Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod czmisak 1. 10. 2013 20:15

Zdravím všechny tady, tak retence stále funguje :)
Mám neomezený se závazkem, za 524 Kč
czmisak
Junior

Odeslat příspěvekod SirTonic 2. 10. 2013 12:47

Zdravim,
panove a damy prosim poradte:
Mam vodafone cca 13let, muj provolany prumer je cca 900 - 1000,-
v soucasne dobe mam vanocni special 250min gratis, 100sms, 150MB dat
Ma predstava:
  • stahnout pod sebe moji zenu i s cislem (zena ma vodafone kredit)
  • u sebe nastartovat idealne tarif RED s 1,5GB dat( to je pro me dost podstatne)
  • zena volani na me a idealne dalsi cislo do jine site gratis
  • zena bez internetu v mobilu
  • zena v ramci tarifu cca 50sms gratis

Jak a o co u vodafonu zadat, popr.: u jineho operatora
SirTonic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod devaaa 2. 10. 2013 18:37

czmisak píše:Zdravím všechny tady, tak retence stále funguje :)
Mám neomezený se závazkem, za 524 Kč

Tak zálaží s čím proti nim jdete. Nabídku co mám, za 450 bez úvazku i s netem, nedokázali přebít něčím lepším. Tak bych mohl říct, že retenční nefunguje :-)
devaaa
Junior

Odeslat příspěvekod charman 3. 10. 2013 00:35

Někdy mi ty odpovědi přijdou už asi trošku mimo. To ti jako měli říct - milej pane, že jste to vy tak Vám to dáme za 99,- Kč i s novým iphone 5s ?

Raději tu svou nabídku tady prezentuj ostatním (mně ne - nemám zájem) když je to takové "maso". A tvůj OP bude mít "žně".
charman
Junior

Odeslat příspěvekod morki 3. 10. 2013 02:57

Devaa : a neni to naka sedivka? Bonerix atd?
morki
Junior

Odeslat příspěvekod SirTonic 3. 10. 2013 08:20

charman píše:Někdy mi ty odpovědi přijdou už asi trošku mimo. To ti jako měli říct - milej pane, že jste to vy tak Vám to dáme za 99,- Kč i s novým iphone 5s ?

Raději tu svou nabídku tady prezentuj ostatním (mně ne - nemám zájem) když je to takové "maso". A tvůj OP bude mít "žně".

Nerozumim
SirTonic
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spike26 3. 10. 2013 09:48

SirTonic: to nepsal tobe,ale rozumbradovi Devaaa
Spike26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ziki 3. 10. 2013 10:13

devaaa píše:Tak zálaží s čím proti nim jdete. Nabídku co mám, za 450 bez úvazku i s netem, nedokázali přebít něčím lepším. Tak bych mohl říct, že retenční nefunguje :-)

Můžete se s námi podělit, kde může běžný člověk získat neomezené volání s internetem a bez úvazku za 450 Kč? Nebo si tu jen kasáte triko nějakým speciálním zaměstnaneckým paušálem (popř. šedivkou), ke kterému se jen tak někdo nedostane? Zde se řeší retence od Vodafonu, takže pokud jste se přišel jen pochlubit, tak jste si patrně spletl vlákno ;-).
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
ziki
Junior

Odeslat příspěvekod devaaa 3. 10. 2013 11:07

Ano právě že se tu řeší retence vodafonu. Co je podstatné na tom odkud tu nabídku mám a kde se k ni můžete dostat. Stačí hledat...

Právě že se tu řeší retence od vodafonu, tak jsem to napsal, že nejsou schopni s tímto nic udělat, Za 400 min a 100 sms platím 550 korun. A nyní mám nabídku tohoto neomezeného.
Kdyby byli na retenčním co proto, tak nabídnou třeba za 400kč 600 minut, které by mi třeba stačilo. A ještě bych to měl levnější. Ale ona žádná nabídka nepříšla.
A když tady čtu, že retenční funguje, tak to mě mohlo jenom nakopnout. Proto jsem to sem napsal, ne že bych se chlubil.
devaaa
Junior

Odeslat příspěvekod tecnifibre 3. 10. 2013 18:31

Včera jsem tam volal s žádostí o přenosový kod. Slečna vyzvídala co a jak, kam a zakolik odcházím a nic zajímavého z ní nevypadlo. Cenou jsem jí lehce naváděl na oněch 524,- co tu lidé uvádí a ani zmínka že by něco takového měli... Takže mám kod, a vymýšlím kam jít :-)
tecnifibre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod charman 3. 10. 2013 20:36

To devaaa : Odpovědi stylu stačí hledat mám nejraděj. Takže tu třeba napíšu : Hej borci mám neomezenku za 99,- Kč. A oni na mně a kde. A já na to - stačí hledat. A oni nic nenajdou. A já se tvářím jako KING s velkým K přitom si o mně ostatní po té odpovědi myslí, že frajeřím a jsem FRAJER, ale ne s velkým F, ale s velkým Č.(hanlivý výraz). Kapišto devaa VO CO GO.

Tady se chodí sdílet rady a to jak poradit, tak získat radu. Ne se bušit do prsou jaký jsem to ale MAČO.
charman
Junior

Odeslat příspěvekod devaaa 3. 10. 2013 21:39

tecnifibre: Zavolají ještě jednou. Poprvé spíš zjištujou co máš, a pak ti teprv něco snad nabídnou :)
devaaa
Junior

Odeslat příspěvekod vocapmen 3. 10. 2013 22:12

charman nevim, ale tady je tema o retenci od Vodafone a pokud se nepletu, tak ten ti je ukradeny a jsi u Bonerixu? :-)
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod czmisak 3. 10. 2013 22:22

Zdravím, to, že retence funguje a mám neomezenku za 524 Kč mi stačí :-)
Na to, že jsem měl retenci i před tím, což bylo 300 min, 300 SMS, 300 MB net a kamarády sleva 50 %, to vše za 350 Kč...tak jsem teď spokojený, už aspoň nemusím řešit volné minuty, atd... :-) Jen jsem nechtěl platit plnou cenu 699 Kč a vyšlo to... tak jsem o. k.
To, že někdo nabízí šedivku, za 450 Kč se vším všudy, takovou nabídku jsem měl taky... Viz. inzeráty na Aukru a Bazoš, ale opravdu nebudu někomu posílat kopii OP a raději si připlatím 74 Kč a budu v poho... A nebudu muset řešit nastavení služeb, přes někoho... tak asi tak...
czmisak
Junior

Odeslat příspěvekod brepus 4. 10. 2013 17:50

Tak dnes jsem volal na operátora a nechal jsem se přepojit na retenční oddělení. Pán byl velice dobře naladěn a nabídnul mi na tři čísla co mám u Vodafonu neomezenku za 525kč, sice s uvazkem, ale za tuto cenu není co řešit. Doted jsem využíval dva tarifi, 300 min, neomezené sms a 600mb internet za 999 za oba a na jedno číslo neomezenku za 725kč. Myslím že když se člověk chová mile a slušně tak vždy něco vyjedná, alespon u mě to vždy takto fungovalo. U Vodafonu jsem 12 let.
brepus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka