Retenční nabídky T-Mobile

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod buraccio 7. 4. 2015 21:17

Mně ani žádný vyučtování papírově nechodí. Platbu mám přes inkaso. :-( . . . no nebudu to raději komentovat . . .
Big City Life!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod meldal 7. 4. 2015 21:32

Me taky ne, nasel jsem ho v pdf po prihlaseni na T strankach....jj, jednani neuveritelny...
Naposledy upravil Fíla dne 8. 4. 2015 00:45, celkově upraveno 1
Důvod: necituj předchozí příspěvek
meldal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod buraccio 7. 4. 2015 21:45

Ano teď jsem se na to díval ;-) . . normálně se na to nedívám, protože platím +- pořád stejně a mám nastavený inkaso.. Ano je to tam dole malým písmem, že to můžu do 6.4.2015 vypovědět tu smlouvu . . ale bohužel už je 7.4.2015! :-( . moje chyba, příště už se oje***t nenechám . . . naštěstí tam není nic o prodloužení smlouvy . . .jen o změně tarifu. Hned jak smlouva bude končit, tak odcházím! . . ještě rok to musím vydržet.
Big City Life!
buraccio
Junior

Odeslat příspěvekod ondrejlo 7. 4. 2015 22:12

Tak koukám, že už nás je víc, co je TM vydupal.
Já jsem v prosinci 2013 uzavřel smluvu na S námi 590 HIT s 50% slevou a k tomu 1.5 GB dat s 50% slevou. To je nějakých (590+395) / 2 ... Dneska mi operátorka sdělila, že mi přišla před dvěma měsíci SMS, tak jí říkám, že mi nic nepřišlo, tak pak mi řekla, že mi to přišlo poštou, tak jí říkám, že ne, že mi poštou nic nechodí několik let, tak prý to mám v Můj T-Mobile někde, tak se tam jdu podívat. Nicméně co mi vadí je, že já jsem měl na dva roky uzavřený jen ten tarif HIT, internet jsem měl na dobu neurčitou a mohl ho kdykoliv zrušit, takže jsem byl v podstatě vázáný na částku 295 Kč, teď mám tarif za 349 Kč, což rozhodně platit nebudu a teď hned jdu zrušit inkaso. Prý jediné řešení je, že mi zavolají z retenčního, ale budu muset prodloužit smlouvu. To jí radši zrušim, doplatím 25% a odejdu někam jinam, tohle TM přehnal.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Diavolo 8. 4. 2015 08:32

T-M uváděl, že to bude napsáno ve vyúčtování - v létě se to tu na MM dost dlouho rozebíralo, to jejich "zeštihlování" - já si od té doby kontroloval každý měsíc vyúčto, co mi chodí na email, abych věděl odkdy to bude platit pro mne..Kdo si to zapomněl hlídat a nestihl termín, tak má bohužel smůlu, ale informací o tom bylo opravdu dost..
Diavolo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radmik 8. 4. 2015 09:21

Tak já mám opačnou zkušenost. Mne naštěstí informovali víc než měsíc předem i smskou. Konkrétně 5.3.2015 napsali,že mi ruší tarif a ke 13.4 mi ho převedou na jiný(mimochodem pěkně oj.baný). Protože stejně jako vy elektronické vyúčtování v PDF nečtu,tak to byla klika. Díval jsem se pak na ta vyúčtování na stránkách T-mobilu a psali mi to jak v únorovém,tak březnovém ....Jen pro zajímavost,měl jsem S námi 590 hit s 50% slevou + navíc volání a sms,platil jsem 295kč,měl jsem 220 minut do všech sítí,850 sms,300 MB dat a volání a sms do T-mobilu od 19h-7h zdarma... a místo toho mi chtěli vecpat 100 minut do všech sítí,250 sms do všech sítí,bez dat za 338,90 kč. Takže týž den,co přišla smska jsem navštívil prodejnu,dal výpověď a pápá. Už mi přišla sms,že 12.4. bude ukončeno poskytování paušálních služeb.
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 4. 2015 10:11

Tak když to tady čtu, tak je to s retencemi čím dál horší. Ještě si vzpomínám, že u O2 běžně dali na víkendový NEON 50% slevu z 300 Kč na 150 Kč a ještě slevu 100 kč za internet. Tenkrát jsem platil za paušál bez volných minut, ale s neomezeným voláním o víkendu a svátcích jen 50 Kč měsíčně. ( s internetem 350 Kč)

Bohužel teď jsem nusem mít u T-Mobilu dobíjecí kartu a využívat zvýhodnění STO, které naštěstí pořád prodlužují a na jednoho člena rodiny a kamaráda tzv. sponzorství.
Připadají mi retence čím dál horší.

Jak to vidíte?
anonymni

Odeslat příspěvekod ondrejlo 8. 4. 2015 10:48

Diavolo píše:T-M uváděl, že to bude napsáno ve vyúčtování - v létě se to tu na MM dost dlouho rozebíralo, to jejich "zeštihlování" - já si od té doby kontroloval každý měsíc vyúčto, co mi chodí na email, abych věděl odkdy to bude platit pro mne..Kdo si to zapomněl hlídat a nestihl termín, tak má bohužel smůlu, ale informací o tom bylo opravdu dost..


Nevím, kde to T-Mobile uváděl, že to bude ve vyúčtování, píšou a volaj kvuli kdejaký blbosti a teď s tím maj najednou problémy. Navíc já tam shledávám dost nedostatků.
V PDF vyúčtování mi píší:
"Proto váš současný starší tarif automaticky
převedeme na tarif S námi v sítích, se kterým můžete volat v síti T-Mobile neomezeně, a přidáme vám k němu 100 minut volání do ostatních sítí.
Kromě toho máte v novém tarifu SMS do všech sítí v ČR zdarma a 50 MB dat na naší bleskové LTE síti – to vše jen za 499 Kč měsíčně (649 Kč
měsíčně, pokud máte smlouvu na dobu neurčitou). A když svých 100 volných minut vyčerpáte, voláte do ostatních sítí za 3,50 Kč za minutu.
Samozřejmě si ale můžete vybrat i jakýkoli jiný tarif S námi z naší aktuální nabídky.

Ten tarif, pokud správně hledám, má stat 349 Kč, Blesková útrata mi ukazuje, že nemám volné SMS do všech sítí, ale pouze do vlastní sítě. Blesková útrata mi říká, že mám utraceno 477 Kč bez DPH. Navíc nechápu, proč tahle informace nebyl třeba v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, kde je také vyúčtování k dispozici a nevim, kde je specifikované, že tato aplikace je nedostatečná pro tyto účely a že musím hlídat něco na netu a ne v aplikaci. Minimálně zkusím dotlačit TM k ukončení smlouvy bez sankce.
Navíc jsem měl od nich písemně garanci na 50% slevu na internet v mobilu, kterou mi zrušili, to je taky v pořádku podle nich. Firma u mě klesla na uplné dno a jak jsem ji doteď všude chválil, budu dělat opak.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod polda 8. 4. 2015 11:18

Me prislo neco jako 50 sit nesit s 30 min a 100 sms za 259,- vubec tomu nerozumim.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Diavolo 8. 4. 2015 11:22

2 Ondrejlo: https://www.t-mobile.cz/osobni/volani/p ... fy-nove-ii

2 Polda: Dají Vám tarif "50 síť nesíť" (ten není na webu, mají ho pouze v ceníku, je určený pro důchodce) v ceně 149,- Kč, doplní ho 30 min navíc a 100 sms (též navíc) a za tohle celé si řeknou o 259,- Kč vč. DPH měsíčně :-)
Naposledy upravil Diavolo dne 8. 4. 2015 11:26, celkově upraveno 1
Diavolo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radmik 8. 4. 2015 11:23

Ondrejlo:
Ano,hledáš sice dobře,ale v tom tebou uváděném tarifu za 349 kč nejsou volné minuty do ostatních sítí,platíš 3,50kč za minutu....takže těch sto minut,které ti milostivě přidávají,si nechají hezky zaplatit. Jinak pokud jsem četl správně,tak na předchozí stránce stejnou nabídku dostal Diavolo za 399kč.
Cituji:mne jako třetí nabídku dávali na výběr buď tarif S námi v sítích plus 100 minut do ostatních sítí za 399,-
radmik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 8. 4. 2015 11:45

No tak akorát mi volali z retenčního oddělení. Prý mám možnost odstoupit od smlouvy bez sankcí ještě dalších 30 dni po změně tarifu. Nabídla mi S námi v sítích + 1,5GB dat + volné minuty do ostatních sítích, kdy se 30 min je to 444 Kč, s 50 min je to 464 Kč a se 100 min 494 Kč. No to docela jde, akorát mi štve to prodloužení smlovy už teď. 100 minut do všech sítích zdarma mi tam zůstalo z minulé retence a to platí do 17.12.2015.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Diavolo 8. 4. 2015 12:05

2 Ondrejlo: na těch 30 dnů po změně tarifu bych raději nespoléhal - ze zákona je čas na odstup v případě rozmyšlení si prodloužení smlouvy pouze 14 dnů..
Diavolo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrejlo 8. 4. 2015 12:11

Diavolo: Tohle mi tvrdila, je to prý ochranná lhůta, nevím jestli platná všeobecně, nebo proto, že jsem řešil, že mi nepřišla SMS jako ostatním a tak jsme nebyl dostatečně informován.
ondrejlo
Junior

Odeslat příspěvekod Diavolo 8. 4. 2015 12:19

2 Ondrejlo: mně taky loni na podzim slečna na infu T-M tvrdila, že můžu vypovědět smlouvu bez sankcí ihned (když nesouhlasím s jednostrannou změnou paušálu), tak jsem ji vypověděl, a pak jsem úplnou náhodou pár dní před koncem výpovědní lhůty zjistil od jiné slečny z T-M, že to lze vypovědět až v momentě, kdy budu mít info o změně ve vyúčtování, jinak to bude klasická výpověď s doplatkem zbývajících paušálů do konce smlouvy - seřval jsem je na tři doby a od té doby chci v této problematice od nich všechno písemně, a ne "jedna paní povídala"..
Diavolo
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků