Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Spike26 28. 11. 2017 11:26

opasino píše:Jestli ti prodlouží, tak ber. Spíše podle toho, co nabízejí současně, ti to ani znovu nenabídnou.

Mne to nedavno nabidli k prodlouzeni okamzite.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jbeke 28. 11. 2017 14:38

Tak mi nabídli pouze prodloužení,že pry je to tak super nabídka že víc nemůžou.Samozrejme zase 2 roky úvazek.
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod wingsd 4. 12. 2017 14:32

jbeke píše:30.12. mi konci uvazek na tarif- za 298kc (neomezene volani + sms a 500mb dat)
otazka zni prodlouzit nebo uz retence nabizi lepsi varintu?
dekuji za reakce

Me skončilo to stejne dnes, resil jsem s vodafonem a nabidli mi
1. neomezene volani+ sms+1,5 gb dat za 449 kč
2. 250 min vsude+sms/nevim kolik/+300 mb dat za 329
oboje uvazek 2 roky
EDIT: mám to na s.r.o.čko

Moc vodvazanej z toho nejsme, nejradeji bych bral to puvodni prodlouzit ale cukala se cukala a ze uz mi to nedaji...ale ani minule to nebylo zadarmo, musle jsme několikrát volat a lhat, ze mi ten tarif nabidli, i dkyz nenabidli a mel jsme to tady z fora....

Moje otázka zni, je mozne z retnece u VF získat něco jako neomezene tel+sms, +něco malo dat za cca ty tri stovky jako puvodne?
JBKE a Spider 26 nademnou pisou ze to dostali okamzite, me se tak moc cukali ze bych jim to i veril, ze to fakt nejde...ale když ctu ze to jde, budu je furt prudit.
Naposledy upravil wingsd dne 4. 12. 2017 17:25, celkově upraveno 1
wingsd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 12. 2017 15:12

Stopro to jde, ale oni si urcite vyhodnoti konkretniho uzivatele, zda se jim to vyplati. Moja vola vse ve Vodafone a mimo jen par minut mesicne. To je stoji nula nic, tak mi to prodlouzeni nabidli opravdu skoro v prvni vete. Pochopous 2 lety ouvazek.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod wingsd 4. 12. 2017 17:26

Je pravda že hned operovala s tříměsíčním průměrem 250 minut a asi proto ta nižší nabídka....
wingsd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 4. 12. 2017 20:17

Presne to je ono. Moje manzelka provola ted tak 100-150 min, takze se ve Vodafonu vubec necukali a hned mi to priklepli.
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jbeke 5. 12. 2017 23:13

jsou to spiny,rekl jsem ze se teda predvedli ze po 2 letech nabizeji to samy...musi se jim lhat stejne jako lzou oni vam a argumentovat jinyma nabidkama a rict jim pri spatny nabidce na prudko ze to je k hovnu a ze mate lepsi nabidku..stale dokola argumentovat!ikdyz mi nabidli prodlouzeni stejne jsem rekl ze to je o nicem a ze si to rozmyslim.na to konto paní znejistela a snazila se premluvit ze by to radsi vyridila hned..to jsem odmitl tak mne ujistila ze nabidka bude stale platit.
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod Muwerang 8. 12. 2017 16:28

Teraz som dovolal s retenčným, pretože som potreboval náhradu Tarifu 26 (600 min do ČR/EÚ, 1,2GB dát za 494 Kč bez úväzku). Po chvíli debatenia som dostal ponuku na 200 min ČR + neomezené SMS, 1,25 GB dát a 300 min do EÚ za 471 Kč s úväzkom 2 roky. Nebyť toho úväzku tak nad tým asi ani nerozmýšľam, lebo je to (pre mňa) dostatočná náhrada za Tarif 26.
Muwerang
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xondrax 8. 12. 2017 17:53

@Muwerang :se mas,me nic takovyho nenabidli /minuty do zahranici/a tak uz jsem jinde...tarif26 byl presne ten tarif,jak by meli v dnesi dobe byt -volani vsude po sekundach,sms staci po CZ a snad jen tech dat mohlo byt o chlup vic...btw.minuty byly i do USA napr.a nejen v ramci EU.
xondrax
Junior

Odeslat příspěvekod Muwerang 9. 12. 2017 22:28

Mne to tiež najpv neponúkli, potom sa teta posnažila. Jo, za viac dát by som sa nehneval, ale po zvážení a skontrolovaní konkurencie do toho pôjdem. Proste to pohodlie za to stojí, než sa crcať s VOIP a podobne.
Minúty do zahraničia sú, len v tých najblbších cenníkových tarifoch a ako jedincovi ti zľavu za Boha nedajú :-/. Však tak to bolo aj s Tarif 26; v reále myslím Naplno 1499 so zľavou.
Muwerang
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rkosa 11. 12. 2017 13:35

rkosa píše:Jelikož se po 16 letech u Vodafonu chystám k přechodu k virtuálovi, zavolal jsem si dnes o ČVOP na infolinku. Nabídli zde již několikrát uváděnou neomezenku s 1,5GB za 397Kč, kterouž jsem s díky odmítl. Jsem však zvědavý, zda se ještě o nějakou retenci budou pokoušet...

Tak se o retenci pokusili a tentokrát už to za něco stojí. Nabídli neomezenku s 1,5GB za 298Kč s dvouletým úvazkem. Slečna ji ale nechtěla poslat do mailu, prý je to neveřejná nabídka... Odvětil jsem tedy, že si beru čas na rozmyšlenou a ať se ozvou sami. Mám si s nima ještě hrát, nebo už to vzít? ;-)

Předtím jsem měl Smart50 s 300MB za 109Kč a provolal jsem cca těch 50 minut. Myslíte, že by mi dali i na další sim něco "neveřejného", pokud to bude na stejné faktuře?
rkosa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jbeke 11. 12. 2017 13:45

opravdu 1,5 gb nebo jen 500mb?
jbeke
Junior

Odeslat příspěvekod rkosa 11. 12. 2017 13:59

Poslechl jsem si zaznam hovoru a opravdu je to 298Kc za neomezene volani, sms, 1,5GB dat s dvouletym uvazkem. Minimalni mes. plneni 249Kc.
rkosa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 11. 12. 2017 14:16

rkosa : Pokud je to opravdu neomezenka s 1,5 GB internetu, tak bych osobně neváhal. Některým to nenabídli ani za zde avizovaných 397 Kč.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod mtmccox2 11. 12. 2017 14:23

rkosa píše:Poslechl jsem si zaznam hovoru a opravdu je to 298Kc za neomezene volani, sms, 1,5GB dat s dvouletym uvazkem. Minimalni mes. plneni 249Kc.

Tak jsem to teď dostal nabídnuto taky. Nevím však, jestli budu v ČR, a je to jen s dvouletým závazkem, takže jsem musel paní říct ne. Tohle byl už asi 4. telefonát s retenčním. Mezitím mám na poště SIM od emtéčka, takže po 6 letech nashle Voda, škoda.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka