Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod T.E.CH 13. 8. 2010 17:07

Vím, že zde komplexní téma již existuje, ale díky pospolitosti je to takové nepřehledné.Takže si myslím, že je potřeba řešit retenci, či speciální nabídky, zkušenosti, nápady...atd po jednotlivých operátorech.V současném trejdu je kapku guláš.Takže zde prosím pouze dle nadpisu operátora.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod T.E.CH 17. 8. 2010 19:03

Tak se mi blíží možnost v září zase začít řešit retenci.Mám tarif "vše za polovinu" t.j ať si aktivuji jaký-koli tarif, tak platím jen půlku paušálu, ale počíta se mi do plnění původní částka.Pokud má někdo něco podobného z minulosti a už to řešil, prosím o info zda to jsou ochotni to nechat, či nabízejí něco jiného.Mám totiž pocit, že když to nechám na vánoce, tak zase nic zásadního nebude.Zřejmně končí nejvíce smluv(všem třem), tak proč to přehánět a prodělávat, nabídnou zas "kulové".Takže raději to vyřeším co nejdříve.Loňská zkušenost je varující.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod Frantisek Koudelka 19. 8. 2010 08:16

Zdravím,
po X letech mi končí tarif Bav se, který mi vyhovoval - se svojí potřebou jsem se do paušálu většinou vlezl, platební morálka asi nejlepší ze všech zákazníků :-) Srovnatelnou nabídku jsem na trhu nenašel (možná špatně hledám?) a platit víc peněz za méně muziky se mi pochopitelně nechce. Asi před dvěma dny mi volali z 603604605, ale bohužel jsem to nemohl zvednout. Nějaká rada? Myslíte, že má cenu na ně něco zkoušet? Díky
Frantisek Koudelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 19. 8. 2010 08:19

Bav se ti končí z důvodů překročení věkové hranice 26let?
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod T.E.CH 19. 8. 2010 09:09

Tak jsem zatím sondoval, a vypadá to, že mi to za tu půlku zase dají.Takže zřejmě bude spokojenost.Přemyšlím jestli ještě nepůjdu do Internetu na cesty.2 Giga za 249 kč (tohle mi říkal borec na infolajně, nekomtroloval jsem), za podpis na dva roky, vypadá zajimavě.Jedinej problém je, že 3G TMO v PCE je hodně děravé.
T.E.CH
Junior

Odeslat příspěvekod fedorock 19. 8. 2010 10:18

Zdravim ;-) V prosinci me konci smlouva tarifu Bav se. Jsem zakaznikem t-mobile pres 8 let-ucty prumerne kolem 800, platebni solvence velmi dobra, proste bezproblemovy zakaznik. Nemam zajem prejit ani nekam jinam, ale chci ziskat co nejlepsi retenci. Jakou nejlepsi by mi mohli nabidnout, co myslite? Abych vedel co odmitnat a kde uz zbystrit usi. Dnes jsem zkusebne volal na operatora, ze mne konci smlouva a ze mne kamarad z O2 udelal vybornou nabidku a co mne t-mobile nabidne aby me udrzel. Na ferovku jsem rekl, ze o retencich vim. Hned po mne chteli vedet jakou mne 02 udelal nabidku, ale jelikoz jsem si vse vymyslel, tak jsem jen rekl, ze by to melo byt 50% z ceny tarifu + nejake volne minuty. Rekla, ze me cislo preda na retencni oddeleni a mam cekat telefonat. Dekuju za rady ;-)
fedorock
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frantisek Koudelka 19. 8. 2010 11:38

myšpulín píše:Bav se ti končí z důvodů překročení věkové hranice 26let?

Ano, z důvodu věku. Holt už jsem starej, no
Frantisek Koudelka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod carlooser 27. 8. 2010 17:27

Zdar, končí mi 2 letá smlouva u T-Mobile o víkendu. Slevy na volání/data nechci. Ale chci se zeptat, zda se dá s T-Mobile dohodnout sleva na dotovaný telefon (např.iPhone4 - 9999,- při mé současné útratě). Nějaká zkušenost? Myslíte, že se nechají srazit třeba na cenu 3-5tis? Útrata je cca 1200,- / měsíc. Ale to mě nepálí proplácí mi to firma.
carlooser
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod audis 27. 8. 2010 18:19

kdybych já před lety SÁM bavse nezrušil, pokračovalo by to dál a věk vubec nikdo neřešil. a to i proto, protože se smlouva samočinně prolonguje na další rok. jestli ti vyhovuje, měj ho dál.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 27. 8. 2010 20:25

audis: určitě ne, po uplynutí smlouvy po dovršení 27 let už nelze prolongovat s tarifem BAV SE, vždy už s jiným aktuálně nabízeným (v současné době Krditním nebo Přátelským tarifem)...!
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod samsanek 27. 8. 2010 21:37

Zdravím,
prosím o rady ohledně retence. Mamce bude končit 2 letý úvazek T30 HIT, platební morálka vynikající již 5 let, útraty 350 až 400 Kč měsíčně. Myslíte, že je možné z nich něco rozumného vydolovat? Například více minut?
Moc díky.
Samsung Galaxy S II
Nokia N86 8MP - rád fotím
Nokia E52 - pracantka
Nokia N73 - fotomobildůchodkyně
samsanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wom1 28. 8. 2010 23:05

já myslim že určitě, t-mobile si hned tak někoho utýct nenechá. Mně, když jsem jim řekla, že odcházím ke konkurenci, nabídli velice výhodné služby (jak to najednou jde), ale přesto jsem nakonec odešla.
wom1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buraccio 2. 9. 2010 09:26

samsanek píše:Zdravím,
prosím o rady ohledně retence. Mamce bude končit 2 letý úvazek T30 HIT, platební morálka vynikající již 5 let, útraty 350 až 400 Kč měsíčně. Myslíte, že je možné z nich něco rozumného vydolovat? Například více minut?
Moc díky.


. . . byl jsem v této situaci také (stejný tarif i útraty) . . . teď mám od t-mobile kredit 750 za polovic a k tomu telefon za lepčí cenu na dva roky ;-) . . takže to jde...

edit: . . a útrata je pořád stejná jako předtím . .
Big City Life!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod Black Sabbath 2. 9. 2010 11:20

Zdravím, prosil bych radu od zkušenějších, kteří se orientují v nabídkách různých retencí. Moje známá používá tarif 250HIT a teď v září jí končí dva roky. Co by jste mi doporučili nejvýhodnějšího v podobné cenové hladině (kolem 300Kč měsíčně). Může to být klidně u jiného operátora. Nebo případně na jaké číslo volat retenční u T-Mob. a co mohu zhruba dostat za nabídku. Dík moc.
Black Sabbath
Junior

Odeslat příspěvekod wendy 2. 9. 2010 19:39

Zdravím, požádal jsem na infolince T-Mobile o informace k ukončení smlouvy a přenesení čísla jinam. Samozřejmě nabídli, že se mi ozvou se zajímavou nabídkou. Za jak dlouho zavolají? Už čekám den a půl...
Hyundai i30cw Comfort 1.6 CVVT z Ulsanu od 13.3.2010

Check my www:-)
wendy
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků