Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod esquire 13. 8. 2020 18:07

Docela obdivuji sebevedomi T-Mobilu. Nechapu, na co si hrajou. Tak porad lepsi mit zakaznika s nizsim vynosem, nez zadneho. Nebo ne?
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod masit 13. 8. 2020 18:35

jezevcik8475 píše:Ano, pokud si nevyjednáte jinou cenu, tak budete mít plnou cenu za tarif, u kterého máte nyní slevu 50%. Již nyní můžete začít vyjednávat s T-M .

Vyjednávat jsem začal, ale s tím, že retence je aplikace Můj T-Mobile :roll:
masit
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0055 13. 8. 2020 18:59

esquire píše:Docela obdivuji sebevedomi T-Mobilu. Nechapu, na co si hrajou. Tak porad lepsi mit zakaznika s nizsim vynosem, nez zadneho. Nebo ne?


To je naprosto jednoduche... Tim ze u nas neexistuje u operatoru klasicke trzni chovani a panuje zde vesele OLIGOPOL a KAR-TEL, tak je lepsi zakaznika pustit a nic mu nedat. On sice mozna nasjane zdrhne ke konkurenci, jenze ta ma podobne vysoke ceny. Tim ze nemaji sanci nikde utect, maji trh dokonale rozdeleny a udrzuji ty vysoke specificke ceny, vydelavaji na rezidentnich zakaznicich aby firmam a urednickemu sektoru nadelili takove ceny o jakych se rezidentum ani nezda. A jelikoz CTU je necinny a nijak nekonna, je to tady takove nevesele. Proc nekonna to je taky otazka. Kousek vedle maji na predplacence flat + 30GB neomezenou rychlosti + hovory do EU neomezene za kulervoucich cca 180kc po prepoctu. Bez kecu, bez zebrani na retencich, komukoliv kdo prijde z ulice. Toto uz je pro dobijeni, pro prvotni ochutnani to je za 120kc... Srovnejte schvalne s TWISTem -)
0055
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 14. 8. 2020 04:53

Je to přesně jak píšeš, naprosto arogantní jednání, když tam člověk zavolá a zkouší žebrat, tak stejně jen přečtou nabídku, co mám v aplikaci Můj T-Mobile, takže nic nového. No a o nějakém vyjednávání si můžete nechat jen zdát, rovnou pošlou OKU a je vyjednáno. A jak už zmínil kolega, moc ne výběr není, kam jít jinam. Naštěstí že n prázdniny přišel Blesk mobil s nabídkou Ultra internet - 15GB za 249,- + 50% navíc při dobití 300,-, no a teď jsem si na net pořídil kartu 100GB dat z 300,-, což jsem získal i bez ponižujícího žebrání. Takže data mám pořešená u O2 no a skončí smlouva, tak T-mobile pápá, na občasné volání si pořídím třeba Sazka mobil apod a je. Jako ty jejich předražené tarify fakt nehodlám platit. Naštěstí se dá občas natrefit na nějaké akční nabídky a získat tak výhodnější služby i bez žebrání :-)
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 14. 8. 2020 08:35

Tento týden jsem přenášel číslo od T-mobilu k Mtéčku. Číslo mám 23 let, ještě od času Paegasu, na své Rč ještě další dva paušály ve stejné fakturační skupině, měsíční útrata lehce přes 1600. Retenční se ani neozvalo, jen poslali SMS, že zaregistrovali přenos a pokud je to chyba, že mám zavolat.
Takže asi tak s retencemi.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 14. 8. 2020 08:53

No jak říkám, v podstatě mají zákazníky na háku.
Ještě se zeptám, když mi bude ted končit smlouva, co jsem měl na 2 roky, pokud se také nedohodnu na něčem rozumném, budu převádět číslo jinam, jak to je se smlouvou, ta skončí sama o sobě přenosem čísla a k tomu datu proběhne poslední vyúčtování nebo smlouva je aktivní i po přenosu čísla a je potřeba dávat písemnou výpověď?
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod imaster 14. 8. 2020 09:08

Já už měl smlouvu na dobu neurčitou, ta skončila dnem přenosu a bude vystavena faktura na poměrnou část. U mě to je přesně 6 dní.
imaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 0055 14. 8. 2020 09:14

Zadna smlouva uz neni na telekomunikacni sluzby, i ta co mate je uz v podstate neplatna, odejit muzete ihned. Zadna vypoved neni potreba, staci nahlasit OKU kod novemu operatorovi a ten zajisti prenos.

My nejmensi nic nezmuzem, ale divim se treba sedivkam ktere maji taky dost spatne podminky ze nepodaji nejaky podnet na setreni toho OLIGOPOLU a KARTELovych dohod. Je to roky do oci bijici a neni zadna sila ktera by s nema pohla.
0055
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 14. 8. 2020 09:27

Děkuji za info :-)
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 14. 8. 2020 15:09

Novela zrušila sankce za předčasné ukončení smlouvy na dobu určitou pokud uplynuly 3 měsíce od začátku smlouvy a pokud nemá dotované zařízení (různé dárky "za korunu" atp.) jinak pokud nedoběhne smlouva musí doplatit dotaci na hw. Platí pro RČ a podnikající fyzické osoby. Pak může přejít pomocí OKU prakticky ihned a stávající op naúčtuje poměrnou část paušálu.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brňák73 15. 8. 2020 08:44

Mam dotaz kdo vi, zda retencni odd pracuje i o vikendu, ci je lepsi zkusit vygenerovat cislo na prevod az v pracovnim tydnu kdy tam prepojuji hned? Nez pak cekat zda se nahodou po vikendu se nekdo ozve (kdyby retencni pres vikend nefungovalo). Dik
brňák73
Junior

Odeslat příspěvekod pcwifi 15. 8. 2020 09:04

o wejkendu maj volno... a v tydnu je to taky veci nahody, jestli tam vubec nekdo pracuje, podle toho jak leckoho s treba i 20 letym cislem pusti ke konkurenci bez znamky udrzet si jej.
Asus X550C, Intel i5-3337U 17W TPD ! 12GB RAM, Intel 250GB SSD, Intel HD, DVD-RW ,15,6" matny ,W10P, 500GB USB3,Samsung S21FE 5G 128GB + TM noFUP, Home VDSL Terminator 125/25M, Koss PortaPro, Asus 24" FullHD, MESH TPlink, MiBOXs + IPTV TM full.
pcwifi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod esquire 15. 8. 2020 09:22

Uz bych na to nespolehal. Pokud se vubec ozvou, tak nabidnou slevu nejvic 30%, a to jestli vubec. Dokonce ani na spusteny prenos cisla jinam se nikdo neozve. Proste nezajem!
esquire
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kori.cz 15. 8. 2020 10:23

esquire píše:Docela obdivuji sebevedomi T-Mobilu. Nechapu, na co si hrajou. Tak porad lepsi mit zakaznika s nizsim vynosem, nez zadneho. Nebo ne?

Nebyl jsi to náhodou ty,který volal do TMB a měl starost,že někdo sjedná levnější tarif a bere za to provizi ? A od té toby to stojí za h.
Kori.cz
Junior

Odeslat příspěvekod czmisak 15. 8. 2020 10:31

Taky jsem hodil okem na OKU a během hodiny telefon, zda jsem spokojený... bla, bla, bla.
Po chvílí mi slečna sdělila, že všechny retenční nabídky najdu v muj t-mobile... tak jsem se podíval a opravdu retence tam byla :-) Až jsem malém omdlel, takovou akci si nezasloužím..
viz. odkaz nelze vložit přílohu.

https://ctrlv.cz/QgYj
czmisak
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků