Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod meesho 9. 12. 2020 10:46

Minuly tyden Red Extra za 550 Kc mesicne (https://i.imgur.com/uTe7kYK.png).
meesho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kay.87 11. 12. 2020 19:25

Tak jsem poptal ramcovou smlouvu, 2x cisla z o2, prechod na VF. Jeden cislo je u VF. Takze na smlouvu 3x cisla(mam i upc ale rikali ze jeste nemaji migrovany do VF system, takze nemuzou sloucit do jedno faktury). 1800 mesicne, vsechno neomezne, ale budget na hardware pouze 12 tisic. Je to prosim dobra nabidka? Ten budget na hardware mi prijde malo na ramcovou smlouvu. Dekuj za rady.
kay.87
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martyczz 24. 12. 2020 17:16

Ja mam 2x vsechno nemezene za 1384Kč mesicne s dph ..bez dph me dali jedno cislo za 547 Kc

Neomezena data jsou zastropovana na 10 mb/s

Tlacil jsme je slusne:)) a to jeste neni strop si myslim..
martyczz
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 5. 1. 2021 09:56

Nemá někdo zkušenost s tarifem RED 4GB pro zákazníky UPC, jestli je možné pořídit více, než 1 SIM?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod BLAZ67 5. 1. 2021 11:33

Jde, když jsem si tarif 23.12. zřizoval, tak mi paní na telefonu nabízela možnost ještě 1 stejného tarifu pro někoho
BLAZ67
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 5. 1. 2021 11:39

Dík, tak já zkusím 3 SIM. A lepší cena asi nejde uhádat,že?
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek.P 5. 1. 2021 11:43

Za kolik je tento tarif? Diky.
Mirek.P
Junior

Odeslat příspěvekod tramin 5. 1. 2021 11:45

397
tramin
Junior

Odeslat příspěvekod LukAss741 5. 1. 2021 14:06

Ozvou se hned po vygenerovani OKU nebo az po zahajeni procesu prenosu u novyho operatora?
V patek jsem si zavolal na infolinku vodafonu, pani mi bez reci navic vygenerovala OKU a tim to bylo vyreseno. Dodnes se nikdo z retencniho neozval.
LukAss741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mangalica 11. 1. 2021 19:05

Známý by rád optimalizoval svoji rodinu -teda jako tarify: 2 dospělí, 2 děti, pevný internet doma. V současnosti má nějakou šedivku VF a internet UPC, myslím, že kdyby si to všechno sjednotil pod ofiko VF, mohl by se dostat na zajímavější cenu nebo za stejnou cenu více služeb.

Kdyby tu byl někdo od VF, kdo by mohl pomoct, tak prosím třeba SZ.
Mangalica
Junior

Odeslat příspěvekod de-tomaso 21. 1. 2021 18:25

meesho píše:Minuly tyden Red Extra za 550 Kc mesicne (https://i.imgur.com/uTe7kYK.png).

Je mi divné, že máš Red Extra za 550 .... jeho cena je 1099 .... máš tedy slevu 50%...
ale v tom screenshotu jak jsi přiložil je sleva 60% .... ?? :hm :hm
de-tomaso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jakub Kriebel 24. 1. 2021 18:59

Ahoj, má někdo zkušenosti jak vyjednat s operátorem co nejlepší podmínky pro tarif? Nebo neznáte nějakou službu, která se tím zabývá (klidně i za nějakou rozumnou cenu)?
V současnosti máme s přítelkyní u Vodafone dvě telefonní čísla a internet - každé na jiném zákaznickém účtu. Uvažuji o tom, že telefonní čísla převedu na smlouvu, kterou mám zřízenou u internetu, abych se dostal na zajímavější ceny. Nicméně po zběžném ověření po telefonu jsem zjistil, že Vodafone mi nabízí pouze veřejně dostupné nabídky, které mi však absolutně nevyhovují.
Tj:
Neomezeně volání a sms u dvou čísel, když u nich mám i internet, tak buď
a) 4 gb za 397 Kč nebo
b) 15 gb za 599 Kč
(cena za 1 telefonní číslo).
+ cena za internet.
Já bych však potřeboval nějakou střední cestu, tj. ideálně 10 gb za 499 Kč. Ale nejsem schopen se s nimi na něčem takovém domluvit. Máte nějaké tipy jak s vodafone komunikovat, případně tipy na jiné operátory, kde bych se s mobilními tarify mohl dostat na podobné částky. Rozhodně netrvám na tom, abych telefonní čísla vedl nadále u Vodafone.
Děkuji
Jakub Kriebel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 24. 1. 2021 21:00

Přesunul jsem téma do správné sekce (sekci pro nové téma jsi zvolil dobře, tak jak je možné, že jsi přehlédl toto?).

Nejlepší nabídky má T-Mobile, který po vyjednání sleví 50 % slevy z tarifů.
viewtopic.php?f=1&t=1119188&start=3330

Všude je toho napsáno dost, stačí nalistovat pár stran nazpět.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vmonkey 31. 1. 2021 09:03

Za 400 jsem dostal nabídku na flat + 4gb + multipass (video, music + social).
vmonkey
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zafata 31. 1. 2021 15:25

Jakub Kriebel:
Tak zkus znova. Tento tyden ve ctvrtek mi bylo nabidnuto neomezene volani + sms a 10gb dat za 498kc
K tomu na rok multipass zdarma. Video+social+ hudba.
Sami od sebe nabidli, ze prej kdyz jsem u nich pres 10 let tak at mam take neco. Teda myslim to tak,ze jsem chtel jen prodlouzit muj zvyhodneny tarif a oni mi nabidli lepsi.

Mozna existuji lepsi nabidky, ale mi tohle staci a jsem hodne spokojeny.
Zafata
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků