Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod all_in 18. 9. 2011 15:40

Mam jeden dotaz: lze tuhletu nabidku kombinovat s studentkym internetem(za 89kc) Dekuji za odpoved.
all_in
Junior

Odeslat příspěvekod y750rr 18. 9. 2011 15:49

Aktivace platná do té doby, do kdy platí in-karta. U mě 11.8.2014. Asi jste se špatně domluvili s operátorem a špatně tam potom zadal platnost inkarty. Mám tarif aktivovaný pro sebe a brácha si ho teď taky aktivoval a oba ho máme do doby platnosti inkarty.
y750rr
Junior

Odeslat příspěvekod Lukes 18. 9. 2011 16:27

all_in píše:Mam jeden dotaz: lze tuhletu nabidku kombinovat s studentkym internetem(za 89kc) Dekuji za odpoved.


Rekl bych, ze nejde protoze tato moznost zmizela ze samoobsluhy, kde to tam jeste minuly mesic slo aktivovat.
Lukes
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 19. 9. 2011 17:15

No ovsem jak zde nekdo psal, kdyz aktivoval studentsky net, tak se mu vyparila ta 75% sleva na tarif ... takze spis neslo a nejde.
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ramicek 20. 9. 2011 11:46

Tak v pátek zavoláno na infolinku, hned aktivován net a dneska převedeno na tarif č2
Ramicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepasv 20. 9. 2011 12:29

Zeptám se Ramíčka, když jste volal na linku, ptá se to na volbu 1 pro uživatele Vodafonu nebo 2 pro přepojení na prodejní oddělení...
Volal jste kterou?
pepasv
Junior

Odeslat příspěvekod Ramicek 20. 9. 2011 13:30

Jedna volba je na spojení k operátorovi a druhá na něco jiného myslím. Po poslechnutí nabídky pro volby 1 i2 mi přišlo logické zvolit tu "správnou"....myslím že to byla volba jedna, ale nejsem si jistej
Ramicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepasv 20. 9. 2011 13:55

To jsem udělal taky, volba 1, jelikož již číslo bylo u Vodafone. Když jsem se dočkal operátora, všechno odsouhlasila, do pěti dnů se vám ozveme. Ozvali se druhý den, aktivují prý opět do pěti... Včera, šestý den jsem se ozval, že ještě aktivace neproběhla. Ano, vidíme tady žádost, předám kolegům, do pěti dnů bude aktivováno.
Po přečtení vlákna, kdy většina aktivací byla ihned nebo ješte ten dem, max. druhý den, si připadám jako u jiného operátora...
pepasv
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 20. 9. 2011 18:45

Zavolej hned dopoledne a trvej na okamzitem prevodu - neni to pro ne problem
<- Pod obrázkem najdete odkaz na platformu Portu, kde po registraci získáme oba 3 měsíce bez poplatků. Díky, kdo jste využil.
wit.cz
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martin.striz 21. 9. 2011 20:53

Tak to, že mi neaktivovali slevu na celou dobu platnosti in-karty, ale jen na 9 měsíců, byla jen chyba a pracují na nápravě.
martin.striz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ramicek 23. 9. 2011 13:31

Myslíte že vodafone čd linka platí i na objednání telefonu jako odměnu po 2 letech?
Ramicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tiashwer 23. 9. 2011 14:36

Není. Musíš volat Vodafone Prodej (800777777) nebo přes sámošku nebo na prodejně. Jen upozorním, že mobil po dvou letech získáš k MMP 277,- Kč, což tarif od ČD nesplňuje a musel by sis ho na 6 měsíců navýšit právě na těch minimálně 277,- Kč
Samsung Galaxy Note 3 + Gear Fit
tiashwer
Junior

Odeslat příspěvekod expeeterska 25. 9. 2011 17:49

Tak mi včera aktivovali tarif 2. Předtím jsem měl standardní předplacenou kartu. Nyní když se podívám na internetovou samoobsluhu a jejich tzv. "chytrý přehled", vůbec nevím kolik jsem již vyčerpal jednotek. Volal jsem cca 2 minuty a poslal 2 zprávy a údajně mam provoláno 76Kč. V jiné kolonce mám že jsem provolal 56Kč a v další že mám přeplatek 10Kč. Vůbec tedy nevím jestli si ze mě Vodafone dělá srandu nebo minuta hovoru u nich stojí cca 30Kč. Jen se chci zeptat zda někdo měl podobný problém a jestli na konci měsíce platil opravdu jen těch 88Kč když provolal celý tarif nabito 350. Možná jsem pouze hloupý, ale jestli něčemu opravdu nerozumím, tak jsou to právě internetové stránky Vodafonu.
expeeterska
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viliem 25. 9. 2011 18:17

expeeterska: Není to tím, že tam funguje poměrné účtování, takže se vám první měsíc sníží cena paušálu a také kredit na provolání a propsání?
Viliem
Junior

Odeslat příspěvekod expeeterska 25. 9. 2011 18:47

To mě nenapadlo :) Moc děkuji, už konečně chápu tu cenu. Šlo o moji nevzdělanost :)
expeeterska
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků