Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vmonkey 4. 11. 2022 22:29

Hezká nabídka. Super se dá ještě o něco níž (nabízeli za 359). Já mám též kombinaci Klasik (stejná cena) + 2 tarify (2x neomezené 2mbps za 299) a pevný internet (ten mám ale o dost horší, 150/10 za 259+70 pronájem). Možná čas zkusit domluvit i lepší parametry pevného internetu, hlavně upload.
vmonkey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kautskym 4. 11. 2022 22:31

Danda19 píše:Dobrý den,
Aktuálně mám tarif neomezený s 20GB dat za 479Kč. Dnes jsem volal na operátora, s tím, že bych potřeboval neomezená data. Na retenčním mi nabídli tarif super za 551Kč nebo premium za 791Kč. Vím tady odtud, že se dá dostat na 455Kč a 599Kč. Čekal jsem tuto nabídku, ale s pánem na lince jsem nehnul, tak jsem mu řekl, že si to musím ještě rozmyslet.
Jaký bude teď nejlepší postup abych se dostal na tu lepší cenu nebo to je teď už bez šance, když už u mě mají uložené tyto nabídky? Bohužel k tmobile kvůli signálu nemůžu. Děkuji


Józe tarify za nižší cenu získat pokud mate více služeb a hlavně pevný internet a TV od Vodafone jinak bohužel
kautskym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 11. 2022 09:32

Přecházel jste někdo z firemního (klidně i nefiremního) RED+, nebo se to stále nevyplatí? Krátí se mi už docela čas a musím si do konce měsíce vybrat zařízení a tím prodloužit smlouvu. Bylo mi řečeno, že už nejde podepsat smlouvu a výběr zařízení nechat na později.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kautskym 6. 11. 2022 10:06

já přecházel v době když začali neomezená data, ale říkají Vám pravdu, že nelze zařízení vybrat později ale musí se hned při podpisu
kautskym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 11. 2022 10:35

Ony právě ty neomezené data pod RED co jsem pochopil nejsou. Pokud má ale člověk více čísel, tak už se pak zase nevyplatí přecházet, protože ty ceny jsou nyní o dost vyšší. V opačném případě by bylo fajn alespoň 1 číslo mít neomezené vč. dat, ale cena by dolů bohužel nešla, tj. bych po vyčlenění 1 ze 4 čísel platil znovu navíc za vše.

Telefon sice chci (původně už třetí z řady Pixel 7 ale bez 5G to nyní vypouštím), ale nějak si z jejich nabídky nemůžu i přes slevu 8 tis. Kč vybrat. Nakonec jsem si vzal Playstation 5 s disk verzí a jelikož už jeden mám, tak tenhle jako nedostatkové zboží alespoň snadno zpeněžím. Je to ale fakt o operátorovi, protože někde s tím měli docela problémy a tvrdili, že využít mohu pouze tel/tab do kterého lze vložit SIM karta.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kautskym 6. 11. 2022 13:21

ale vyplatí, dá se u retencí čici že chcete 4 neomezená čísla kompletně za stejné peníze, a oni se pokusí toto udělat :) :-)
kautskym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mufinmufi 6. 11. 2022 13:33

To jsem zkoušel opakovaně ze všech směrů otáčet a probírat s retencí, ale bez úspěchu. Nevycházelo to stejně. Navíc tady mám mimo 4x flatu ještě 100 bodů do Vodafone Galerie a mobilní internet s 60 Gb daty (přes modem). To vše pak za 1.199 Kč vč. DPH. Když si od toho za období na které se upisuji odečtu tu lehce navýšenou slevu na HW (8 tis. Kč), tak to nevychází zase tak špatně.
Funkční odkaz pro 500 Kč za vytvoření účtu u Maxbanky, 100 EUR na Degiro, 5 GBP na Curve, až 1.000 USD v akciích na Interactive Brokers a -10% na provizi na krypto Binance (klikni na přezdívku => Mufinmufi <= u tohoto příspěvku).
Mufinmufi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiproko 10. 11. 2022 10:09

Včera telefonát z retence, tarif premium 597Kč + internet 500Gb 511Kč, bez problému, přijato.
Poco X5 Pro
jiproko
Junior

Odeslat příspěvekod 0055 13. 11. 2022 09:11

Dokaze vodafone nejako uzajimavou retencni cenu na 100mb vdsl? Muzete mi napsat za jakou castku jte to usmlouvali?
0055
Junior

Odeslat příspěvekod kautskym 19. 11. 2022 19:46

myslím že dával trvalou slevu 20% na vdsl 100
kautskym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 30. 11. 2022 18:01

Když jsem včera na infolince řešil končící multipassy, tak mi slečna tvrdila, že všem by měla přijít nová nabídka na tarif ze strany VF, co by jakási kompenzace. Víte o tom někdo něco?
SuperSrsen
Junior

Odeslat příspěvekod tbunda 30. 11. 2022 20:21

Já dostal po konci multipassů nabídku na 10 Mbit neomezeně za 497 Kč. Nakonec jsem ani ne po měsíci volal znova, protože mi ta rychlost nestačila a dostal jsem Premium 5G za 599 Kč - neomezená data plnou rychlostí. Chce to samozřejmě řešit jako retenci. Zobrazit OKU v Samoobsluze a chtít kontaktovat.
tbunda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 1. 12. 2022 12:57

Takže klasika, nabídka VF = všechny nacpat na neomezené tarify...
SuperSrsen
Junior

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 10. 12. 2022 10:06

Nevím, jestli mi něco neuniklo, mám tarif s 10+10 GB, teď jsem se díval do appky a tam mi svítí 25 GB celková data... Že by kompenzace za passy?
SuperSrsen
Junior

Odeslat příspěvekod SuperSrsen 15. 12. 2022 11:02

Teď přišla SMS, že přidali 5 GB dat jako náhradu za končící passy, no to se moc nepředali...
SuperSrsen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků