Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod guiz 23. 9. 2020 16:16

Tak veškeré smlouvy skončily v dubnu, takže jste mohl podat výpověď už dávno. Já měl na třech číslech smlouvu až teď do listopadu a někdy na jaře jsem to zkusil že chci odejít a bylo mi nabídnuto na všechny tři sim Flat a neomezená data SD za 430kč.
Ono je celkem nezajímá jak je člověk u nich dlouho, ale je to spíš o tom na koho na tom retenčním člověk padne. :-D
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 23. 9. 2020 19:10

Bohužel, je to tak. Mimo to, podobné pohádky je stejně nezajímají, prostě nemají žádnou váhu.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 23. 9. 2020 22:58

K těm nabídkám na 60% slevu se člověk dostal někdy od dubna-května jen po zobrazení OKU v samoobsluze. Teď už jen po zadání OKU pro přenos ke konkurenci (na obě sim dorazí potvrzení přenosu čísla) to zjistí že jen nevyhrožujete odchodem pak spíš má člověk šanci něco dohodnout.
Fakt je nezajímají vaše důvody ani to že jim člověk každý měsíc narval tisíce za ceníkové ceny třeba 20 let. Jedná se o RETENČNÍ rozuměj udržovací nabídky před zdrhnutím jinam. Proto přechod na Twist (a tipuji i třeba ke Kaktusu) nebudou mít žádný efekt pro získání lepší nabídky. Pokud k tomu ještě přihodíte pár čísel navrch jako bonus přenos od konkurence (každý má rodinu/blízkého) šance na 60% slevu se zvyšují.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod petr311 24. 9. 2020 04:19

Přesně tak, nějaké zobrazování OKU opravdu nemá žádný vliv, až fyzicky zahájený přenos čísla, pak se ozvou a v té chvíli se obrací role, máte navrch vy, oni sami se nabízejí, není vůbec potřeba vykládat žádné pohádky o tom, co jakože vám nabízejí jinde, prostě stačí trvat na svém, že jejich nabídka je pro vás nezajímavá a odcházíte jinam, přičemž je naprosto lhostejné, co mi kde nabízejí. A samozřejmě je potřeba počítat s tím, že opravdu budete to muset dotáhnout do konce, pokud vám nenabídnou to co si představujete a prostě budete muset odejít. Ale myslím, že alespoň zatím to funguje tak, že nakonec nabídnou to, co si představujete a jsou spokojené obě strany :-)
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod suram 24. 9. 2020 06:15

No mně se z retenčního T-M ozvali druhý den po zabrazení OKU. Přenos zahájen nebyl.
suram
Junior

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 24. 9. 2020 06:17

Me to vydlo, ikdyz jsem chtel preji ke Kaktusu. Ale rikal jsem Kaktus + o2 Datamanie.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod hauzz 24. 9. 2020 06:18

A pokud narazíte na někoho kdo nedá alespoň 50% tak po přenosu jinam zase zpátky za půlku na 3 měsíce. Je to rozhodně lepší než platit plnou palbu z ceníku.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kasinator 24. 9. 2020 06:49

Tak jsem tedy dnes zadal na Vaše rady zahájení přenosu čísla k Vodafone a jsem zvědavý, zda máte pravdu a ještě se někdo ozve.
kasinator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nereknujaksejmenuju 24. 9. 2020 10:57

Me by dali slevu 55%, viz muj prispevek 15.9. nekdy po 12 h. Ale jen na flat + sd za 484 ( z puvodniho samostatneho hd za 612,50). Nakonec jsem to neprijal a nechal cislo zaniknout prenosem na suplikovou desetikorunovou oskartu, ktera expiruje v rijnu. Bo flat nevyuziju a na data mam datamanii. I ja argumentoval datamanii, sice svlecna rikala nojo, ale ta se uz prece neprodava, ale ja na to, ze ji mam v supliku, tak pak prisla stim flatem s sd za 484. Takze neco blizkeho 60% dojednat slo ( po zahajeni prenosu pres oku)
nereknujaksejmenuju
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 24. 9. 2020 15:16

Mě dnes nabídli Flat + SD za 645 Kč.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezevcik8475 24. 9. 2020 15:26

Dobrý den, to nabídli při již zahájeném přenosu tu 40% slevu?
jezevcik8475
Junior

Odeslat příspěvekod Adragan 24. 9. 2020 15:55

Loader píše:Mě dnes nabídli Flat + SD za 645 Kč.


Je to při vyžádání OKU, nebo jste už zadal přenost čásla a zavolal někdo od nich? A nabízela to podle hlasu mladá vcelku příjemně znějící žena?
Adragan
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skrblík89 24. 9. 2020 21:04

Po skončení tříměsíční 50% slevy jsem rovnou zadal odchod jinam. Po dvou dnech se mi ozvalo neexistující oddělení a klasická otázka, proč že to odcházím. Tak jsem slečně (mimochodem celou dobu byla milá a slušná) vysvětlil, že po novu u nich platím za 100+100+10GB 500Kč, coř je prostě moc. Že mám za 300 datamanii a že skoro nic neprovolám nenapíšu, což vidí i ve vyúčtování. Nabídla neomezenko + data SD za 484Kč. Slušně jsem poděkoval, ale nabídku odmítnul. 100GB v datamanii je pro mě neomezené, ale celé bez omezování rychlosti. A platit skoro dvě stovky, když měsičně provolám tak 10 minut a napíšu 20 sms... Pro někoho by to mohla být zajímavá cena, ale mě nabízeli služby, které nevyužiju a naopak ty co využiju mám jinde levněji v lepší kvalitě.
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod petr311 25. 9. 2020 06:45

Jo to je svatá pravda, ta nabídka od O2 - datamánie 100GB za 300 myslím hodně rozčeřila stojaté vody a kdo tu akci stihnul, tak je dneska vysmátý :-) holt u T-mobile nějak zaspali dobu.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod Vaso00 25. 9. 2020 07:12

Abych řekl pravdu, tak jsem očekával, že ta akce Datamánie to rozjede teda o něco více. Najednou se naši kartelisti neopičí a nechali to čistě na O2, navíc jsem nikde nezaznamenal, že by se nějak dramaticky vylepšila nabídka tarifů... A čtvrtý operátor v nedohlednu.
Vaso00
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků