekdo, komu vice MB pro internet v ramci retencni nabidky na 2 roky dali?

Diky za info a hodne stesti pri vyjednavani :-)
yajda
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka