Retenční nabídky Vodafone (vše kromě Tarifomatu)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kozlik007 30. 3. 2017 11:39

Tak včera mi opět poslali SMSku, že mne převedou na nový supervýhodný tarif.
Tak proběhly dva telefonáty na infolinku a nabídli mi 1,5 GB a 50 minut za 280,-Kč.
Vzhledem k tomu, že toho moc neprovolám, i na infolince mi řekli, že mám průměrně 30 minut měsíčně
provoláno, tak jsme si plácli. To co potřebuji tam mám a více bych stejně nevyužil, tak nebyl důvod se dál dohadovat.
Kozlik007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubakzlesa 30. 3. 2017 15:17

Po dvou letech mi končil tarif (1,5GB+50min+50sms) za (200 + 90 + 18 =308Kč)

Číslo jsem téměř nepoužíval za ty dva roky jen snad dva exponované měsíce, kdy jsem limity tak na 60% využil.
Za poslední 3 měsíce suma sumárum 2xSMS 0 volání 0MB internet.

Takže jsem požádal o prodloužení tarifu. Operátorka na retenčním mi potvrdila, že číslo je skutečně téměř nevyužité až na internet, kde jí to prý ukazuje průměr za poslední 3 měsíce 500MB! Data na mobilu momentálně vypnutá a jedu pouze přes wifi, samoobsluha i hlídač limitu v mobilu mi ukazuje 0, ještě jsem zkontroloval historii využití dat v OS mobilu a skutečně využitá pouze wifi. Takže jsem ji na nesrovnalost upozornil, nicméně tam prý vidí průměr 500MB využito ... netuším kde to vzali :hm

Samotná nabídka zněla tak, že k internetu už prý nemohou dávat volání, takže buď 1,5GB za 200 a k tomu hodně drahé volání anebo naopak k tomu neomezené volání, což také nevyhovuje.

Vzhledem k tomu, že mi po 15 letech smlouvy u nich nedokázali vyjít vstříc s tak elementárním požadavkem jako že chci mít 50 volných minut a k tomu ~ 1-2GB dat a také kvůli zřejmým nesrovnalostem využití služeb v jejich informačním systému jsem požádal o vygenerování kódu pro přenos a porozhlédnu se jinde.


Za ty dva roky jsem na tomhle čísle provolal dohromady 50-100 minut, podobně sms a internetu odhadem 2-4GB. Stálo mě to 7.400,-
Mně to přijde jako docela dost peněz, ale přesto mi to vyhovovalo. Nicméně nutit jim to nemůžu, nezbývá než vzít historii vyúčtování a s heslem "Shut up and take my money" to zkusit u nějaké konkurence ;)
bubakzlesa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Colomboa 31. 3. 2017 11:50

Zdravím, tak jsem také nucen po 16 letech odejít od Vodafone (Oskara). Ačkoliv jsem měl nabídku na firemní volání, kde bych utratil za stejné služby (co jsem využil) průměrně o 200 méně, chtěl jsem zůstat loajální k operátorovi a v listopadu jsme prodloužili neomezené volání, neomezené SMS a internet 500MB za 449,- Nyní po zdražení na 498,- už mi došla trpělivost. Placení vždy včas, nikdy žádný zádrhel z mé strany...

Po výpovědi a telefonátu na retenci jsem dostal dvě nabídky - to samé s internetem 1,5 GB za 524,- anebo nějaký tarif za 308,- (100minut+1,5GB) a to je pro mne lepší přejít k firemnímu operátorovi... Nabídku na 397 za neomezené volání, neomezené SMS a 1,5GB paní dát nemohla...

Takže přecházím... Sbohem Vodafone...
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod nowis 5. 4. 2017 13:44

no, já tu nabídku na 397 dostal, ale až potom, co jsem jim poslal výpověď. Do té doby mi nabízeli horší podmínky za víc peněz, než konkurence. Akorát tam mám jen 500MB, ale to je mi v podstatě fuk
nowis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod europoint 5. 4. 2017 20:10

Zdravím, mám přes rok 4+1GB bonus data s dvouletým úvazkem za 259,- Kč (sleva 50%) a nyní bych chtěl neomezené volání a SMS v ČR + 4-5GB data. Cenu si dle nabídky šedivců představuji mezi 500,- Kč až 600,- Kč. Jedno soukromé číslo přes deset let bez problémů s placením. Nějaká šance toto získat přes retenční? Ten oficiální tarif za 1000,- Kč po slevě v eshopu 900,- Kč má v sobě 1000 minut do zahraničí, které nepotřebuji. Požadovanou nabídku mám od TM, ale rád bych zůstal, kde jsem. Děkuji.
europoint
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Colomboa 6. 4. 2017 17:30

Tak v pondělí jsem měl telefonát z retenčního oddělení, ale ani napodruhé jsem ho nezastihl. Takže až dnes se mi dovolali a nabídka je hnedle zajímavější...
Nejenže mi nabídli neomezené volání, SMSky a 500MB za 396, ale poté, co jsem řekl podrobnosti mé jiné nabídky, mi bylo nabídnuta ještě sleva 98,- Tak si to promýšlím... Flat s 500MB za 298,- vypadá dobře...
Colomboa
Junior

Odeslat příspěvekod Bodik 6. 4. 2017 19:25

Já jsem taky spokojen (ani jeden op není dokonalý), smlouva mi končí 15.6. Už mě zajímají hlavně data u Vdf, 5 GB za 260 bych asi bral, pokud se bude dát na SIMku i zavolat a není to jen datovka.
Jsem zvědav, co na mě vybalí. To bude trapárna bohužel. Po 17 letech...
Bodik
Junior

Odeslat příspěvekod pogo8303 7. 4. 2017 09:10

No, neměl jsem nějak chuť řešit co kdo dá atd... Zkoušel jsem co mi nabídne T-M, tam byla nabídka v podstatě horší, takže žádný důvod k přechodu nebyl. Stejně jsem napsal přes formulář svojí nespokojenost, no a alespoň jsem se dostal z flatu 500MB za 499 na klasickou "neveřejnou nabídku" 1,5GB za 524Kč. Vím, je to v dnešní době hodně, ale lepší než původní nabídka, pod firemní křídla nikomu nechci...
pogo8303
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TrustNo1 7. 4. 2017 10:19

Zdravím, zasílám podrobnosti již zmiňovaného retenčního "flatu" u Vodafonu, který si dojednala má známá:

- tarif byl domluven na 24 měsíců za zrušený, resp. zdražený malý tarif mBank (původně 299 Kč, nově 347 Kč)
- obsahuje automatickou obnovu po 24 měsících za stejných podmínek
- tarif obsahuje neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a celkem 1,5 GB dat
- cena celkem: 396 Kč
- nejedná se o levnější variantu tarifu "Red LTE", má ale podobné parametry
- nelze k němu vzít SIM pro sdílení dat zdarma (do tabletu nebo notebooku)
- je poskládán z balíčků:
-----> neomezené volání a SMS po slevách za 276,40 Kč
-----> internetový balíček 500 MB dat po slevách za cenu 119,52 Kč
-----> zvětšení internetového balíčku o 1 GB dat se slevou 100% (ceníková cena 99 Kč)
- žádný z balíčků v této kombinaci nelze měnit, či upravovat, cena by pak byla základní a bez slev
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Applik.cz 8. 4. 2017 23:52

TrustNo1 - Za 396 Kč to je super. To nemám ani já s 22 čísly a s cca. 8 měsíců starou smlouvou. Ikdyž.... mám 30% slevu na roaming a druhou datovou sim...

Pro info to mám za cca. 410 Kč, ale je to rámcovka.

Jinak ti, co chcete odejít z Vodafonu, věřte, že to není jinde lepší. Obchoďáci z vás mají provize jen při převodu z jiného operátora nebo když navyšujete měsíční plnění. Vodafone má tu výhodu, že po vyčerpání FUP nejste bez internetu. Ale určitě je dobré při ukončení smlouvy nechat zaslat ČVOP a 2x říct ne, to tak platí všude...
Applik.cz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robbert 9. 4. 2017 07:27

Me konci smlouva v květnu u Vodafonu. Mám rodinný tarif + rozšíření datového balíčku o 1GB dat. Celkem platím za ta čísla 1600 takže 400 za číslo s tím, že mám cca 1 GB na číslo. (to jedno data necerpa) a když jsem oslovil operátory včetně tarifomatu tak nikdo nenabízí nic lepšího. S tím, že chci více dat. Přemýšlím, co udělat. Co radite?
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petyo 12. 4. 2017 08:53

Red+10 GB stojí měsíčně 2000,-Kč. Jsou to 4 sim z neomezeným voláním a sdílenými 12GB dat. Je to ceníková cena. Já bych radil počkat do června nebo července co s cenami udělá evropský roaming.
petyo
Junior

Odeslat příspěvekod robbert 12. 4. 2017 18:14

Ok. Díky.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 4. 2017 09:27

U toho Vodafone jsou dost mimo. Jeden týden mě lákají na ten rodinný tarif a když je s tím pošlu někam, tak tento týden znovu. Říkám jim, že mám firemní a k tomu předplacenou Vodafone v podstatě jen na příjem a datový Vodafone před tarifomat (250 Kč/4GB) a vůbec nevolám, ale pokud něco, tak bych chtěl sloučit ty Vodafone a zachovat to číslo na předplacené. Že jo, že mě dají výhodný tarif s flat, tak se ptám, kolik za to, že 800 Kč. :D Srandisti.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomy.22 18. 4. 2017 16:44

Dnes jsem prodloužil smlouvu s Vodafonem a vzhledem k tomu jaké nabízejí tarify, jsem spokojený.

viz.

Obrázek
tomy.22
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků