Vodafone a ČD: 75% sleva na tarif (info na 1. straně)

O síťových operátorech a jejich službách (O2, T-Mobile, Vodafone a další)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SSJS 9. 2. 2021 18:03

Tento tarif od následujícího vyúčtování končí. Co poradíte pro někoho s malou útratou, pár SMS, data netřeba.

Kaktus nebo emtéčko za 25 Kč?
SSJS
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 2. 2021 18:23

Blesk. 50 Min za 50 Kč. Neprovolané se převedou.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2021 19:33

Emtéčko dáš 25 Kč jen za sim kdežto u Kaktusu lze všechno dát do jednotek v balíčcích resp. Kaktus lze jet i bez balíčků při menší spotřebě než je v balíčku jednotek. Nová placená sim (100 nebo 200 Kč edice) nainstaluj si apku Kaktus dobíječka a v hh dobij podle očekávané spotřeby - dobitý kredit má platnost rok od dobití a nový bonus(v dobíječce 200-500) přebere platnost z úvodního bonusu tj. rok od aktivace SIM. Pokud by na konci roku zůstalo dost klasického kreditu dá se prodloužit za 50 Kč na další rok.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Andrew_007 9. 2. 2021 22:04

Dnes mamce také přišla SMS s informací o ukončení tarifu Nabito a změně na nový od příštího zůčtovacího období. Ve Vyúčtování by měl být vidět nový tarif vybraný Vodafonem, který si případně může změnit na jiný. Po přihlášení do Můj Vodafone (webová verze) ve Vyúčtování ale nic takového nevidím.

S údivem také zjišťuji, že do Můj Vodafone existují různé úrovně přístupu, podle toho, jestli se přihlašuji zadáním telefonního čísla a šesti-čísleného hesla (úroveň Uživatel) nebo pomocí emailu a osmi-znakového hesla (úroveň Adminitrátor). Z úrovně Uživatel se nedostanu k zobrazení OKU a úroveň Administrátor se mi nedaří zprovoznit.

Prosím o radu (praktickou zkušenost), jak co nejjednodušeji od Vodafone odejít. Momentálně tedy ČD tarif, v Můj Vodafone uveden jako Nabito 350, Sleva 75% na 36 měsíců, platnost do 31.12.2021. Lze číslo s pomocí OKU rovnou převést k jinému operátorovi? Nemusí se "smlouva" nějak ukončovat, např. přechodem z tarifu na předplacenku?

Pokud nedostanu OKU z Můj Vodafone, je ještě jiná možnost než zavolat na infolinku (nějaký SMS kód)?
"Žádný učený z nebe nespadl"
Andrew_007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 9. 2. 2021 23:54

Standardní výpovědní lhůtu 1 měsíc od podání výpovědi lze zkrátit přenosem ke konkurenci pomocí OKU pak stávající op naúčtuje poměrnou část paušálu za využité dny že zúčtovacího období.
hauzz
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mariacek 10. 2. 2021 18:12

Andrew_007 píše:Dnes mamce také přišla SMS s informací o ukončení tarifu Nabito a změně na nový od příštího zůčtovacího období. Ve Vyúčtování by měl být vidět nový tarif vybraný Vodafonem, který si případně může změnit na jiný. Po přihlášení do Můj Vodafone (webová verze) ve Vyúčtování ale nic takového nevidím.


Je to tam...
"Vážený zákazníku, rádi bychom vám poskytovali ty nejlepší služby, proto k následujícímu zúčtovacímu období ukončujeme tarif Nabito, který máte na vašem účtu aktivní. Převedeme vás na tarif Neomezeně v síti, se kterým za 200 Kč získáte neomezené volání a SMS v síti Vodafonu, 50 minut volání do všech sítí v ČR kromě volání na barevné a informační linky, po provolání volných minut zvýhodněnou sazbu volání 1,19 Kč/min, SMS do ostatních mobilních sítí v ČR za 1,51 Kč a 500 MB dat, čímž dojde k úpravě nastavení vašich datových služeb a užívání datových služeb bude aktivováno (doposud jste měl nastaveno jako neaktivní). Roamingové služby zůstanou beze změny. Získáte tak, oproti naší standardní nabídce ještě výhodnější řešení. Samozřejmě si můžete vybrat i jiný tarif z naší aktuální nabídky vyhovující vašim potřebám. V případě aktivní smlouvy máte nárok na odstoupení bez jakýchkoli sankcí ke dni účinnosti této změny. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni."
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod Nery 11. 2. 2021 07:53

Ano, taky jsem to našel. V příloze vyúčtování co nejmenším písmem... Nabídku tarifu jsem dostal tedy jinou - za 99,- měsíčně 20 minut do všech sítí + zdarma volání +SMS do Vodafone.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PierreUSA87 11. 2. 2021 09:39

Mariacek píše:
Andrew_007 píše:Dnes mamce také přišla SMS s informací o ukončení tarifu Nabito a změně na nový od příštího zůčtovacího období. Ve Vyúčtování by měl být vidět nový tarif vybraný Vodafonem, který si případně může změnit na jiný. Po přihlášení do Můj Vodafone (webová verze) ve Vyúčtování ale nic takového nevidím.


Je to tam...
"Vážený zákazníku, rádi bychom vám poskytovali ty nejlepší služby, proto k následujícímu zúčtovacímu období ukončujeme tarif Nabito, který máte na vašem účtu aktivní. Převedeme vás na tarif Neomezeně v síti, se kterým za 200 Kč získáte neomezené volání a SMS v síti Vodafonu, 50 minut volání do všech sítí v ČR kromě volání na barevné a informační linky, po provolání volných minut zvýhodněnou sazbu volání 1,19 Kč/min, SMS do ostatních mobilních sítí v ČR za 1,51 Kč a 500 MB dat, čímž dojde k úpravě nastavení vašich datových služeb a užívání datových služeb bude aktivováno (doposud jste měl nastaveno jako neaktivní). Roamingové služby zůstanou beze změny. Získáte tak, oproti naší standardní nabídce ještě výhodnější řešení. Samozřejmě si můžete vybrat i jiný tarif z naší aktuální nabídky vyhovující vašim potřebám. V případě aktivní smlouvy máte nárok na odstoupení bez jakýchkoli sankcí ke dni účinnosti této změny. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni."


Tenhle tarif, ktery Vam byl nabidnut nam, nabizi Vodafone pro nase zamestannce za 96 Kc, je to docela fajn, bohuzel Data jsou zbytecne draha a cena za minutu po provolani 50 minut je 1,99 Kc, takze bud dual SIM nebo neco jineho.
PierreUSA87
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 22. 2. 2021 11:05

Tak dalšímu z rodiny přišlo ukončení tarifu a nabídli toto:

"Vážený zákazníku, rádi bychom vám poskytovali ty nejlepší služby, proto k následujícímu zúčtovacímu období ukončujeme tarif Nabito, který máte na vašem účtu aktivní. Převedeme vás na tarif Neomezeně v síti, se kterým za 99 Kč získáte neomezené volání a SMS v síti Vodafonu, 20 minut volání do všech sítí v ČR kromě volání na barevné a informační linky, po provolání volných minut zvýhodněnou sazbu volání 1,19 Kč/min a SMS do ostatních mobilních sítí v ČR za 1,51 Kč. Roamingové služby zůstanou beze změny. Získáte tak, oproti naší standardní nabídce ještě výhodnější řešení. Samozřejmě si můžete vybrat i jiný tarif z naší aktuální nabídky vyhovující vašim potřebám. V případě aktivní smlouvy máte nárok na odstoupení bez jakýchkoli sankcí ke dni účinnosti této změny. Věříme, že s našimi službami budete i nadále spokojeni."
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Pajkyt 25. 2. 2021 17:02

Nenašel jsem a tak se raději zeptám - ty ceny 99,- nebo 200,- Kč jsou včetně DPH? Díky.
Pajkyt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 2. 2021 18:38

Není lepší než totok mít od Kaktusu za 100 Kč - 6 GB + nekonečno na socky celá rodina (nebo skupina lidí co si volá/píše) ? Nevím, školy nemám, ale tak nějak mi to vychází líp. :) Voláte si co hrdlo ráčí, píšete si co prsty ráčí a ještě k tomu máte 6 GB netu na nějaké ty internety a neomezené socky. 8-) A hovor na Whatsapu nebo Messengeru přijme i praděda nebo prababi, když se jim to trošku objasní. ;-)
Naposledy upravil Ředitel ČTÚ dne 25. 2. 2021 18:41, celkově upraveno 1
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snoop69 25. 2. 2021 18:40

Ano cena je s DPH
Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chas 25. 2. 2021 19:08

Tak už mi taky zrušili ČD tarif (Nabito350 za 89 Kč + 1,5 GB za 238 Kč).
Žádnou nabídku předem jsem nedostal (nenašel), aktuálně mi nastavili tohle:

Tarif Start 130, trvalá sleva 20%, 299 Kč
130 minut do všech sítí
neomezené SMS
mobilní připojení 1 GB

Kdyby tam byly 2 GB tak jsem spokojený, ale připlácet 149 Kč za "zvětšení balíčku 2 GB naplno" se mi teda nechce...
To už bych spíš zvažoval T-Mobile 100+100+2GB za 375 Kč nebo tu aktuální akční nabídku Magenta1 100+100+6GB za 430 Kč.
C25, S45i, T230, OT535, J300i, C75, K610i, 5230, Xperia U, Moto G, Galaxy A3
Chas
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snoop69 25. 2. 2021 19:17

Alcatel OT 302,Siemens C55,Siemens CX75(modified),SE K750i(W800,modified)...Samsung S8500 Wave(android port), LG V20
LCD TV SAMSUNG 42M87BD , WD TV LIVE - 2TB , 1TB , Onkyo TX-NR807 ,Heco Metas 700 , Magnat Betasub 30A
snoop69
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hauzz 25. 2. 2021 20:36

Mrkněte do vlákna Retenční nabídky T-Mobile tam už mnohokrát zmiňuju že při přenosu k nim je sleva 50% na 3 měsíce na paušál spousta lidí už hlásí úspěšné prodloužení na 5 let 8-)
hauzz
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků